Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове , інформаційне правоФінансове право → 
« Попередня Наступна »
Президент Російської Федерації. Бюджетний кодекс Російської Федерації (чинна редакція від 14.07.2013), 2013 - перейти до змісту підручника

Стаття 184. Порядок і терміни складання проектів бюд-жетів

(в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ)
1. Порядок і терміни складання проекту федерального бюджету і проектів бюджетів державних позабюджетних фондів Рос-сийской Федерації встановлюються Урядом Російської Федерації з дотриманням вимог, встановлених цим Кодексом.
Узгодження показників прогнозу соціально-економічного розвитку Російської Федерації, бюджетних проектировок на оче-говий фінансовий рік і плановий період і показників зведеного фінансового балансу Російської Федерації здійснюється комісі-сией, створюваної в порядку, встановленому Урядом Російської Федерації .
Внесення Міністерством фінансів Російської Федерації проекту федерального закону про федеральний бюджет і уповноважений-ним органом проектів федеральних законів про бюджети державних позабюджетних фондів Російської Федерації в Уряд Російської Федерації здійснюється не пізніше 15 днів до дня внесення проектів зазначених законів до Державної Думи.
2. Порядок і терміни складання проектів бюджетів суб'єктів Російської Федерації і проектів бюджетів територіальних дер-жавних позабюджетних фондів встановлюються вищими виконавчими органами державної влади суб'єктів Росій-ської Федерації з дотриманням вимог, що встановлюються цим Кодексом та законами суб'єктів Російської Федерації.
3. Порядок і терміни складання проектів місцевих бюджетів встановлюються місцевими адміністраціями з дотриманням ви-мог, що встановлюються цим Кодексом та муніципальними правовими актами представницьких органів муніципальних образо-ваний.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 184. Порядок і терміни складання проектів бюд-жетів "
  1. 24. Складання проектів бюджетів
    184 БК РФ: 1) розроблення федеральними органами виконавчої влади плану-прогнозу функціонування економіки РФ на черговий фінансовий рік, на основі якого розробляються основні характеристики федерального бюджету на черговий фінансовий рік; 2) розподіл федеральними органами виконавчої влади граничних обсягів бюджетного фінансування відповідно до функціональної та
  2. 51. Стадія складання проектів бюджетів.
    Терміни складаються: прогноз соціальноекономічного розвитку, зведений баланс фінансових ресурсів, основні напрями бюджетної політики РФ; розраховуються контрольні цифри проекту федерального бюджету на відповідний період та інші документи. Територіальні органи виконавчої влади ведуть детальне опрацювання та узгодження показників соціально-економічного розвитку та контрольних
  3. Стаття 1. Правовідносини, що регулюються Бюджетним кодексом Російської Федерації
    складання і розгляду проектів бюд-жетів бюджетної системи Російської Федерації, затвердження і виконання бюджетів бюджетної системи Російської Федерації, контролю за їх виконанням, здійснення бюджетного обліку, складання, розгляду та затвердження бюджетної звітності. (В ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) 2. Цей Кодекс встановлює правовий статус учасників
  4. Глава 21. ОСНОВИ РОЗГЛЯДУ І ЗАТВЕРДЖЕННЯ бюд-жетів
    Глава 21. ОСНОВИ РОЗГЛЯДУ І ЗАТВЕРДЖЕННЯ
  5. Тема 8. Бюджетний процес
    порядок складання проектів бюджетів. Бюджетне послання Президента Російської Федерації. Розгляд та затвердження проектів бюджетів. Етапи розгляду і затвердження проектів бюджетів. Зміст проекту закону (рішення) про бюджет. Терміни подання проекту закону (рішення) про бюджет. Виконання бюджетів. Принципи виконання бюджетів. Основа виконання бюджетів: зведена бюджетний розпис
  6. Розділ 5. Стадія складання проекту бюджету та її етапи
    порядок визначення (розрахунку, індексації), що діють на момент складання проекту бюджету. Прийняті зобов'язання - зобов'язання, щодо яких на стадії складання проекту бюджету в установленому порядку прийнято рішення про фінансування за рахунок бюджету прийнятих зобов'язань та яким планується присвоїти статус видаткових зобов'язань шляхом прийняття необхідних нормативних
  7. Розділ 1. Поняття бюджетного процесу, стадії бюджетного процесу
    складанню і розгляду проектів бюджетів, затвердження та виконання бюджетів, контролю за їх виконанням, здійснення бюджетного обліку, складання, зовнішньої перевірки, розгляду та затвердження бюджетної звітності (ст. 6 Бюджетного кодексу РФ). Бюджетний процес на стадії розгляду і затвердження схожий за своїм змістом із законодавчим процесом, так як всі бюджети в РФ приймаються
  8. Стаття 38. Врегулювання розбіжностей
    стаття, яка визначає правовий порядок їх врегулювання. Він включає насамперед обов'язковість складання протоколу розбіжностей по всіх або окремих питань, щодо яких не прийнято узгоджене рішення. 2. Згідно ч. 2 ст. 40 ТК у разі недосягнення згоди між сторонами щодо окремих положень проекту колективного договору протягом 3 місяців з дня початку колективних переговорів сторони
  9. Стаття 217.1. Касовий план
    порядок складання та ведення касового плану, а також склад та терміни подання глав-ними розпорядниками бюджетних коштів, головними адміністраторами доходів бюджету, головними адміністраторами джерел фінансування дефіциту бюджету відомостей, необхідних для складання та ведення касового плану. Складання та ведення касового плану здійснюється фінансовим органом або уповноваженим
  10. 25. Розгляд та затвердження проектів бюджету
    порядок його розгляду регламентується гл. 22 БК РФ. При цьому термін закінчення розгляду і затвердження федерального бюджету БК РФ не встановлює, а регламентує тільки тимчасові границі між окремими етапами розгляду і затвердження проекту федерального бюджету, допускаючи при цьому, що до моменту початку відповідного фінансового року бюджет на нього ще не буде затверджений. У разі
  11. Контрольні питання і завдання
    порядок розгляду і затвердження проекту бюджету? 7. Які функції Федерального казначейства на стадії исполне ня бюджету? 8. У яких випадках вводиться тимчасова фінансова адміністрація? 9. Як здійснюється підготовка, розгляд і затвердження отче та про виконання бюджету? 10. Які заходи застосовуються до порушників бюджетного го законодавства? 11. Назвіть
  12. Стаття 292. Неподання або несвоєчасне подання звітів та інших відомостей, необхідних для со-ставления проектів бюджетів, їх виконання і контролю за їх виконанням
    складання проектів бюджетів, їх виконання і контролю за їх виконанням, тягне за собою накладення штрафів на керівників одержувачів бюджетних коштів в відповідної з Кодексом України про адміністративні правопорушення, а також винесення попередження про неналежне виконання бюджетного
  13. Стаття 42. Порядок розробки проекту колективного договору та укладення колективного договору
    порядок обговорення та прийняття рішення. За погодженням сторін вирішується питання про необхідність обговорювати проект колективного договору в структурних підрозділах, виносити його на обговорення і затвердження загальних зборів (конференції) працівників і т.п. 3. Угода про порядок розробки та укладення колективного договору, досягнуте в рамках комісії з ведення колективних переговорів,
  14. Стаття 28.5. Терміни складання протоколу про адміністративне правопорушення
    строки, передбачені статтею 28.7 справжнього
  15. Про застосування статті 28.5 див. лист ГТК РФ від 17.05.2002 N 01-06/19136. Стаття 28.5. Терміни складання протоколу про адміністративне правопорушення
    строки, передбачені статтею 28.7 справжнього
© 2014-2022  yport.inf.ua