Головна
ГоловнаКримінальне, кримінально-процесуальне правоКримінально-процесуальне право → 
« Попередня Наступна »
Г.А.Жіліна. Коментар до Цивільного процесуального кодексу РФ (постатейний), 2010 - перейти до змісту підручника

Стаття 197. Виклад рішення суду

1. Рішення має бути викладена у письмовій формі в нарадчій кімнаті, навіть якщо складання мотивованого рішення відкладено. У цьому випадку в день закінчення розгляду справи викладаються лише його вступна і резолютивна частини (див. коментар до ст. 199 ЦПК). Неприпустимо оголошувати результат вирішення справи за відсутності підписаного суддями письмового тексту рішення, що підлягає залученню до справи.
Рішення викладається головуючим або одним із суддів рукописним способом або з використанням комп'ютера або друкарської машинки. Після викладу рішення підписується суддею або суддями (при колегіальному розгляді справи). Якщо текст рішення містить виправлення, вони повинні бути обов'язково засвідчені підписами суддів.
2. Перед оголошенням рішення його рукописний текст не можна передавати за межі нарадчої кімнати для виготовлення машинописної копії в цілях подальшого залучення її до справи після підписання суддями в якості оригіналу. Не допускається заміна виготовленого в нарадчій кімнаті рукописного тексту на машинописну копію під виглядом оригіналу і після оголошення рішення.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна "Стаття 197. Виклад рішення суду "
  1. § 2. Місцеве самоврядування як основа конституційного ладу
    стаття 3, частини 1 і 2; статті 12 і 131, частина 1). Крім того, встановивши, що у разі, якщо населення відмовилося від реалізації на своїй території права на організацію місцевого самоврядування, на даній території здійснюється державна влада Курської області, законодавець Курської області виходив з можливості створення сільських та селищних органів державної влади. Тим часом в
  2. § 1. Органи місцевого самоврядування: загальна характеристика
    викладу в статуті муніципального освіти. Разом з тим дане положення не може розглядатися як вказівка на неможливість врегулювання даного питання у разі відсутності статуту. Право населення самостійно визначати структуру органів місцевого самоврядування належить до прав, гарантованим Конституцією РФ (ч. 1 ст. 131). У відсутність статуту муніципального освіти
  3. § 3. Розгляд економічних спорів арбітражними судами
    стаття / / Збірник постанов Президії Вищого Арбітражного Суду Російської Федерації. Вип. 1. Питання підвідомчості і підсудності. М., 1996. С. 2. [10] Постанови Президії Вищого Арбітражного Суду РФ по конкретних справах публікуються в щомісячному журналі «Вісник Вищого Арбітражного Суду РФ» під рубриками, відбивають певні категорії економічних суперечок.
  4. § 1. Поняття і принципи місцевого самоврядування. Моделі взаємовідносин державної влади і місцевого самоврядування
    стаття 3, частини 2 і 3; статті 12 і 130, частина 1, Конституції Російської Федерації). Відповідно до статті 130 (частина 2) Конституції Російської Федерації місцеве самоврядування - як публічна (муніципальна) влада - здійснюється громадянами шляхом референдуму, виборів, інших форм прямого волевиявлення, через виборні та інші органи місцевого самоврядування ".
  5. § 3. Визначення повноважень органів державної влади у сфері місцевого самоврядування
    1971 р., не передбачено такого обмеження і в Трудовому кодексі Російської Федерації, введеному в дію з 1 лютого 2002 Згідно ст. 3 Федерального закону "Про основи муніципальної служби Російській Федерації" громадяни Російської Федерації мають рівний доступ до муніципальної службі незалежно від статі, раси, національності, мови, походження, майнового і посадового становища,
  6. § 2. Форми опосередкованої участі населення у здійсненні муніципальної влади
    1978 (із змінами. від 20 січня 1994 р.) в ній визнається і гарантується місцеве самоврядування, яке самостійно в межах своїх повноважень. Місцеве самоврядування забезпечує вирішення населенням питань місцевого значення на основі власної матеріально-фінансової бази та державної підтримки. Місцеве самоврядування здійснюється громадянами безпосередньо і через виборні органи
  7. § 2. Фінансові ресурси муніципальних утворень
    статтях бюджету. У місцевих бюджетах окремо передбачаються доходи, що направляються на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування щодо вирішення питань місцевого значення, та субвенції, надані для забезпечення здійснення органами місцевого самоврядування окремих державних повноважень, переданих їм федеральними законами і законами суб'єктів Російської Федерації, а
  8. § 2. Захист нематеріальних благ
    виклад у службових характеристиках, публічних виступах, заявах, адресованих посадовим особам, або повідомлення в тій чи іншій, у тому числі усній, формі хоча б одній особі * (485). Повідомлення таких відомостей особі, якої вони стосуються, не може визнаватися їх розповсюдженням, якщо особою, повідомила дані відомості, були прийняті достатні заходи конфіденційності з тим, щоб вони не
  9. § 2. Позов про витребування майна з чужого незаконного володіння (віндикаційний позов)
    викладене правило прямо в законі не встановлено, але випливає з його змісту. Як вже зазначалося, правом на віндикації майна наділені не тільки власники майна , але і його титульні власники (ст. 305 ЦК). Однак правила про розрахунки при поверненні речі з незаконного володіння повністю застосовні до вимог лише тих титульних власників, які мають самостійне право на доходи від
  10. § 3 . Застава
    викладі будуть аналізуватися загальні розпорядження про заставу рухомих речей. Особливі види застави розглядаються в кінці цього параграфа. Правова природа права застави. В теорії цивільного права продовжує залишатися спірним питання про природу права застави на річ. Одні цивілісти вважають його речовим * (1259), інші - зобов'язальним правом * (1260). Погляд на заставне право як
© 2014-2022  yport.inf.ua