Головна
ГоловнаЦивільне, підприємницьке, сімейне, міжнародне приватне правоЦивільне право → 
« Попередня Наступна »
Г. О. Аболонин. Дисциплінарне виробництво саморегулівних організацій - на вістрі конфлікту, 2010 - перейти до змісту підручника

Стаття 4. Повноваження Організації щодо застосування заходів дисциплінарного впливу


Відповідно до нормативних правових актів, що регулюють діяльність членів Організації, Статутом Організації та цим Кодексом та у межах своєї діяльності, Організація має такі повноваження:
а) встановлювати принципи, підстави та порядок притягнення членів Організації до дисциплінарної відповідальності;
б) визначати види і порядок накладення дисциплінарних стягнень;
в) залучати членів Організації до дисциплінарної відповідальності відповідно до Статуту Організації та цим Кодексом;
г) розробляти і вносити зміни і доповнення до цього Кодексу.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 4. Повноваження Організації щодо застосування заходів дисциплінарного впливу "
  1. § 2. Фінансові ресурси муніципальних утворень
    статтях бюджету. У місцевих бюджетах окремо передбачаються доходи, що направляються на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування щодо вирішення питань місцевого значення, та субвенції, надані для забезпечення здійснення органами місцевого самоврядування окремих державних повноважень, переданих їм федеральними законами і законами суб'єктів Російської Федерації, а
  2. Стаття 47. Позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю Коментар до статті 47
    статтях Особливої частини КК РФ, а у разі застосування більш м'якого покарання тоді, коли воно не передбачене в статтях Особливої частини КК РФ. Позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю може призначатися в якості додаткового покарання навіть у тих випадках, коли воно не передбачене в санкціях Особливої частини КК РФ або вказано в санкціях у вигляді
  3. Стаття 21.1. Органи управління та спеціалізовані органи саморегулівної організації арбітражних керуючих
    повноважень органів управління саморегулівної організації арбітражних керуючих, порядок прийняття ними рішень встановлюються статутом некомерційної організації, внутрішніми документами цієї саморегулівної організації відповідно до цього Закону та іншими федеральними законами . 2. Загальні збори членів саморегулівної організації арбітражних керуючих є вищим
  4. Стаття 50. Загальні положення звільнення з військової служби
    повноважень, адресованих іншій стороні, яка зобов'язана підкоритися приписам, що виходять від носія розпорядчих прав; 2) однобічність волевиявлення одного з учасників відносин, так як волевиявлення є юридично владним, і тому йому належить вирішальне значення; 3) підпорядкованість суб'єктів звільнення з військової служби приписами, що походить від посадових осіб,
  5. Стаття 13. Відповідальність за порушення цього Закону
    статтями 6 і 7 (за винятком п. 3 ст. 7) даного Закону, в якості можливої підстави для відкликання (анулювання) ліцензії. Відносно порядку відкликання (анулювання) ліцензія відсилає до законодавства РФ. Відповідно нормі ч. 1 коментованої статті Федеральним законом від 7 серпня 2001 р. N 121-ФЗ, прийнятим у зв'язку з прийняттям коментованого Закону: у частину 1 ст. 20 Федерального
  6. Стаття 22. Прокурорський нагляд за додержанням законів адміністрацією установ і органів, що виконують покарання
    повноваження прокурора по нагляду за додержанням законів адміністрацією установ і органів, що виконують покарання, визначені Федеральним законом від 17 січня 1992 р. N 2202-1 " Про прокуратуру Російської Федерації ". 2. До предмета прокурорського нагляду законом віднесено: законність перебування осіб у місцях тримання затриманих, попереднього ув'язнення, виправних та інших органах і
  7. Тема 4.2. Правові екологічні вимоги, процедури і відносини з використання природних ресурсів та охорони навколишнього середовища
    стаття встановила, що при здійсненні господарської, управлінської та іншої діяльності, що надає негативний вплив на стан навколишнього природного середовища, державні органи, підприємства , установи, організації, а також громадяни України, іноземні юридичні особи та громадяни, особи без громадянства зобов'язані керуватися принципами: пріоритету охорони життя і
  8. Тема 5.2. Трудові правовідносини
    статтях КЗпП термін «трудовий договір» сусідить з терміном «контракт». Таке сусідство означає, що законодавець не бачить відмінностей між трудовим договором і контрактом. Тому якщо укладається трудовий договір на невизначений термін, то можна вважати, що працівник має не обмежений строком контракт із підприємством. Укладення контракту на певний строк означає укладення строкового
  9. Тема 5.3. Відповідальність за трудовим правом
    повноваження їм були надані належно оформленим наказом керівника підприємства. Відповідно до ч. 3 ст. 135 КЗпП при накладенні дисциплінарного стягнення адміністрація повинна враховувати тяжкість вчиненого проступку, обставини, за яких він був здійснений, попередню роботу і поведінка працівника. Порядок залучення працівників до дисциплінарної відповідальності передбачає
  10. § 3. Адміністративне правопорушення: поняття, особливості
    повноважень органів державної влади, особливо виконавчої та судової, при одночасному обмеженні правомочностей громадських організацій (профспілок, інших громадських об'єднань та ін.) Однак наділення громадських організацій та їх органів державно-владними повноваженнями, властиве радянській правовій системі, нині являє собою рідкісне явище. Наприклад, допускається
© 2014-2022  yport.inf.ua