Головна
ГоловнаЦивільне, підприємницьке, сімейне, міжнародне приватне правоЦивільне право → 
« Попередня Наступна »
Президенти Російської Федерації Б. ЄЛЬЦИН і В.ПУТІН. Цивільний кодекс Російської Федерації (зі змінами від 20.04.2012г.). Частина друга, 2012 - перейти до змісту підручника

Стаття 1058. Зміна умов і скасування публічного конкурсу


1. Особа, що оголосило публічний конкурс, має право змінити його умови або скасувати конкурс тільки протягом першої половини встановленого для подання робіт терміну.
2. Повідомлення про зміну умов або скасування конкурсу має бути зроблено тим же способом, яким конкурс був оголошений.
3. У разі зміни умов конкурсу або його скасування особа, що оголосило про конкурс, має відшкодувати витрати, понесені будь-якою особою, яка виконала передбачену в оголошенні роботу до того, як йому стало або повинно було стати відомо про зміну умов конкурсу та про його скасування.
Особа, що оголосило конкурс, звільняється від обов'язку відшкодування витрат, якщо доведе, що зазначена робота була виконана не в зв'язку з конкурсом, зокрема до оголошення про конкурс, або явно не відповідала умовам конкурсу.
4. Якщо при зміні умов конкурсу або при його скасування було порушено вимоги, зазначені в пунктах 1 або 2 цієї статті, особа, що оголосило конкурс, має виплатити нагороду тим, хто виконав роботу, що задовольняє зазначеним в оголошенні умов.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 1058. Зміна умов і скасування публічного конкурсу "
  1. 1. Загальні положення
    В основі подання про конкурс як особливої правової конструкції лежить ідея змагальності. Змагальності немає там, де все розставлено по місцях. З повною підставою тому конкурсом було протиставлено конкурсне виробництво, в якому "цей процес ретельно врегульовано Законом про банкрутство саме тому, щоб усунути саму можливість" змагання "." Конкурс і "конкурсне
  2. Короткий перелік латинських виразів, використовуються в міжнародній практиці
    1. AD HOC [ад хок] - для даного випадку, для цієї мети 2. AD REFERENDUM [ад референдум] - до доповіді (відкласти для подальшого розгляду) 3. A FORTIORI [а фортіорі] - тим більше 4. A POSTERIORI [а постеріорі] - на підставі досвіду, з виниклою пізніше точки зору 5. A PRIORI [а пріорі] - заздалегідь, попередньо 6. BONA FIDE [бона ФІДЕ] - чесно, сумлінно 7 . CAUSA [кауза] -
  3. § 4. Публічний конкурс
    Поняття публічного конкурсу. При публічному обіцянку нагороди результат є неповторним, одноразово досяжним, єдиним у своєму роді. Як зазначав О.С. Іоффе, "загубилася корову можна знайти або не знайти, але не можна зробити це" краще "чи" гірше "і притому одночасно кільком особам, в різних місцях, незалежно один від одного" * (961). Однак не виключені і такі випадки, коли
  4. 2. Свобода договорів
    Свобода договорів разом з рівністю учасників цивільних відносин і рядом інших принципів відноситься ст. 1 ЦК до числа основних засад цивільного законодавства . Всі вони тісно пов'язані між собою. Немає сумнівів у тому, що свобода договорів перетвориться на фікцію, якщо тільки всі інші основні принципи не будуть реалізовані в цивільному законодавстві та практиці його застосування. Сенс
  5. 3. Публічний конкурс
    "Публічність" "публічного конкурсу". Перша стаття (ст. 1057) гл. 57 ГК ("Організація публічного конкурсу") містить ознаки "публічного конкурсу". У п. 1 зазначеної статті передбачено , що особа, що оголосило публічно про виплату грошової винагороди або видачу іншої нагороди (виплату нагороди) за краще виконання роботи або досягнення інших результатів (публічний конкурс), має виплатити
  6. 1. Правові основи інтеграції країн - учасниць Європейського союзу
    Процес економічної і політичної інтеграції країн Західної Європи є справді унікальним явищем. Європейським державам вдалося, долаючи численні розбіжності, розробити гнучкі політичні та правові механізми для поступового об'єднання в союз, в рамках якого проводиться єдина економічна , правова, соціальна, культурна, аграрна,
  7. § 1. Підряд
    Договори підряду представлені в загальногромадянський законодавстві такими різновидами, як будівельний і побутової поспіль, підряд на виконання проектних та вишукувальних робіт та підрядні роботи для державних потреб. До всіх цих видів договорів підряду застосовуються норми ст. 702-729 ЦК, які утворюють як би спільну частину законодавства, що регулює відносини у сфері виробництва робіт і
  8. § 2 . Форми опосередкованої участі населення у здійсненні муніципальної влади
    Відмінності органів місцевого самоврядування від органів влади державної чітко простежуються в Конституції Російської Федерації. таких виступають: по-перше, суб'єкт, який дані органи представляють і від імені якого здійснюють будь-які юридичні дії, по-друге, територіальні межі юрисдикції владних органів, по-третє, виняткові, їм одним притаманні особливості.
  9. § 2. Фінансові ресурси муніципальних утворень
    За справедливим зауваженням Президента Російської Федерації, "великою проблемою місцевого самоврядування залишається недостатність його власної доходної бази. Але саме з місцевих органів влади населення запитує і за виконання федеральних законів, таких як Закон про ветеранів, і за роботу житлово-комунального господарства, і за дуже багато чого, багато чого іншого ". Сукупність місцевих фінансових
  10. § 6. Похідні підстави набуття права власності
    Передача речі за договором про її відчуження. Одним з найтиповіших похідних підстав набуття права власності є передача речі за договором про її відчуження (традиція). Суб'єктом, в особі якого виникає право власності у вказаний момент, є сторона договору. ЦК прямо не визначає коло відповідних договорів. Однак він встановлює, що мова йде про такі
© 2014-2022  yport.inf.ua