Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоФінансове право → 
« Попередня Наступна »
Президент Російської Федерації. Бюджетний кодекс Російської Федерації (чинна редакція від 14.07.2013), 2013 - перейти до змісту підручника

Стаття 38.1. Принцип підвідомчості видатків бюджетів

(введена Федеральним законом від 26.04.2007 N 63-ФЗ)
Принцип підвідомчості видатків бюджетів означає, що одержувачі бюджетних коштів мають право отримувати бюджетні ас- асигнування та ліміти бюджетних зобов'язань тільки від головного розпорядника (розпорядника) бюджетних коштів, у віданні яких-го вони знаходяться.
Головні розпорядники (розпорядники) бюджетних коштів не вправі розподіляти бюджетні асигнування та ліміти бюджет-них зобов'язань розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів, не включеним до переліку підвідомчих їм розпорядників та одержувачів бюджетних коштів відповідно до статті 158 справжнього Кодексу.
Розпорядник і одержувач бюджетних коштів можуть бути включені в перелік підвідомчих розпорядників та одержувачів лей бюджетних коштів тільки одного головного розпорядника бюджетних коштів.
Підвідомчість одержувача бюджетних коштів головному розпоряднику (розпоряднику) бюджетних коштів виникає в силу закону, нормативного правового акта Президента Російської Федерації, Уряду Російської Федерації, вищого виконай-тельного органу державної влади суб'єкта Російської Федерації, місцевої адміністрації.
(В ред. Федерального закону від 30.12.2008 N 310-ФЗ)
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна "Стаття 38.1. Принцип підвідомчості видатків бюджетів"
  1. Тема 5. Правове регулювання видатків бюджетів
    Поняття бюджетних витрат. Класифікація бюджетних витрат. Принципи розподілу витрат: принцип єдності бюджетної системи Російської Федерації; принцип збалансованості бюджету; принцип результативності та ефективності використання бюджетних коштів; принцип загального покриття витрат бюджетів; принцип прозорості; принцип достовірності бюджету; принцип адресності та цільового характеру
  2. Тема 2. Бюджетна система Російської Федерації
    Бюджетне пристрій і бюджетна система Російської Федерації. Структура бюджетної системи. Федеральний бюджет. Бюджети суб'єктів Російської Федерації. Бюджет муніципального освіти. Бюджети державних і територіальних позабюджетних фондів у складі бюджетної системи. Консолідований бюджет. Принципи бюджетної системи Російської Федерації: принцип єдності бюджетної системи; принцип
  3. Стаття 35. Принцип загального (сукупного) покриття витрат бюджетів
    (в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) Принцип загального (сукупного) покриття витрат бюджетів означає, що витрати бюджету не можуть бути пов'язані з певними доходами бюджету та джерелами фінансування дефіциту бюджету, якщо інше не передбачено законом (рішенням) про бюджет в частині, що стосується: субвенцій і субсидій, отриманих з інших бюджетів бюджетної системи Російської
  4. 12. Учасники бюджетного процесу. Головні розпорядники, розпорядники, бюджетополучателі
    Головний розпорядник коштів федерального бюджету - орган державної влади РФ, має право розподіляти кошти федерального бюджету по підвідомчих розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів, певним відомчої класифікації видатків федерального бюджету (ст. 158 БК РФ). Головний розпорядник коштів бюджету суб'єкта РФ, коштів місцевого бюджету - орган
  5. Стаття 33. Принцип збалансованості бюджету
    Принцип збалансованості бюджету означає, що обсяг передбачених бюджетом видатків повинен відповідати сум-Марн обсягом доходів бюджету і надходжень джерел фінансування його дефіциту, зменшених на суми виплат з бюджету, пов'язаних з джерелами фінансування дефіциту бюджету і зміною залишків на рахунках з обліку коштів бюджетів. (В ред. Федерального закону від 26.04.2007
  6. Стаття 37. Принцип достовірності бюджету
    Принцип достовірності бюджету означає надійність показників прогнозу соціально-економічного розвитку відповідаю-щей території та реалістичність розрахунку доходів і видатків
  7. 29. Бюджетне пристрій Російської Федерації: поняття і склад. Загальна характеристика елементів бюджетного пристрої
    Бюджетне устрій країни визначається її державним устроєм. Так, для Росії як федеративної держави характерні три рівня бюджетної системи - федеральний бюджет, державні бюджети суб'єктів РФ та місцеві бюджети (в т.ч. бюджети наукоградов і ЗАТО). Всі вони є самостійними частинами бюджетної системи країни. Кожен з бюджетів служить фінансовою базою для
  8. Стаття 269. Фінансовий контроль, здійснюваний головними розпорядниками бюджетних коштів, головними адміністраторами доходів бюджету і головними адмініст-ратор джерел фінансування дефіциту бюджету
    (в ред. Федерального закону від 26.04. 2007 N 63-ФЗ) 1. Головні розпорядники бюджетних коштів здійснюють фінансовий контроль за підвідомчими розпорядниками (одержувачі) бюджетних коштів в частині забезпечення правомірного, цільового, ефективного використання бюджетних коштів. Головні розпорядники бюджетних коштів здійснюють контроль за використанням субсидій, субвенцій їх
  9. 31. Принципи бюджетної системи.
    1) принцип єдності бюджетної системи - єдність бюджетного законодавства РФ, принципів організації та функціонування бюджетної системи, форм бюджетної документації та звітності, бюджетної класифікації , єдиний порядок встановлення і виконання видаткових зобов'язань (ст. 29 БК РФ), 2) принцип розмежування доходів і видатків між бюджетами різних рівнів - закріплення доходів і витрат
  10. 5. Бюджетна система та її принципи
    Бюджетна система РФ є засновану на економічних відносинах і державному устрої РФ сукупність федерального бюджету, бюджетів суб'єктів РФ, місцевих бюджетів та бюджетів державних позабюджетних фондів, регульовану нормами права. Згідно ст. 10 БК РФ до складу бюджетної системи РФ включаються: федеральний бюджет і бюджети державних позабюджетних фондів;
  11. 46.Расходние зобов'язання Російської Федерації, суб'єктів РФ і муніципальних утворень. Реєстр видаткових зобов'язань.
    При формуванні витрат бюджетів всіх рівнів враховуються витратні зобов'язання РФ, суб'єктів Федерації і МО. Витратні зобов'язання - це обумовлені законом, іншим НПА, договором або угодою обов'язки публічно-правового утворення (РФ, суб'єкта РФ, МО) або діє від його імені бюджетної установи надати фізичній або юридичній особі, іншому публічно-правовим
  12. Стаття 264.6. Закон (рішення) про виконання бюдже-та
    Законом (рішенням) про виконання бюджету затверджується звіт про виконання бюджету за звітний фінансовий рік із зазначенням загального обсягу доходів, витрат і дефіциту (профіциту) бюджету. Окремими додатками до закону (рішенню) про виконання бюджету за звітний фінансовий рік затверджуються показате-ли: доходів бюджету за кодами класифікації доходів бюджетів; доходів бюджету за кодами видів
  13. 30. Бюджетна система РФ: поняття і структура.
    Бюджетна система РФ - це заснована на економічних відносинах і держ. устрої РФ, регульована законодавством РФ сукупність федерального бюджету, бюджетів суб'єктів РФ, місцевих бюджетів та бюджетів держ. позабюджетних фондів. Включення в бюджетну систему бюджетів держ. позабюджетних фондів є досить умовним, оскільки такі фонди істотно відрізняються від держ. та місцевих бюджетів
  14. 45. Поняття видатків бюджетів. Види бюджетних асигнувань.
    РБ - грошові кошти, що направляються на фінансове забезпечення завдань і функцій держави та місцевого самоврядування. Формування РБ всіх рівнів бюджетної системи грунтується на фінансових витратах на надання державних послуг, що встановлюються Урядом РФ. РБ діляться на поточні та капітальні. Поточні РБ - частина РБ, що забезпечує поточне фінансування органів державної
  15. 22. Класифікація видатків бюджету
    Функціональна класифікація видатків бюджетів - угруповання витрат бюджетів всіх рівнів, що відображає спрямування бюджетних коштів на виконання основних функцій держави. Під функціями держави розуміють основні напрями діяльності держави за рішенням стоять перед ним завдань, спрямування бюджетних коштів на виконання цих функцій і відображає функціональна класифікація
  16. Тема 8. Бюджетний процес
    Поняття бюджетного процесу, його стадії. Бюджетний цикл. Принципи бюджетного процесу: принцип єдності системи бюджетного процесу; принцип самостійності публічних утворень у здійсненні бюджетного процесу; принцип середньострокового бюджетного планування; принцип періодичності бюджету; принцип наступності бюджетів. Повноваження учасників бюджетного процесу. Бюджетні повноваження
  17. 39. Кошторис доходів і видатків бюджетної установи
    Кошторис доходів і видатків бюджетної установи - документ, що визначає обсяг і цільове спрямування бюджетних асигнувань даної установи, затверджений у встановленому порядку і містить розрахункові дані по кожному цільовим направленням бюджетних асигнувань. Порядок складання та затвердження кошторису доходів і видатків бюджетної установи встановлено ст. 221 БК РФ. Після затвердження
  18. 20. Бюджетна класифікація
    Бюджетна класифікація РФ - це систематизована угруповання доходів і видатків бюджетів всіх рівнів бюджетної системи РФ за однорідними ознаками, а також джерел фінансування дефіцитів цих бюджетів, що визначається природою державного бюджету, використовувана для складання і виконання бюджетів і забезпечує порівнянність показників бюджетів усіх рівнів з бюджетною системою
  19. Розділ 3. Принципи бюджетного процесу
    "Принцип" (від лат. Principium - основа, початок) - це основне, вихідне виклад небудь теорії, вчення світогляду, теоретичної програми * (1). Тобто це те, що є першоосновою якого або явища, процесу, інституту, наукового підходу і т.д. У свою чергу важливо відзначити, що принципи, закладені в основі правових інститутів, мають свої відмітні особливості,
© 2014-2022  yport.inf.ua