« Попередня
|
|
Наступна » |
|
|
Стаття 61.1. Податкові доходи муніципальних рай-онов
|
(введена Федеральним законом від 20.08.2004 N 120-ФЗ) 1. До бюджетів муніципальних районів підлягають зарахуванню податкові доходи від наступних місцевих податків, встановлюваних представницькими органами муніципальних районів відповідно до законодавства Російської Федерації про податки і сбо-рах: земельного податку, що справляється на межселенних територіях, - по нормативом 100 відсотків; податку на майно фізичних осіб, що справляється на межселенних територіях, - за нормативом 100 відсотків. 2. До бюджетів муніципальних районів підлягають зарахуванню податкові доходи від наступних федеральних податків і зборів, у тому числі податків, передбачених спеціальними податковими режимами: (в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) податку на доходи фізичних осіб - за нормативом 10 відсотків; (в ред. Федерального закону від 30.11.2011 N 361-ФЗ) податку на доходи фізичних осіб, що справляється на межселенних територіях, - за нормативом 20 відсотків; (абзац запроваджено Федеральним законом від 26.04.2007 N 63-ФЗ, в ред. Федерального закону від 30.11. 2011 N 361-ФЗ) єдиного податку на поставлений дохід для окремих видів діяльності - за нормативом 100 відсотків; (в ред. Федерального закону від 24.07.2009 N 213-ФЗ) єдиного сільськогосподарського податку - за нормативом 50 відсотків; (в ред. Федеральних законів від 24.07.2009 N 213-ФЗ, від 25.06.2012 N 94-ФЗ) єдиного сільськогосподарського податку, що стягується на межселенних територіях, - за нормативом 100 відсотків; (абзац запроваджено Федеральним законом від 26.04.2007 N 63 - ФЗ, в ред. Федеральних законів від 24.07.2009 N 213-ФЗ, від 25.06.2012 N 94-ФЗ) державного мита (підлягає зарахуванню за місцем державної реєстрації, здійснення юридично значущих дій або видачі документів) - за нормативом 100 відсотків: (в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) по справах, що розглядаються судами загальної юрисдикції, світовими суддями (за винятком Верховного Суду Російської Феде-рації); (в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) абзац втратив чинність з 1 січня 2008 року. - Федеральний закон від 26.04.2007 N 63-ФЗ; Абзац десятий пункту 2 статті 61.1 втрачає чинність з дня переведення у відповідності з федеральним законом міліції гро-ної безпеки на фінансове забезпечення за рахунок коштів федерального бюджету (Федеральний закон від 26.04.2007 N 63-ФЗ). Слід враховувати, що Указ Президента РФ від 12.02.1993 N 209 "Про міліцію громадської безпеки (місцевої міліції) в Російській Федерації" втратив чинність з 1 січня 2012 року у зв'язку з прийняттям Федерального закону від 07.02 .2011 N 3-ФЗ "Про полі-ції". За державну реєстрацію транспортних засобів, за тимчасову реєстрацію раніше зареєстрованих транспортних засобів за місцем їх перебування, за внесення змін до виданий раніше паспорт транспортного засобу, за видачу державних реєстраційних знаків транспортних засобів "Транзит", свідоцтва на вивільнилися номерний агрегат, свідоцтва про відпо-відно конструкції транспортного засобу вимогам безпеки дорожнього руху, талона про проходження державного технічного огляду, міжнародного сертифікату технічного огляду, національного водійського посвідчення, міжнародно-го водійського посвідчення, посвідчення тракториста-машиніста (тракториста), тимчасового дозволу на право керування транспортними засобами, за видачу навчальним установам свідоцтва про відповідність вимогам обладнання та оснащеності освітнього процесу для розгляду відповідними органами питання про акредитацію та за видачу зазначеним установам ліцензії на право підготовки трактористів і машиністів самохідних машин; (в ред. Федерального закону від 27.12.2009 N 374-ФЗ) абзац втратив чинність з 1 січня 2008 року. - Федеральний закон від 26.04.2007 N 63-ФЗ; за видачу дозволу на встановлення рекламної конструкції; (в ред. Федерального закону від 16.10.2006 N 160 -ФЗ) за видачу органом місцевого самоврядування муніципального району спеціального дозволу на рух по автомобільній до-розі транспортного засобу, який здійснює перевезення небезпечних, великовагових та (або) великогабаритних вантажів; (абзац запроваджено Федеральним законом від 08.11.2007 N 257-ФЗ) державного мита за вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування муни-ціпального району, уповноваженими відповідно до законодавчими актами Російської Федерації на вчинення нотаріальних дій в населеному пункті, що розташований на межселенной території і в якому відсутня нотаріус; (абзац запроваджено Федеральним законом від 25.12.2008 N 281-ФЗ) податку, що стягується у зв'язку із застосуванням патентної системи оподаткування, - за нормативом 100 відсотків. (Абзац запроваджено Федеральним законом від 25.06.2012 N 94-ФЗ) До бюджетів міських округів і муніципальних районів, міст федерального значення Москви й Санкт-Петербурга підлягає зарахуванню державне мито за надання ліцензій на роздрібний продаж алкогольної продукції, що видаються органами місцевого самоврядування, за нормативом 100 відсотків. (Абзац запроваджено Федеральним законом від 27.12.2009 N 374-ФЗ) 3. До бюджетів муніципальних районів підлягають зарахуванню податкові доходи від федеральних податків і зборів, у тому числі на-логів, передбачених спеціальними податковими режимами, і (або) регіональних податків за нормативами відрахувань, встановленим органами державної влади суб'єктів Російської Федерації відповідно до статті 58 цього Кодексу . (В ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ)
|
« Попередня |
|
Наступна » |
= Перейти до змісту підручника = |
|
Інформація, релевантна "Стаття 61.1. Податкові доходи муніципальних рай-онов" |
- Тема 4. Правове регулювання доходів бюджетів
податкові доходи, неподаткові доходи, безоплатні надходження. Власні доходи бюджетів. Доходи федерального бюджету. Власні доходи федерального бюджету. Нафтогазові доходи. Податкові доходи федерального бюджету. Неподаткові доходи федерального бюджету. Повноваження Російської Федерації з формування доходів бюджетів. Доходи бюджетів суб'єктів Російської Федерації. Податкові доходи
- 35. Доходи місцевих бюджетів
податкові доходи місцевих бюджетів розрізняються залежно від форми муніципальних утворень. Так, до бюджетів поселень в повному обсязі зараховуються доходи від земельного податку і податку на майно фізичних осіб, а також частина податків на доходи фізичних осіб та єдиного сільськогосподарського податку. До бюджетів муніципальних районів підлягають зарахуванню податкові доходи від земельного податку та
- 36. Поняття і характеристика неподаткових доходів бюджетів.
Податкові доходи - обов'язкові, безоплатні, безповоротні платежі на користь бюджету До неподаткових доходів бюджетів належать: доходи від використання майна, що перебуває у державній або муніципальній власності, за винятком майна бюджетних і автономних установ, а також майна державних і муніципальних унітарних підприємств, у тому числі казенних; доходи від
- Стаття 47. Власні доходи бюджетів
податкові доходи, що зараховуються до бюджетів відповідно до бюджетного законодавства Російської Федерації і законодавством про податки і збори; неподаткові доходи, що зараховуються до бюджетів відповідно до законодавства Російської Федерації, законами суб'єктів Російської Федерації і муніципальними правовими актами представницьких органів муніципальних утворень; (в ред. Федерального
- Стаття 41. Види доходів бюджетів
податкові доходи, неподаткові доходи і безоплатні надходження. 2. До податкових доходів бюджетів належать доходи від передбачених законодавством Російської Федерації про податки і збори федеральних податків і зборів, у тому числі від податків, передбачених спеціальними податковими режимами, регіональних і місцевих податків, а також пені і штрафів по них. 3. До неподаткових доходів бюджетів
- 13. Доходи бюджету
податковим законодавством. Згідно п. 2 ст. 39 БК РФ в доходах бюджетів можуть бути частково централізовані доходи, що зараховуються до бюджетів інших рівнів бюджетної системи РФ для цільового фінансування централізованих заходів, а також безоплатного перерахування. Згідно ст. 41 БК РФ доходи бюджету поділяються на три види: 1) податкові доходи; 2) неподаткові доходи; 3) безоплатні та
- Стаття 61 . Податкові доходи бюджетів поселень
податкові доходи від наступних місцевих податків, встановлюваних представницькими ор-ганами поселень відповідно до законодавства Російської Федерації про податки і збори: земельного податку - за нормативом 100 відсотків; податку на майно фізичних осіб - за нормативом 100 відсотків. 2. До бюджетів поселень зараховуються податкові доходи від наступних федеральних податків і зборів, у тому числі
- Стаття 61.2. Податкові доходи бюджетів міських округів
податкові доходи від наступних місцевих податків, встановлюваних представник-ними органами міських округів відповідно до законодавства Російської Федерації про податки і збори: земельного податку - за нормативом 100 відсотків; податку на майно фізичних осіб - за нормативом 100 відсотків. 2. До бюджетів міських округів зараховуються податкові доходи від наступних федеральних податків і
- 46. Регіональні фонди фінансової підтримки муніципальних районів (міських округів)
податкових доходів на одного жителя та аналогічного показника в середньому по муніципальних районах і міських округах даного суб'єкта РФ з урахуванням відмінностей в структурі населення, соціально-економічних, кліматичних , географічних і інших об'єктивних факторах та умовах. Законом суб'єкта РФ про бюджет на черговий фінансовий рік або прийнятими відповідно до них нормативними правовими актами
- 20.4.2.3. Види перевірок
податкових перевірок - камеральну та виїзну. Камеральна податкова перевірка проводиться за місцезнаходженням податкового органу на основі податкових декларацій і документів, поданих платником податків і є підставою для обчислення і сплати податку, а також інших документів про діяльність платника податків, наявних у податкового органу (ст. 88 НК РФ). Предмет камеральної
- 20.4.2. Повноваження з податкового контролю
податкових органів з податкового контролю мають найважливіше значення при вирішенні їх головного завдання - контролю за дотриманням податкового законодавства. Слід мати на увазі, що це завдання може бути вирішена і іншими способами, із застосуванням інших повноважень, так як поняття "контроль за дотриманням податкового законодавства» значно ширше, ніж поняття «податковий контроль», форми якого
- 5. Податкова ставка
податкові ставки в межах, встановлених НК РФ, порядок і терміни сплати зазначеного податку. Також вони мають право встановлювати податкові пільги, підстави і порядок їх застосування, включаючи розмір неоподатковуваної суми для окремих категорій
- До статті 152 ГК РФ ("Захист честі, гідності та ділової репутації").
податковим органом, органом державного позабюджетного фонду, органом внутрішніх справ, митним органом складають податкову таємницю, яка не підлягає розголошенню. До податкової таємниці не відносяться: а) відомості, які розголошені платником податку самостійно або за його згодою; б) відомості про ІПН; в) відомості про податкові правопорушення і заходи відповідальності за ці порушення; г)
- Відповіді до контрольних тестів
податкового права 1-в 18-а 35-в 2-в 19-а 36-в 3-б 20-б 37 - в 4-б 21-б 38-б 5-а 22-в 39-а 6-б 23-б 40-б 7-а 24-а 41-а 8-б 25-в 42-а 9-а 26 -а 43-б 10-а 27-а 44-б 11-в 28-а 45-6 12-в. 29-6 46-6 13-б 30-б 47-а 14-а 31-б 48 - а 15-б 32-в 49-б 16-а 33-б 50-а 17-в 34-а Розділ II. Податкові правовідносини 1-а 11-б 21-б 2-б 12-а 22-в 3 - б
|