Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
А.Б. Агапов. Постатейний коментар до кодексу російської федерації про адміністративні правопорушення. Розширений, з використанням матеріалів судової практики, 2004 - перейти до змісту підручника

Стаття 23.30. Органи державного енергетичного нагляду


1. Органи державного енергетичного нагляду розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 7.19, 9.7 - 9.12, 11.20 цього Кодексу.
2. Розглядати справи про адміністративні правопорушення від імені органів, зазначених у частині 1 цієї статті, має право:
1) головний державний інспектор Російської Федерації з енергетичного нагляду, його заступники;
2) старші державні інспектори з енергетичного нагляду;
3) державні інспектори з енергетичного нагляду.
3. Розмір адміністративного штрафу, що накладається державними інспекторами з енергетичного нагляду на громадян, не може перевищувати п'ять мінімальних розмірів оплати праці; на посадових осіб - десять мінімальних розмірів оплати праці; на юридичних осіб - сто мінімальних розмірів оплати праці.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 23.30. Органи державного енергетичного нагляду "
  1. 30.4. Управління трубопровідним транспортом
    Стаття 7 Закону України «Про трубопровідний транспорт» підкреслює, що цей вид транспорту має важливе народногосподарське та оборонне значення. Тому, враховуючи його пріоритетність в економіці України, Закон України «Про трубопровідний транспорт» визначає такі основні принципи державної політики в цій сфері економіки: - забезпечення надійного і безпечного функціонування
  2. 5.21. Зобов'язання, що виникають внаслідок заподіяння шкоди
    Загальні положення Шкода, завдана неправомірними діями (бездіяльністю) особи або майну громадянина або юридичній особі, підлягає відшкодуванню особою, яка заподіяла шкоду, у повному обсязі. Правовий інститут зобов'язань із заподіяння шкоди складається з відносно невеликого числа правових норм. Ними є норми, включені в ГК РФ (ст. 1064 - 1101). Крім того, Повітряний кодекс і
  3. 11.2. Екологічні вимоги при здійсненні окремих видів діяльності
    Природоохранительное законодавство поряд з встановленням загальних положень про охорону навколишнього природного середовища визначає і конкретні екологічні вимоги при здійсненні окремих видів діяльності. Так, встановлюються загальні екологічні вимоги до розміщення, проектування, будівництва, реконструкції, введення в експлуатацію та експлуатації підприємств, споруд та інших об'єктів;
  4. § 2. Місцева адміністрація
    Термін "місцева адміністрація" рівнозначний терміну "виконавчо-розпорядчий орган муніципального освіти". Виконавчо-розпорядчий орган є постійно діючим органом місцевого самоврядування. Законодавство не містить норм про можливість і порядок припинення повноважень місцевої адміністрації. Інститут припинення повноважень передбачений лише для посадових осіб
  5. § 1. Підряд
    Договори підряду представлені в загальногромадянський законодавстві такими різновидами, як будівельний і побутової поспіль, підряд на виконання проектних та вишукувальних робіт та підрядні роботи для державних потреб. До всіх цих видів договорів підряду застосовуються норми ст. 702-729 ГК, утворюють як би спільну частину законодавства, що регулює відносини у сфері виробництва робіт і
  6. § 4. Страхування
    Поняття, порядок і форма укладення договору страхування. Страхування являє собою систему відносин щодо захисту майнових інтересів громадян, підприємств, установ та організацій шляхом формування за рахунок сплачуваних ними внесків страхових фондів, призначених для відшкодування збитків і Комерційне право. Ч. I. Под ред. В.Ф. Попондопуло, В.Ф. Яковлевої. - СПб., С.-Петербурзький
  7. § 3. Розгляд економічних спорів арбітражними судами
    Система і функції арбітражних судів. У судову систему Російської Федерації входять згідно Закону «Про судову систему Російської Федерації» спеціалізовані судові установи - Федеральні арбітражні суди. [1] У п. 2 ст. 118 Конституції Російської Федерації не виділено як самостійного виду судового процесу арбітражне судочинство. Отже, з точки зору
  8. § 3. Правове становище селянського (фермерського) господарства
    Правове становище селянського (фермерського) господарства визначається нормами Цивільного кодексу РФ і спеціальним законодавчим актом - Законом РФ «Про селянське (фермерське) господарство» від 20 листопада 1990 р. (в ред. від 1993 р.). В економічній структурі аграрного сектора селянські (фермерські) господарства займають скромне місце: на їхню частку припадає не більше 1% виробництва товарної
  9. § 1. Поняття і принципи місцевого самоврядування. Моделі взаємовідносин державної влади і місцевого самоврядування
    Поняття місцевого самоврядування відносно недавно стало загальновживаним в російському праві. В якості юридичного терміну воно було закріплено в Законі СРСР від 9 квітня 1990, N 1418-1 "Про загальні засади місцевого самоврядування і місцевого господарства в СРСР". --- Відомості З'їзду народних депутатів СРСР і Верховної Ради СРСР. 1990. N 16. Ст. 267.
  10. § 5. Форми державного контролю за місцевим самоврядуванням
    Оскільки місцеве самоврядування самостійно, адміністративний контроль, що означає перевірку не тільки законності, а й доцільності дій (рішень) підконтрольних суб'єктів, за його діяльністю неможливий, так як він означав би пряме адміністративне підпорядкування органів місцевого самоврядування органам державної влади. Існує єдиний виняток з цього правила -
© 2014-2022  yport.inf.ua