Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
С.В. Пєтков. Науково-практичний коментар Кодексу України про адміністративні правопорушення, 2012 - перейти к содержанию учебника

Стаття 238/1. Органи державного контролю за використанням та охороною земель

Органи державного контролю за використанням та охороною земель розглядають справи про адміністративні правопорушення, пов'язані з порушенням законодавства у сфері використання та охорони земель (статті 52 - 53 , 54 - 56 та 1885 цього Кодексу).
Від імені органів, зазначених у цій статті, розглядати справи про адміністративні правопорушення і накладати адміністративні стягнення мають право: Головний державний інспектор України з контролю за використанням та охороною земель І його заступники, головні державні інспектори з контролю за використанням та охороною земель Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя і їх заступники, старші державні інспектори з контролю за використанням та охороною земель і державні інспектори з контролю за використанням та охороною земель відповідних територій.
(Доповнено статтею 238 згідно із Законом України від 03.02.93 р. № 2977-ХІІ; із змінами, внесеними згідно із законами України від 06.03.96 р. № 81/96-ВР, від 11.12.2003 р. № 1377-ІV, від 15.04.2008 р. № 271-VI, від 16.06.2011 p. № 3521-VI)
(1) Державний контроль за використанням та охороною земель здійснюють органи Державної екологічної інспекції України. Згідно статті 238-1 цього Кодексу, ці органи розглядають справи про адміністративні правопорушення, пов'язані з порушенням законодавства у сфері використання та охорони земель (статті 52 - 534,54 - 56 та 1885 цього Кодексу).
Від імені Держекоінспекції розглядати справи про адміністративні правопорушення і накладати адміністративні стягнення мають право: Головний державний інспектор України з контролю за використанням та охороною земель і його заступники, головні державні інспектори з контролю за використанням та охороною земель Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя і їх заступники, старші державні інспектори з контролю за використанням та охороною земель і державні інспектори з контролю за використанням та охороною земель відповідних територій.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Информация, релевантная "Стаття 238/1. Органи державного контролю за використанням та охороною земель"
  1. Стаття 188/5. Невиконання законних розпоряджень чи приписів посадових осіб органів, які здійснюють державний контроль у галузі охорони навколишнього природного середовища, використання природних ресурсів, радіаційної безпеки або охорону природних ресурсів
    статтею 1885 згідно із Законом України від 19.01.95 р. № 8/95-ВР; із змінами, внесеними згідно із законами України від 06.03.96 р. № 81/96-ВР, від 07.02.97 р. № 55/97-ВР, від 18.11.2003 р. № 1284-ІV, від 15.04.2008 р. № 271-VI, від 21.01.2010 p. № 1827-VI) 1. Об'єктом даного адміністративного проступку є суспільні відносини у сфері охорони навколишнього природного середовища та раціонального
  2. Стаття 125. Розміщення об'єктів митного контролю у водному сполученні
    органу, погодженим з органом охорони державного кордону України. Зміна місця стоянки суден визначається адміністрацією порту з повідомленням відповідного митного органу та органу охорони державного кордону
  3. Стаття 143. Місце здійснення митних процедур у міжнародному залізничному сполученні
    органом виконавчої влади в галузі митної справи, спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у справах охорони державного кордону України та центральним органом виконавчої влади в галузі транспорту. З метою запобігання порушенню розкладу руху поїздів митний контроль може здійснюватися поза пунктами пропуску на державному кордоні або в місцях, визначених керівником митного
  4. Стаття 49. Порядок створення зон митного контролю
    органом виконавчої влади в галузі митної справи за погодженням із спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у справах охорони державного кордону України та центральним органом виконавчої влади в галузі
  5. § 1. Основні напрямки земельної реформи в сільському господарстві
    організації контролю за використанням і охороною земель; - удосконалення нормативно-правової і методичної бази розвитку земельних відносин. Таким чином, успішне вирішення стратегічних завдань земельної реформи потребує комплексного і цілеспрямованого проведення юридичних, економічних, організаційних та науково-технічних заходів стосовно удосконалення земельних
  6. Стаття 261. Контроль та відповідальність платників
    органам державної податкової служби відповідних розрахунків згідно з нормами цього Кодексу та інших законів України. Контроль за правильністю обчислення, своєчасністю і повнотою справляння рентної плати до бюджету здійснюють органи державної податкової служби. Органи державної податкової служби для забезпечення контролю за правильністю визначення об'єкта оподаткування для рентної плати
  7. Стаття 188/17. Невиконання законних вимог посадових осіб спеціально уповноваженого органу виконавчої влади з питань державного експортного контролю
    статтею 188 згідно із Законом України від 15.05.2003 p. № 749-ІV) 1. Об'єктом даного адміністративного проступку є суспільні відносини у сфері державного експортного контролю (див. Закон України "Про державний контроль за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного використання"). 2.Об'єктивна сторона правопорушення виражається у невиконанні законних вимог посадових
  8. Стаття 212/4. Порушення законодавства в галузі державного експортного контролю
    статті, а також про фактично здійснені міжнародні передачі товарів військового призначення та подвійного використання на підставі отриманих дозволів чи висновків, а також про використання цих товарів у заявлених цілях; 3) навмисне знищення документів, пов'язаних з укладанням чи виконанням зовнішньоекономічних договорів (контрактів) стосовно здійснення міжнародних передач товарів військового
  9. Стаття 222/1. Органи Державної прикордонної служби України
    стаття 202, частина друга статті 203, стаття 207). Від Імені органів Державної прикордонної служби України розглядати справи про адміністративні правопорушення і накладати адміністративні стягнення мають право: начальники органів охорони державного кордону та Морської охорони Державної прикордонної служби України та їх заступники; керівники підрозділів органів охорони державного кордону та
  10. Стаття 140. Проведення митного контролю на залізничному транспорті
    органів та органів охорони державного кордону
  11. Глава 7. Адміністративні правопорушення у сфері охорони природи, використання природних ресурсів, охорони культурної спадщини
    використання природних ресурсів, охорони культурної
  12. Стаття 19. Митна варта
    органів, призначені для боротьби з порушеннями митних правил, охорони територій, будівель, споруд та приміщень митних органів, охорони та супроводження товарів і транспортних засобів, забезпечення охорони зон митного
  13. § 1. Характеристика організаційно-правового забезпечення раціонального використання земель та інших природних ресурсів у процесі виробничо-господарської діяльності суб'єктів аграрного підприємництва
    організаційно-господарських, агротехнічних, гідротехнічних заходів щодо попередження ерозії грунтів, їх засмічення, заболочування, забруднення тощо. Регулювання відносин по охороні та раціональному використанню вод здійснюється відповідно до Водного кодексу. Законодавство зобов'язує підприємства, діяльність яких впливає на водний режим, будувати очисні споруди. Правові норми закріплюють
  14. Стаття 50. Розміщення споруд та об'єктів у зоні митного контролю
    статті 27 цього Кодексу, розміщуються з дозволу спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади в галузі митної справи, спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади у справах охорони державного кордону України та центрального органу виконавчої влади в галузі транспорту. Порядок надання таких дозволів визначається Кабінетом Міністрів
  15. Стаття 163. Охорона і супроводження товарів митними органами
    органами здійснюються як при внутрішньому, так і при прохідному митному транзиті. Форми та методи охорони і супроводження товарів до митного органу призначення, а також умови і порядок їх застосування визначаються спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади в галузі митної справи. За охорону і супроводження товарів митними органами справляється відповідна плата в розмірі,
  16. Стаття 112. Взаємодія в оформленні міжнародних перевезень товарів
    статті технологічні схеми затверджуються керівниками митних органів за погодженням з керівниками відповідних органів охорони державного кордону України, центрального органу виконавчої влади в галузі транспорту та інших відповідних контрольних
© 2014-2022  yport.inf.ua