Головна
ГоловнаПриродоресурсове, аграрне , екологічне правоПриродоресурсове право → 
« Попередня Наступна »
Президент Російської Федерації. Водний кодекс Російської Федерації з виправленнями та доповненнями на 07.05.2013 року, 2013 - перейти до змісту підручника

Стаття 7.1. Водогосподарські заходи та ме-ропріятія з охорони водних об'єктів

(введена Федеральним законом від 14.07.2008 N 118-ФЗ)
1. Водогосподарські заходи та заходи з охорони водних об'єктів, що перебувають у державній або муниципаль-ної власності, здійснюються органами державної влади, органами місцевого самоврядування в межах їх повноважень відповідно до статей 24 - 27 цього Кодексу або особами, які використовують водні об'єкти згідно з цим Кодек -сом.
2. Розміщення замовлення на виконання водогосподарських заходів та заходів з охорони водних об'єктів, що перебувають у державній або муніципальній власності, для державних і муніципальних потреб здійснюється відповідно до Федеральним законом від 21 липня 2005 року N 94-ФЗ "Про розміщення замовлень на поставки товарів, виконання робіт, надання послуг для державних і муніципальних потреб ".
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 7.1. Водогосподарські заходи та ме-ропріятія з охорони водних об'єктів "
  1. Стаття 23.23.1. Органи виконавчої влади суб'єктів Російської Федерації, що здійснюють регіональний державний контроль і нагляд за використанням та охороною водних об'єктів
    (введена Федеральним законом від 28.12.2009 N 380-ФЗ) 1. Органи виконавчої влади суб'єктів Російської Федерації, що здійснюють регіональний державний контроль і нагляд за використанням та охороною водних об'єктів, розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачені частиною 2 статті 7.2 (в частині знищення або пошкодження свердловин державної опорної
  2. Стаття 23.23. Органи, що здійснюють державний контроль за використанням та охороною водних об'єктів
    1. Органи, що здійснюють державний контроль за використанням та охороною водних об'єктів, розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачені частиною 2 статті 7.2 (про знищення або про пошкодження спостережних режимних свердловин на підземні води, спостережних режимних створів на водних об'єктах, водогосподарських або водоохоронних інформаційних знаків, а також знаків,
  3. Стаття 23.23. Органи, що здійснюють федеральний державний контроль і нагляд за використанням та охороною водних об'єктів
    (в ред. Федерального закону від 28.12.2009 N 380-ФЗ) 1. Органи, що здійснюють федеральний державний контроль і нагляд за використанням та охороною водних об'єктів, розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачених частиною 2 статті 7.2 (в частині знищення або пошкодження спостережних режимних створів на водних об'єктах, що підлягають федеральному державному
  4. Коментар до статті 8.15
    1. Згідно ст. 1 Водного кодексу РФ під водогосподарським об'єктом розуміється споруда, пов'язане з використанням, відновленням і охороною водних об'єктів та їх водних ресурсів. До водогосподарським об'єктам за змістом ст. 105 Водного кодексу РФ ставляться, зокрема, водозабірні, скидні та інші гідротехнічні споруди (див. п. 4 коментаря до ст. 8.13). Відповідно до ст. 43
  5. Стаття 1. Основні поняття, що використовуються в цьому Кодексі
    В цілях цього Кодексу використовуються такі основні поняття : 1) акваторія - водний простір в межах природних, штучних або умовних кордонів; 2) водне господарство - діяльність у сфері вивчення, використання, охорони водних об'єктів, а також запобігання та ліквідує-ції негативного впливу вод; 3) водні ресурси - поверхневі і підземні води, які знаходяться в
  6. Стаття 38. Види водокористування
    1. Виходячи з умов надання водних об'єктів у користування водокористування поділяється на: 1) спільне водокористування; 2) відокремлений водокористування. 2. Відокремлений водокористування може здійснюватися на водних об'єктах або їх частинах, що знаходяться у власності фізич-них осіб, юридичних осіб, водних об'єктах або їх частинах, що перебувають у державній або муніципальній
  7. Стаття 59. Охорона підземних водних об'єктів
    1. Фізичні особи, юридичні особи, діяльність яких надає чи може надати негативний вплив на стан підземних водних об'єктів, зобов'язані вживати заходів щодо запобігання забруднення, засмічення підземних водних об'єктів та істо-домлення вод, а також дотримувати встановлених нормативів допустимого впливу на підземні водні об'єкти. 2. На водозбірних площах підземних водних
  8. Стаття 31. Державний водний реєстр
    1. Державний водний реєстр являє собою систематизований звід документованих відомостей про водні об'єктах-тах, що перебувають у федеральній власності, власності суб'єктів Російської Федерації, власності муніципальних образо-ваний, власності фізичних осіб, юридичних осіб, про їх використання, про річкових басейнах, про басейнових округах. 2. У державному водному
  9. § 2. Державне управління в галузі охорони вод
    (спеціально уповноважений державний орган управління; сфери державного управління) Принципами державного управління водним фондом є сталий розвиток, поєднання басейнового і адміністративно-територіального способів управління, розмежування функцій охорони і функцій господарського використання вод. Федеральні органи виконавчої влади (Уряд РФ,
  10. Коментар до статті 23.27
    1. Постановою Уряду РФ від 10 лютого 1999 р. N 147 "Питання Державного комітету Російської Федерації по рибальству "(в ред. Постанови Уряду РФ від 1 серпня 2001 р. N 572) встановлено, що Держкомриболовства Росії є федеральним органом виконавчої влади, що здійснює державне регулювання і міжгалузеву координацію у сфері раціонального
  11. Коментар до статті 23.23
    1. Відповідно до Положення про Міністерство природних ресурсів Російської Федерації, затвердженим Постановою Уряду РФ від 25 вересня 2000 р. N 726, МПР Росії є спеціально уповноваженим державним органом управління використанням і охороною водного фонду, а також федеральним органом виконавчої влади, спеціально уповноваженим на здійснення державного
  12. Стаття 23.22. Органи, що здійснюють державний геологічний контроль
    1. Органи, що здійснюють державний геологічний контроль, розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачені частиною 2 статті 7.2 (про знищення та про пошкодження спостережних режимних свердловин на підземні води, спостережних режимних створів на підземних водних об'єктах, водогосподарських або водоохоронних інформаційних знаків на підземних водних об'єктах, а також
  13. Стаття 8.13. Порушення правил охорони водних об'єктів
    1. Порушення водоохоронного режиму на водозборах водних об'єктів, яке може спричинити забруднення зазначених об'єктів або інші шкідливі явища, - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від п'яти до десяти мінімальних розмірів оплати праці; на посадових осіб - від десяти до двадцяти мінімальних розмірів оплати праці; на юридичних осіб - від ста до двохсот мінімальних
  14. Стаття 7.7. Пошкодження об'єктів і систем водопостачання, водовідведення, гідротехнічних споруд, пристроїв і установок водогосподарського і водоохоронного призначення (в ред. Федерального закону від 14.07.2008 N 118-ФЗ)
    Пошкодження об'єктів і систем водопостачання, водовідведення, гідротехнічних споруд, пристроїв і установок водогосподарського і водоохоронного призначення - (в ред. Федерального закону від 14.07.2008 N 118-ФЗ) тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від однієї тисячі до однієї тисячі п'ятисот рублів; на посадових осіб - від двох тисяч до трьох тисяч рублів; на юридичних
  15. § 4. Особливості зміни правового режиму земель водного фонду
    Переклад земель водного фонду або земельних ділянок у складі таких земель в іншу категорію допускається у випадках: 1) створення особливо охоронюваних природних територій; 2) встановлення або зміни меж населених пунктів; 3) розміщення об'єктів державного або муніципального значення за відсутності інших варіантів розміщення цих об'єктів; 4) припинення існування водних
  16. Стаття 3. Відносини, регульовані земельним законодавством
    1. Земельне законодавство регулює відносини щодо використання та охорони земель в Російській Федерації як основи життя і діяльності народів, що проживають на відповідній території (земельні відносини). 2. До відносин щодо використання та охорони надр, водних об'єктів, лісів, тваринного світу та інших природних ресурсів, охорони навколишнього середовища, охорони особливо охоронюваних природних територій
© 2014-2022  yport.inf.ua