Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
С.В. Пєтков. Науково-практичний коментар Кодексу України про адміністративні правопорушення, 2012 - перейти к содержанию учебника

Стаття 238/3. Органи державного контролю в галузі насінництва та розсадництва

Органи державного контролю в галузі насінництва та розсадництва розглядають справи про адміністративні правопорушення, пов'язані з порушенням порядку та умов ведення насінництва та розсадництва (стаття 104 ).
Від імені органів державного контролю в галузі насінництва та розсадництва розглядати справи про адміністративні правопорушення і накладати адміністративні стягнення мають право:
1) Головний державний інспектор України з насінництва - начальник Української державної насіннєвої інспекції, державний інспектор України з розсадництва - начальник Української державної інспекції, Головний державний інспектор України з квітково-декоративної о насінництва та розсадництва - начальник Української державної квітково-декоративної насіннєвої інспекції. Головний державний Інспектор України з лісового насінництва - начальник Української державної лісонасіннєвої інспекції - штраф на громадян до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;
2) головні державні інспектори з насінництва Автономної Республіки Крим, областей, районів і міст, головні державні інспектори з лісового насінництва - начальники зональних лісонасіннєвих інспекцій - штраф на громадян до чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;
3) державні інспектори з насінництва державних насіннєвих інспекцій, державні інспектори з розсадництва державної помологічно-амнелоїрафічної Інспекції, державні інспектори з квітково-декоративного насінництва та розсадництва державної квітково-декоративної насіннєвої інспекції, державні інспектори з лісового насінництва державних лісонасіннєвих інспекцій - штраф на громадян до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
(Доповнено статтею 238 згідно з Законом України від 17.11.99 p. № 1228-XIV; у редакції Закону України від 17.06.2004 р.№ 1805-ІV)
(1) Органи державного контролю в галузі насінництва та розсадництва складають чотири державні інспекції - Українська державна насіннєва інспекція. Українська державна помологічно-ампелографічна інспекція. Українська державна квітково-декоративна насіннєва інспекції та Українська державна лісонасіннєва інспекція. Всі чотири входять до системи спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади - Державної інспекції сільського господарства України.
(2) Згідно статті 238-3 цього Кодексу зазначені інспекції розглядають справи про адміністративні правопорушення, пов'язані з порушенням порядку та умов ведення насінництва та розсадництва (стаття 104і).
Вичерпний перелік посадових осіб, уповноважених від імені органів державного контролю в галузі насінництва та розсадництва розглядати справи про адміністративні правопорушення і накладати адміністративні стягнення, наведено в частині другій коментованої статті.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Информация, релевантная "Стаття 238/3. Органи державного контролю в галузі насінництва та розсадництва"
  1. Стаття 104/1. Порушення порядку та умов ведення насінництва та розсадництва
    статтею 104і згідно із Законом України від 17.11.99 р.№ 1228-XIV; у редакції Закону України від 17.06.2004 р. № 1805-ІV) 1. Об'єктом даного адміністративного проступку є суспільні відносини у сфері насінництва та розсадництва (див. Закон України "Про насіння і садівний матеріал"). 2. Об'єктивна сторона правопорушення виражається у таких формах: 1) виробництво, заготівля, пакування, маркування,
  2. Стаття 49. Порядок створення зон митного контролю
    органом виконавчої влади в галузі митної справи за погодженням із спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у справах охорони державного кордону України та центральним органом виконавчої влади в галузі
  3. Стаття 188/17. Невиконання законних вимог посадових осіб спеціально уповноваженого органу виконавчої влади з питань державного експортного контролю
    статтею 188 згідно із Законом України від 15.05.2003 p. № 749-ІV) 1. Об'єктом даного адміністративного проступку є суспільні відносини у сфері державного експортного контролю (див. Закон України "Про державний контроль за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного використання"). 2.Об'єктивна сторона правопорушення виражається у невиконанні законних вимог посадових
  4. Стаття 143. Місце здійснення митних процедур у міжнародному залізничному сполученні
    органом виконавчої влади в галузі митної справи, спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у справах охорони державного кордону України та центральним органом виконавчої влади в галузі транспорту. З метою запобігання порушенню розкладу руху поїздів митний контроль може здійснюватися поза пунктами пропуску на державному кордоні або в місцях, визначених керівником митного
  5. Стаття 50. Розміщення споруд та об'єктів у зоні митного контролю
    статті 27 цього Кодексу, розміщуються з дозволу спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади в галузі митної справи, спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади у справах охорони державного кордону України та центрального органу виконавчої влади в галузі транспорту. Порядок надання таких дозволів визначається Кабінетом Міністрів
  6. Стаття 112. Взаємодія в оформленні міжнародних перевезень товарів
    статті технологічні схеми затверджуються керівниками митних органів за погодженням з керівниками відповідних органів охорони державного кордону України, центрального органу виконавчої влади в галузі транспорту та інших відповідних контрольних
  7. Стаття 212/4. Порушення законодавства в галузі державного експортного контролю
    статті, а також про фактично здійснені міжнародні передачі товарів військового призначення та подвійного використання на підставі отриманих дозволів чи висновків, а також про використання цих товарів у заявлених цілях; 3) навмисне знищення документів, пов'язаних з укладанням чи виконанням зовнішньоекономічних договорів (контрактів) стосовно здійснення міжнародних передач товарів військового
  8. Стаття 12. Право на правову допомогу
    стаття тому і встановлює, що особа, яка бере участь у справі, має право на правову допомогу. Що стосується осіб, які надають таку допомогу, стаття додає до адвокатів "інших фахівців у галузі права". Про форми правової допомоги див. коментар до ст. 56 цього
  9. Стаття 188/5. Невиконання законних розпоряджень чи приписів посадових осіб органів, які здійснюють державний контроль у галузі охорони навколишнього природного середовища, використання природних ресурсів, радіаційної безпеки або охорону природних ресурсів
    статтею 1885 згідно із Законом України від 19.01.95 р. № 8/95-ВР; із змінами, внесеними згідно із законами України від 06.03.96 р. № 81/96-ВР, від 07.02.97 р. № 55/97-ВР, від 18.11.2003 р. № 1284-ІV, від 15.04.2008 р. № 271-VI, від 21.01.2010 p. № 1827-VI) 1. Об'єктом даного адміністративного проступку є суспільні відносини у сфері охорони навколишнього природного середовища та раціонального
  10. Стаття 305. Митна статистика зовнішньої торгівлі
    органом виконавчої влади в галузі митної справи на основі даних, які містяться у вантажних митних деклараціях. Дані митної статистики зовнішньої торгівлі в установленому законодавством порядку використовуються відповідними органами державної влади для здійснення контролю за надходженням податків, зборів та інших обов'язкових платежів до Державного бюджету України, валютного контролю, аналізу
  11. Стаття 261. Контроль та відповідальність платників
    органам державної податкової служби відповідних розрахунків згідно з нормами цього Кодексу та інших законів України. Контроль за правильністю обчислення, своєчасністю і повнотою справляння рентної плати до бюджету здійснюють органи державної податкової служби. Органи державної податкової служби для забезпечення контролю за правильністю визначення об'єкта оподаткування для рентної плати
  12. Стаття 318. Переміщення товарів під негласним контролем
    органів. Порядок проведення переміщення товарів під негласним контролем визначається цим Кодексом і відповідним нормативно-правовим актом спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади у галузі митної справи, Міністерства внутрішніх справ України, Державної податкової адміністрації України, Служби безпеки України, спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади в
  13. Стаття 75. Взяття проб та зразків товарів
    органом за вмотивованим письмовим розпорядженням керівника відповідного митного органу або його заступника можуть братися проби та зразки зазначених товарів для дослідження (аналізу, експертизи). Оплата проведення дослідження (аналізу, експертизи) товарів здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України. Проби та зразки товарів, що перебувають під митним контролем, з дозволу митного
  14. Стаття 36. Зв'язки спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади в галузі митної справи з міжнародними митними організаціями
    орган виконавчої влади в галузі митної справи представляє Україну у Всесвітній митній організації, інших міжнародних митних організаціях. Міжнародне співробітництво в галузі митної справи здійснюється спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади в галузі митної справи за погодженням з Міністерством закордонних справ
  15. Стаття 14. Регіональна митниця
    органом, який на території закріпленого за ним регіону в межах своєї компетенції здійснює митну справу та забезпечує комплексний контроль за додержанням законодавства України з питань митної справи, керівництво і координацію діяльності підпорядкованих йому митниць та спеціалізованих митних установ і організацій. Регіональна митниця є юридичною особою і здійснює свою діяльність відповідно до