Головна
ГоловнаПриродоресурсове , аграрне, екологічне правоПриродоресурсове право → 
« Попередня Наступна »
Президент Російської Федерації . Водний кодекс Російської Федерації з виправленнями та доповненнями на 07.05.2013 року, 2013 - перейти до змісту підручника

Стаття 66. Особливо охоронювані водні об'єкти

1. Водні об'єкти або їх частини, що мають особливе природоохоронне, наукове, культурне, естетичне, рекреаційне та оздор-вительностью значення, можуть бути визнані особливо охоронюваними водними об'єктами.
2. Статус, режим особливої охорони та межі територій, у межах яких розташовані водні об'єкти, зазначені в частині 1 на-що стоїть статті, встановлюються відповідно до законодавства про особливо охоронюваних природних територіях.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 66. Особливо охоронювані водні об'єкти "
  1. Стаття 23.25. Органи, що здійснюють функції з контролю в області організації і функціонування особливо охоронюваних природних територій федерального значення
    (в ред. Федерального закону від 28.12.2009 N 380-ФЗ) 1. Органи, що здійснюють функції з контролю в області організації і функціонування особливо охоронюваних природних територій федерального значення, розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачені частиною 2 статті 7.2 (в частині знищення або пошкодження на територіях особливо охоронюваних природних територій федерального
  2. Стаття 94. Поняття і склад земель особливо охоронюваних територій
    КонсультантПлюс: примітка. Про особливості перекладу земель особливо охоронюваних територій та об'єктів чи земельних ділянок у складі таких земель в іншу категорію, а також переведення земель або земельних ділянок у складі таких земель з інших категорій в землі особливо охоронюваних територій та об'єктів м. Федеральний закон від 21.12.2004 N 172-ФЗ. 1. До земель особливо охоронюваних територій
  3. Стаття 262. Порушення режиму особливо охоронюваних природних територій і природних об'єктів Коментар до статті 262
    1. Особливо охоронювані природні території являють собою ділянки землі, водної поверхні і повітряного простору над ними, де розташовуються природні комплекси та об'єкти, які мають особливе природоохоронне, наукове, культурне, естетичне, рекреаційне та оздоровче значення, вилучено рішеннями органів державної влади повністю або частково з господарського використання і
  4. § 7. Особливості зміни правового режиму земель особливо охоронюваних територій
    Переклад земель особливо охоронюваних територій та об'єктів чи земельних ділянок у складі таких земель в іншу категорію здійснюється за наявності позитивних висновків державної екологічної експертизи та інших встановлених федеральними законами експертиз відповідно до законодавства Російської Федерації про охорону навколишнього середовища у випадку, якщо їх використання по цільовим
  5. Стаття 23.26. Органи, що здійснюють функції з охорони, контролю і регулювання використання об'єктів тваринного світу та середовища їх проживання
    (в ред. Федерального закону від 28.12.2009 N 380-ФЗ) 1. Органи, що здійснюють функції з охорони, контролю і регулювання використання об'єктів тваринного світу та середовища їх проживання, розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачені частиною 2 статті 7.2 (про знищення або про пошкодження знаків, встановлюваних користувачами тваринним світом, уповноваженими державними
  6. Стаття 38. Види водокористування
    1. Виходячи з умов надання водних об'єктів у користування водокористування поділяється на: 1) спільне водокористування; 2) відокремлений водокористування. 2. Відокремлений водокористування може здійснюватися на водних об'єктах або їх частинах, що знаходяться у власності фізич-них осіб, юридичних осіб, водних об'єктах або їх частинах, що перебувають у державній або муніципальній
  7. Стаття 20.17. Порушення пропускного режиму об'єкту, що охороняється
    Самовільне проникнення на охоронюваний в установленому порядку об'єкт - тягне за собою накладення адміністративного штрафу в розмірі від трьохсот до п'ятисот рублів. (В ред. Федерального закону від 22.06.2007 N
  8. Стаття 20.17. Порушення пропускного режиму об'єкту, що охороняється
    Самовільне проникнення на охоронюваний в установленому порядку об'єкт - тягне за собою накладення адміністративного штрафу у розмірі від трьох до п'яти мінімальних розмірів оплати
  9. Стаття 59. Охорона підземних водних об'єктів
    1. Фізичні особи, юридичні особи, діяльність яких надає чи може надати негативний вплив на стан підземних водних об'єктів, зобов'язані вживати заходів щодо запобігання забруднення, засмічення підземних водних об'єктів та істо-домлення вод, а також дотримувати встановлених нормативів допустимого впливу на підземні водні об'єкти. 2. На водозбірних площах підземних водних
  10. Стаття 7.16. Незаконний відвід земельних ділянок на особливо охоронюваних землях історико-культурного призначення
    Незаконний відвід земельних ділянок на особливо охоронюваних землях історико-культурного призначення - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на посадових осіб у розмірі від сорока до п'ятдесяти мінімальних розмірів оплати
  11. § 6. Правовий режим особливо цінних земель
    1. До особливо цінних земель відносяться землі, в межах яких є природні об'єкти та об'єкти культурної спадщини, становлять особливу наукову, історико-культурну цінність (типові або рідкісні ландшафти, культурні ландшафти, співтовариства рослинних, тваринних організмів, рідкісні геологічні утворення, земельні ділянки, призначені для здійснення діяльності
  12. § 1. Правовий статус земель особливо охоронюваних територій та об'єктів
    Правове регулювання відносин у сфері земель особливо охоронюваних територій та об'єктів здійснюється нормами глави 17 Земельного кодексу Російської Федерації і прийнятого в їх розвиток Федерального закону від 14 березня 1995 р. N 33-ФЗ " Про особливо охоронюваних природних територіях "(в ред. від 27 грудня 2009 р.). До земель особливо охоронюваних територій та об'єктів відносяться особливо цінні землі, які в
  13. Стаття 3. Відносини, регульовані земельним законодавством
    1. Земельне законодавство регулює відносини щодо використання та охорони земель в Російській Федерації як основи життя і діяльності народів, що проживають на відповідній території (земельні відносини). 2. До відносин щодо використання та охорони надр, водних об'єктів , лісів, тваринного світу та інших природних ресурсів, охорони навколишнього середовища, охорони особливо охоронюваних природних територій
  14. Стаття 2. Водне законодавство
    1. Водне законодавство складається з цього Кодексу , інших федеральних законів і прийнятих відповідно до них законів суб'єктів Російської Федерації. 2. Норми, що регулюють відносини з використання та охорони водних об'єктів (водні відносини) і містяться в інших федеральних законах, законах суб'єктів Російської Федерації, повинні відповідати цьому Кодексу. 3. Водні
  15. Стаття 37. Цілі водокористування
    Водні об'єкти використовуються для цілей питного та господарсько-побутового водопостачання, скидання стічних вод і (або) дренаж-них вод, виробництва електричної енергії, водного і повітряного транспорту, сплаву деревини та інших передбачених цим Кодексом цілей. (в ред. Федерального закону від 04.12.2006 N
  16. Коментар до статті 7.6
    1 . Згідно ст. 8 Водного кодексу РФ водні об'єкти поділяються на поверхневі водні об'єкти, внутрішні морські води, територіальне море Російської Федерації і підземні водні об'єкти (див. також ст. 9 - 11 Водного кодексу РФ). У державній власності перебувають водні об'єкти, що належать на праві власності Російської Федерації (федеральна власність), і водні
  17. Стаття 95. Землі особливо охоронюваних природних територій
    1. До земель особливо охоронюваних природних територій належать землі державних природних заповідників, в тому числі біосферних, державних природних заказників, пам'яток природи, національних парків, природних парків, дендрологічних парків, ботанічних садів, територій традиційного природокористування корінних нечисленних народів Півночі, Сибіру і Далекого Сходу Російської
  18. 16.3. Об'єкт адміністративного правопорушення
    Об'єктом адміністративного правопорушення є суспільні відносини у сфері державного управління, що регулюються нормами права та охоронювані заходами адміністративної відповідальності. Значення об'єкта адміністративного правопорушення: 1) визначає коло суспільних відносин, що охороняються заходами адміністративної відповідальності; 2) значною мірою визначає
  19. § 2. Екологічні злочини, пов'язані із заподіянням шкоди окремих елементах природи при здійсненні діяльності, що зазіхає на екологічний баланс
    Безпосередній об'єкт даної категорії екологічних злочинів - суспільні відносини, пов'язані з охороною природного середовища як умови життєдіяльності та здоров'я лю-дей (відносини екологічної безпеки) з виділенням в окремих складах безпосередньо її елементів: вод, атмосфери, повітряного басейну, моря, землі, особливо охоронюваних природних територій та природних
  20. Коментар до статті 23.57
    1. Згідно з Положенням про Міністерство культури Російської Федерації, затвердженим Постановою Уряду РФ від 6 червня 1997 р. N 679 (в ред. Постанови Уряду РФ від 2 грудня 2000 р. N 913), Мінкультури Росії є федеральним органом виконавчої влади, що проводить державну політику в галузі охорони та використання історико-культурної спадщини, спеціально
© 2014-2022  yport.inf.ua