Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
Президент Російської Федерації. Кодекс РФ про адміністративні правопорушення (ред. від 02.04.2012), 2012 - перейти до змісту підручника

Стаття 23.59. Органи регулювання природних монополій


1. Органи регулювання природних монополій розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачені частиною 3 статті 19.5 і статтею 19.8 (в межах своїх повноважень) цього Кодексу.
(в ред. Федерального закону від 08.05.2006 N 65-ФЗ)
2. Розглядати справи про адміністративні правопорушення від імені органів, зазначених у частині 1 цієї статті, має право:
1) керівник федерального органу регулювання природних монополій, його заступники;
2) керівники територіальних органів федерального органу регулювання природних монополій, їх заступники.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 23.59. Органи регулювання природних монополій "
  1. § 4. Страхування
    Поняття, порядок і форма укладення договору страхування. Страхування являє собою систему відносин щодо захисту майнових інтересів громадян, підприємств, установ та організацій шляхом формування за рахунок сплачуваних ними внесків страхових фондів, призначених для відшкодування збитків і Комерційне право. Ч. I. Под ред. В.Ф. Попондопуло, В.Ф. Яковлевої. - СПб., С.-Петербурзький
  2. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    1. Ad hoc [ад хок] - для даного випадку, для цієї мети 2. Ad referendum [ад референдум] - до доповіді (відкласти для подальшого розгляду) 3. A fortiori [а фортіорі] - тим більше 4. A posteriori [а постеріорі] - на підставі досвіду, з виниклою пізніше точки зору 5. A priori [а пріорі] - заздалегідь, попередньо 6. Bona fide [бона ФІДЕ] - чесно, сумлінно 7. Causa [кауза] -
  3. § 2. Система російського законодавства про інтелектуальну власність
    Кодифікація законодавства про інтелектуальну власність в Російській Федерації. У всьому світі законодавство про інтелектуальну власність представлено спеціальними законами, присвяченими правову охорону окремих результатів інтелектуальної діяльності і засобів індивідуалізації. У цивільних кодексах норм про інтелектуальну власність або зовсім немає, або вони представлені
  4. 6. Обов'язкове укладення договорів
    Спеціальна стаття Цивільного кодексу (445) присвячена одному з варіантів формування договорів. Вже з її назви ("Укладення договору в обов'язковому порядку") видно, що вона являє собою виняток із загальних правил, які закріплюють автономію волі сторін при укладанні договорів. Як вже неодноразово зазначалося, в нашій країні протягом тривалого часу ситуація в цивільному
  5. 1. Поняття і основні різновиди інвестиційних угод
    У XX в. досить широкого поширення набула практика укладання так званих інвестиційних угод між іноземними інвесторами, з одного боку, та приймаючими державами (державами, на території яких здійснює свою підприємницьку діяльність іноземний інвестор), з іншого боку. Історично першими
  6. Примітки
    1.Спеціальние застереження вимагає вживання поняття «метод правового регулювання» стосовно до коллизионному і матеріально-правового регулювання у міжнародному приватному праві. Справа в тому, що в доктрині була висловлена має під собою досить серйозні підстави позиція, відповідно до якої основним методом регулювання відносин у сфері
  7. § 9. Адміністративні правопорушення в галузі торгівлі та фінансів
    Торгівля - галузь господарської діяльності, призначенням якої є забезпечення процесу переміщення товарів зі сфери виробництва в сферу споживання. Під фінансовими (фр. finance від СР-лат. Fmancia - дохід) відносинами слід розуміти суспільні відносини у сферах акумуляції та перерозподілу грошових коштів. За допомогою фінансової діяльності забезпечуються
  8. Стаття 19.8. Неподання клопотань, заяв, відомостей (інформації) в антимонопольний орган, до органу регулювання природних монополій
    Неподання у федеральний антимонопольний орган, його територіальні органи або в орган регулювання природних монополій, його територіальні органи клопотань, заяв, відомостей (інформації), передбачених антимонопольним законодавством, або подання завідомо недостовірних відомостей - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на посадових осіб у розмірі від двадцяти до
  9. Стаття 19.8. Неподання клопотань, повідомлень (заяв), відомостей (інформації) у федеральний антимонопольний орган, його територіальні органи, органи регулювання природних монополій або органи, уповноважені в галузі експортного контролю
    (в ред. Федерального закону від 08.05 .2006 N 65-ФЗ) (в ред. Федерального закону від 20.08.2004 N 114-ФЗ) 1. Неподання клопотань і повідомлень (заяв) до органів регулювання природних монополій, якщо подання таких клопотань і повідомлень (заяв) є обов'язковим згідно із законодавством Російської Федерації про природні монополії, уявлення
  10. § 2. Укладення, зміна і розірвання договорів
    Принципи укладання договорів у сфері підприємництва. Визнання за угодою торгового характеру підкоряє її не тільки загальним нормам цивільного права, але і в першу чергу спеціальним нормам комерційного права. До висновку і виконання торговельних угод застосовуються спеціальні норми комерційного права, не діють стосовно звичайних цивільних угод. Особливості регулювання
© 2014-2022  yport.inf.ua