Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
А.Б. Агапов. Постатейний коментар до кодексу російської федерації про адміністративні правопорушення. Розширений, з використанням матеріалів судової практики, 2004 - перейти до змісту підручника

Стаття 23.19. Державні насіннєві інспекції


1. Державні насіннєві інспекції розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 10.12 - 10.14 цього Кодексу.
2. Розглядати справи про адміністративні правопорушення від імені органів, зазначених у частині 1 цієї статті, має право:
1) головний державний інспектор Російської Федерації в галузі насінництва сільськогосподарських рослин, його заступники;
2) головні державні інспектори суб'єктів Російської Федерації в галузі насінництва сільськогосподарських рослин, їх заступники.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 23.19. Державні насіннєві інспекції "
  1. § 3. Правове становище селянського (фермерського) господарства
    державних сільськогосподарських підприємств, або уста-дено на знову відведених для цієї мети землях громадянами, які Комерційне право. Ч. II. Под ред. В.Ф. Попондопуло, В.Ф. Яковлевої. - СПб., С.-Петербурзький університет, 1998. С. 338 раніше не були працівниками або учасниками сільськогосподарських організацій - як правило, колишніми городянами. Створення селянського господарства
  2. § 2. Види джерел МПП
    стаття і окремі положення деяких інших розділів Закону являють собою нормативний масив, що був у відповідних розділах Основ цивільного законодавства 1961 і 1991 рр.., А також цивільних кодексах союзних республік, зокрема ЦК УРСР 1964 р., що стосується МПП, проте істотно доповнений новими колізійними принципами та правовими рішеннями сучасного характеру.
  3. Стаття 28.3. Посадові особи, уповноважені складати протоколи про адміністративні правопорушення
    статтями 5.10, 5.11, 5.12, 5.14, 5.15, 5.16, 5.35 - 5.43, 5.47, 5.49, 6.3, 6.6 - 6.14, 7.1, частинами 2 і 3 статті 7.2, статтями 7.3 - 7.9, 7.11 - 7.15, 7.17 - 7.20, 7.27, 8.2, 8.3, 8.5, 8.6, частинами 1 і 3 - 5 статті 8.13, частиною 2 статті 8.17, статтями 8.21, 8.28 - 8.32, частинами 1 і 2 статті 8.37, статтею 9.4, частиною 1 статті 9.5, статтями 9.7, 9.10, 10.2, 10.3, частиною 2 статті 11.1, частинами 1, 3
  4. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    стаття трактує про передачу проданої речі із застереженням про збереження права власності за продавцем до оплати речі покупцем або настання іншої обставини, тобто про невідкладно обумовленому договорі про передачу. Абзац 1 ст. 491 ГК відокремлює умовну традицію (речову угоду) від лежить в її основі не умовна купівлі-продажу (обязательственной угоди), а також показує, що угода
  5. § 9. Договір фінансової оренди (лізингу)
    державних органах (транспортні засоби, обладнання підвищеної небезпеки та інші предмети лізингу), реєструються за угодою сторін на ім'я лізингодавця або лізингоодержувача. За угодою сторін лізингодавець має право доручити лізингоотримувачу реєстрацію предмета лізингу на ім'я лізингодавця. При цьому в реєстраційних документах обов'язково зазначаються відомості про власника і
  6. § 4. Відповідальність за шкоду, заподіяну актами влади
    статтях, прийнято називати правилами про спеціальний делікт - шкоду, заподіяну актом влади. Підставами для виділення даного випадку заподіяння шкоди в особливий делікт служать як особливості застосування до нього загальних умов деліктної відповідальності, так і наявність ряду спеціальних умов, додатково встановлених законом. Серед загальних умов деліктної відповідальності за шкоду, заподіяну
  7. 6. Обов'язкове укладення договорів
    стаття Цивільного кодексу (445) присвячена одному з варіантів формування договорів. Вже з її назви ("Укладення договору в обов'язковому порядку") видно, що вона являє собою виняток із загальних правил, які закріплюють автономію волі сторін при укладанні договорів. Як вже неодноразово зазначалося, в нашій країні протягом тривалого часу ситуація в цивільному обороті була
  8. 3. Застава
    державних органах, питання, пов'язані з перезалогу одного і того ж майна, старшинством заставодержателів, зазвичай вирішувалися в угоді про іпотеку. --- Див: Римське приватне право: Підручник. С. 341. Основним правом заставного кредитора в разі невиконання боржником зобов'язання у встановлений термін був продаж закладеного майна (ius
  9. 8. Права та обов'язки сторін
    державної річковий судноплавної інспекцією басейну і затверджуватися басейновим органом державного управління на внутрішньому водному транспорті. Статтею 90 КВВТ ("Обов'язки відправника плотів") передбачена необхідність для відповідної сторони формувати плоти, виводити їх в заздалегідь узгоджені з буксировщиком місця пред'явлення для буксирування, а також у встановлені терміни
  10. 1. Суб'єктний склад договору банківського рахунку
    державної влади, органу місцевого самоврядування або посадової особи, що прийняли оспорюваний нормативний правовий акт, і прокурора. Заява по справі розглянуто судом з додержанням вимог цієї процесуальної норми. Центральний банк РФ не є органом державної влади, який видав оскаржуваний Указ, законних підстав для притягнення його до участі в справі не було. Рішення
© 2014-2022  yport.inf.ua