Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоФінансове право → 
« Попередня Наступна »
Президент Російської Федерації. Бюджетний кодекс Російської Федерації (чинна редакція від 14.07.2013), 2013 - перейти до змісту підручника

Стаття 269. Фінансовий контроль, здійснюваний головними розпорядниками бюджетних коштів, головними адміністраторами доходів бюджету і головними адмініст-ратор джерел фінансування дефіциту бюджету

(в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ)
1. Головні розпорядники бюджетних коштів здійснюють фінансовий контроль за підвідомчими розпорядниками (одержувачі) бюджетних коштів в частині забезпечення правомірного, цільового, ефективного використання бюджетних коштів.
Головні розпорядники бюджетних коштів здійснюють контроль за використанням субсидій, субвенцій їх одержувачами відповідно до умов і цілями, визначеними при наданні зазначених коштів з бюджету.
Головні розпорядники бюджетних коштів мають право проводити перевірки підвідомчих розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів і державних (муніципальних) унітарних підприємств.
2. Головні адміністратори доходів бюджету здійснюють фінансовий контроль за підвідомчими адміністраторами до-ходів бюджету щодо здійснення ними функцій адміністрування доходів.
3. Головні адміністратори джерел фінансування дефіциту бюджету здійснюють фінансовий контроль за осуществле-ням підвідомчими адміністраторами джерел фінансування дефіциту бюджету касових виплат з бюджету з погашення джерел фінансування дефіциту бюджету.
Головні адміністратори джерел фінансування дефіциту бюджету має право проводити перевірки підвідомчих адміні-Стратор джерел фінансування дефіциту бюджету.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 269. Фінансовий контроль, здійснюваний головними розпорядниками бюджетних коштів, головними адміністраторами доходів бюджету і головними адмініст-ратор джерел фінансування дефіциту бюджету "
  1. Стаття 226.1. Граничні обсяги фінансування
    (введена Федеральним законом від 26.04.2007 N 63-ФЗ) 1. У випадку та порядку, встановлених фінансовим органом, при організації виконання бюджету за видатками можуть передбачати затвердження і доведення до головних розпорядників, розпорядників та одержувачів бюджетних коштів граничного обсягу оплати грошових зобов'язань у відповідному періоді поточного фінансового року (граничні обсяги
  2. Стаття 219.1. Бюджетний розпис
    (введена Федеральним законом від 26.04.2007 N 63-ФЗ) 1. Порядок складання та ведення бюджетних розписів головних розпорядників (розпорядників) бюджетних коштів, включаючи внесення змін в них, встановлюється відповідним фінансовим органом. Бюджетні розпису головних розпорядників бюджетних коштів складаються відповідно з бюджетними асигнуваннями, ут-затвердженими зведеної бюджетної
  3. 12. Учасники бюджетного процесу. Головні розпорядники, розпорядники, бюджетополучателі
    Головний розпорядник коштів федерального бюджету - орган державної влади РФ, має право розподіляти кошти федерального бюджету по підвідомчих розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів, певним відомчої класифікації видатків федерального бюджету (ст. 158 БК РФ). Головний розпорядник коштів бюджету суб'єкта РФ, коштів місцевого бюджету - орган
  4. 4. Надання субсидій юридичним особам (за винятком субсидій державним (муніципальним) установам), індивідуальним підприємцям, фізичним особам - виробникам товарів, робіт, послуг.
    Загальні умови та порядок надання зазначених субсидій визначені у ст. 78 БК РФ. До компетенції головного розпорядника бюджетних коштів входить конкретизація умов надання зазначених субсидій. Субсидії надаються в межах бюджетних асигнувань та лімітів бюджетних зобов'язань, передбачених головним розпорядникам бюджетних коштів за кодами класифікації видатків бюджетів в
  5. Стаття 267. Фінансовий контроль, здійснюваний Федеральним казначейством
    (в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) Федеральне казначейство здійснює контроль за: неперевищенням лімітів бюджетних зобов'язань, розподілених головними розпорядниками (розпорядниками) коштів Феде-рального бюджету між нижчестоящими розпорядниками та одержувачами коштів федерального бюджету, над затвердженими їм ліміти тами бюджетних зобов'язань; неперевищенням бюджетних
  6. 50. Повноваження учасників бюджетного процесу.
    ПОВНОВАЖЕННЯ УЧАСНИКІВ БЮДЖЕТНОГО ПРОЦЕСУ відображені в главі 18 Бюджетного кодексу РФ. Зазначимо, що Учасниками бюджетного процесу згідно ст. 152 БК РФ є: - Президент Російської Федерації; - вища посадова особа суб'єкта Російської Федерації, голова муніципального освіти; - законодавчі (представницькі) органи державної влади та представницькі органи місцевого
  7. 54. Повноваження органів бюджетного контролю
    Органи державного, муніципального фінансового контролю, створені відповідно представницькими (законодавчими) органами РФ, представницькими (законодавчими) органами суб'єктів РФ, представницькими органами місцевого самоврядування, здійснюють контроль за виконанням відповідних бюджетів та бюджетів державних позабюджетних фондів, проводять експертизи проектів зазначених
  8. 53. Органи бюджетного контролю
    Система органів бюджетного контроляпредусмотрена положеннями ст. ст. 266-270 БК РФ. Представницькі (законодавчі) органи всіх рівнів влади створюють свої контрольні органи. На федеральному рівні таким органом є Рахункова палата РФ, створена відповідно до положень Федерального закону від 11 січня 1995 р. № 4-ФЗ «Про Рахункову палату Російської Федерації», на регіональному рівні -
  9. 39. Кошторис доходів і видатків бюджетної установи
    Кошторис доходів і видатків бюджетної установи - документ, що визначає обсяг і цільове спрямування бюджетних асигнувань даної установи, затверджений у встановленому порядку і містить розрахункові дані по кожному цільовим направленням бюджетних асигнувань. Порядок складання та затвердження кошторису доходів і видатків бюджетної установи встановлено ст . 221 БК РФ. Після затвердження
  10. Стаття 266. Фінансовий контроль, здійснюваний органами виконавчої влади, місцевими адміністрація-ми муніципальних утворень
    (в ред. Федерального закону від 26.04 .2007 N 63-ФЗ) 1. Фінансовий контроль, здійснюваний органами виконавчої влади, органами (посадовими особами) місцевих адміні-страції муніципальних утворень, здійснюють Федеральна служба фінансово-бюджетного нагляду, Федеральне казначейство, фінансові органи суб'єктів Російської Федерації і муніципальних утворень і (або) уповноважені ними
  11. Тема 8. Бюджетний процес
    Поняття бюджетного процесу, його стадії. Бюджетний цикл. Принципи бюджетного процесу: принцип єдності системи бюджетного процесу; принцип самостійності публічних утворень у здійсненні бюджетного процесу; принцип середньострокового бюджетного планування; принцип періодичності бюджету; принцип наступності бюджетів. Повноваження учасників бюджетного процесу. Бюджетні повноваження
  12. 22. Класифікація видатків бюджету
    Функціональна класифікація видатків бюджетів - угруповання витрат бюджетів всіх рівнів, що відображає спрямування бюджетних коштів на виконання основних функцій держави. Під функціями держави розуміють основні напрями діяльності держави за рішенням стоять перед ним завдань, спрямування бюджетних коштів на виконання цих функцій і відображає функціональна класифікація
  13. 4. Бюджетний процес
    Бюджетний процес-регламентована нормами права діяльність органів державної влади, органів місцевого самоврядування та учасників бюджетного процесу, що полягає у складанні та розгляді проектів бюджетів, проектів бюджетів державних позабюджетних фондів , затвердження та виконання відповідних бюджетів та бюджетів державних позабюджетних фондів, а також у контролі за
  14. Контрольні заходи
    Бюджетний контроль здійснюється в допомогою контрольних заходів таких, як: ревізія, перевірка, аналіз, обстеження, спостереження, моніторинг, аудит ефективності. Найбільш часто зустрічаються є ревізії і перевірки. ревізія - це система контрольних дій з перевірки фінансово-господарської діяльності суб'єкта контрольних заходів за певний період; перевірка - вивчення та
© 2014-2022  yport.inf.ua