Головна
ГоловнаЦивільне, підприємницьке, сімейне, міжнародне приватне правоЦивільне право → 
« Попередня Наступна »
Н.Г. Вилкове. ДОГОВОРНОЕ ПРАВО У МІЖНАРОДНОМУ ОБОРОТІ. Книга 6, 2006 - перейти до змісту підручника

Стаття 16 Публічний порядок

У застосуванні права, визначеного цією Конвенцією, може бути відмовлено лише в тому випадку, коли таке застосування явно несумісне з публічним порядком країни суду (public policy, ordre public).
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 16 Публічний порядок "
  1. § 13. Інші форми безпосереднього здійснення населенням місцевого самоврядування та участі у його здійсненні.
    Публічну владу за допомогою проведення зборів, мітингів, демонстрацій, ходів, пікетувань тощо Однак окремі елементи цього права спрямовані і на участь у здійсненні місцевого самоврядування. Зокрема, за допомогою проведення публічного заходу громадяни можуть висловити своє ставлення до діяльності посадових осіб та органів місцевого самоврядування, а також до процесів,
  2. § 2. Принципи і гарантії виборчого права
    публічно-правового, а не цивільно-правового регулювання. Цивільно-правове законодавство діє в рамках виборчого процесу лише в спеціально обумовлених випадках або регулює такі з виникаючих тут відносин, які не є специфічно виборчими (питання матеріальної відповідальності суб'єктів виборного процесу; використання ними цивільно-правових способів захисту
  3. § 1. Підряд
    публічна обов'язок при здійсненні будівництва та пов'язаних з ним робіт дотримуватися вимог закону та інших правових актів про охорону навколишнього середовища і про безпеку будівельних робіт. Він не має права використовувати в ході здійснення робіт матеріали та обладнання, надані замовником, або виконувати його вказівки, якщо це може призвести до порушення обов'язкових для сторін вимог до
  4. § 4. Страхування
    публічним договором. Відповідно до зазначеною статтею публічним визнається договір, що укладається комерційною організацією і встановлює її обов'язки з продажу товарів, виконання робіт та надання послуг, що така організація за характером своєї діяльності повинна надавати щодо кожного, хто до неї звернеться. При цьому комерційна організація не має права: у- перший, надавати
  5. § 2. Права, обов'язки і відповідальність платників податків
    публічної звітності юридичних осіб. Податкова звітність юридичної особи - це складова частина його публічної звітності, що складається з двох розділів. По-перше, це фінансова звітність, склад якої визначається Міністерством фінансів РФ, і по-друге, податкові декларації (розрахунки) за формами, затвердженими Госналогслужбой РФ. Обов'язок щодо подання податкових розрахунків (декларацій)
  6. § 1. Поняття і принципи місцевого самоврядування. Моделі взаємовідносин державної влади і місцевого самоврядування
    стаття 3, частини 2 і 3; статті 12 і 130, частина 1, Конституції Російської Федерації). Відповідно до статті 130 (частина 2) Конституції Російської Федерації місцеве самоврядування - як публічна (муніципальна) влада - здійснюється громадянами шляхом референдуму, виборів, інших форм прямого волевиявлення, через виборні та інші органи місцевого самоврядування ".
  7. § 2. Регулювання компетенції органів місцевого самоврядування
    статтях, з відповідними нормами Федерального закону 1995 р., не можна не відзначити, що багато в чому вони перетинаються, і в обох Законах поряд з господарськими питаннями до питань місцевого значення належать і соціальні питання (забезпечення житлом, бібліотечна справа, транспорт), і питання забезпечення безпеки громадян (попередження та ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій, заходи
  8. § 3. Визначення повноважень органів державної влади у сфері місцевого самоврядування
    публічна влада на місцевому рівні проявляється у двох аспектах. По-перше, влада, що виникає у зв'язку з безпосереднім здійсненням повноважень, що належать самому муніципальному освіті, його населенню та органам місцевого самоврядування. Місцеве самоврядування - це насамперед владне управління, вплив, що має в основі правову обумовленість (легітимність). По-друге, в
  9. § 5. Форми державного контролю за місцевим самоврядуванням
    публічних інтересів і прав конкретного громадянина. Одним з таких механізмів може бути адміністративний контроль за законністю правових актів органів та посадових осіб місцевого самоврядування, що здійснюється органами державної влади. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування не перебувають у відносинах субординації, тому адміністративний контроль може
  10. Глава IV. РОЗВИТОК СИСТЕМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ЯК НАСЛІДОК ЕВОЛЮЦІЇ МОДЕЛІ ВЗАЄМОВІДНОСИН ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
    публічно-владна функція ". Водночас такий підхід не можна визнати всеосяжним, тому що велика кількість питань, пов'язаних з організацією громадського самоврядування, залишається неврегульованим. Наприклад, С.А. Авакьян зазначає: "Закон говорить про те, що територіальне громадське самоврядування може бути за місцем проживання, на частині поселення, як самостійне і під свою
© 2014-2022  yport.inf.ua