загрузка...

трусы женские х/б
« Попередня Наступна »

6.1.2. Розрахунок авансових платежів


Припустимо, що документи, що засвідчують право власності нового власника на земельну ділянку, оформлені 15 січня 2010 Чи потрібно при розрахунку авансового платежу по земельному податку за I квартал брати до уваги січня?
Земельний податок сплачується лише за повні місяці податкового (звітного) періоду, протягом якого організація володіла ділянкою. При обчисленні податку (авансових платежів) за місяць, у якому ділянка була продана, діє правило, наведене в п. 7 ст. 396 НК РФ. Якщо право власності на ділянку припинено до 15-го числа включно, то земельний податок за цей місяць платить новий власник. Якщо ж право власності припинено після 15-го числа, податок сплачує продавець. Тому в розглянутому випадку за вересень податок повинен сплатити новий власник.
Якщо ж організація розділила ділянку на два більш дрібних, приміром, 4 лютого 2010 р., то в розглянутому випадку 4 лютого 2010 організація втратила право на ділянку в колишніх межах і отримала права на два нових ділянки. Враховуючи, що в 2010 р. розділена земля перебувала у власності організації до 4 лютого, цей місяць в розрахунок брати не потрібно. Податок розраховується за один місяць податкового періоду (з 1 січня до 1 лютого). Оскільки організація втрачає право на ділянку протягом року, в цьому випадку вона може сплатити земельний податок достроково. Тобто до інспекції необхідно подати податкову декларацію замість розрахунку авансових платежів (п. 1 ст. 45 НК РФ). Те ж саме рекомендовано в листі Мінфіну Росії від 08.09.2006 N 03-06-01-02/36. Сплачувати податок і авансові платежі з новим двох ділянках необхідно починаючи з 1 лютого 2010
Довідка. Представницький орган муніципального освіти (законодавчі (представницькі) органи державної влади міст федерального значення Москви й Санкт-Петербурга) при встановленні податку має право передбачити сплату протягом податкового періоду не більше двох авансових платежів з податку для платників податків, які є фізичними особами, сплачують податок на підставі податкового повідомлення.
Сума авансового платежу з податку, що підлягає сплаті платником податків - фізичною особою, яка сплачує податок на підставі податкового повідомлення, обчислюється як добуток відповідної податкової бази та встановленої нормативними правовими актами представницьких органів муніципальних утворень (законами міст федерального значення Москви і Санкт-Петербурга) частки податкової ставки в розмірі, що не перевищує однієї другої податкової ставки, встановленої відповідно до ст. 394 НК РФ, у разі встановлення одного авансового платежу, і однієї третьої податкової ставки в разі встановлення двох авансових платежів (п. 4 ст. 396 НК РФ).
загрузка...
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " 6.1.2. Розрахунок авансових платежів "
  1. Стаття 199. Ухилення від сплати податків і (або) зборів з організації Коментар до статті 199
    розрахунки за авансовими платежами і розрахункові відомості (ст. ст. 243 і 398 НК РФ); річні звіти (ст. 307 НК РФ) і т.д. Крупний (особливо великий) розмір несплачених податків і (або) зборів, а також порядок його розрахунку вказані у коментарі до ст. 198 КК РФ. Суб'єкт злочину спеціальний - осудна фізична особа, яка досягла віку шістнадцяти років, в обов'язки якого відповідно до
  2. 4.6. Нововведення для підприємців
    розрахунки) тільки щодо земельних ділянок, які використовуються у підприємницькій діяльності (п. 3 ст. 391, п. 2 ст. 396, п. 1, 2 ст. 398 НК РФ) . Якщо підприємець не використовував ділянку у своїй діяльності, то земельний податок він платив на підставі податкових повідомлень, які направляються йому інспекцією (п. 4 ст. 397 НК РФ). Податкову декларацію (розрахунок авансових платежів) по таких ділянках
  3. 4.7. Визначення кадастрової вартості ділянки, утвореного протягом податкового періоду
    розрахунок земельного податку треба брати ту кадастрову вартість, за якою нову земельну ділянку був прийнятий на кадастровий облік (п. 1 ст. 391 НК РФ). У розглядаємо випадку це стара кадастрова вартість земельної ділянки. Отже, суму податку протягом року перераховувати не доведеться. У деяких випадках організації ділять одну ділянку на два більш дрібних. Якщо це відбувається протягом
  4. 6.1.1. Особи, які представляють авансові розрахунки
    розрахунок авансових платежів. Його необхідно здати до податкової інспекції за місцезнаходженням земельної ділянки. Це випливає з п. 2 ст. 398 НК РФ. Однак це правило не стосується найбільших платників податків. Вони повинні подавати розрахунок за місцем свого обліку. Так сказано в п. 4 ст. 398 НК РФ. Довідка. Критерії віднесення організацій до найбільших платників податків затверджені наказом Федеральної
  5. 6.1.3. Форма та терміни подання розрахунку
    розрахунки за авансовими платежами протягом податкового періоду повинні бути представлені в такі строки: - за I квартал - не пізніше 30 квітня; - за II квартал - не пізніше 31 липня; - за III квартал - не пізніше 31 жовтня. Якщо ці терміни припадають на неробочі святкові або вихідні дні, то днем ??закінчення строку вважається найближчий наступний за ним робочий день. Таке правило встановлено
  6. 6.1.4. Особливості заповнення форми розрахунку
    розрахунок складається з: - титульного листа; - розділу 1 "Сума авансового платежу по земельному податку, що підлягає сплаті до бюджету, за даними платника податків"; - розділу 2 "Розрахунок податкової бази та суми авансового платежу по земельному податку ". На титульному аркуші розрахунку вказується: - ІПН організації (осередки, відведені для ІПН, заповнюються зліва направо); - КПП, що привласнений
  7. 6.1.5. Відповідальність за ненадання розрахунку
    розрахунок або зробить це із запізненням, то за це передбачена податкова відповідальність. Відповідно до п. 1 ст. 126 НК РФ сума штрафу становить 200 руб. за кожне неподання документ. Також платника податків можуть притягнути до адміністративної відповідальності. Згідно п. 1 ст. 15.6 КоАП РФ розмір штрафу для посадових осіб становить від 300 до 500 руб. Також варто відзначити, що
  8. 6.2.2. Форма декларації
    розрахунку за авансовими платежами по земельному податку та Порядків їх заповнення ". Цим же наказом затверджено Порядок заповнення податкової декларації по земельному
  9. Постанова ФАС Центрального округу від 13.08. 2008 у справі N А14-2375/2008/68/24
    розрахунків авансових платежів по земельному податку за I-III квартали 2007 р. і запропонувала доплатити земельний податок. На думку інспекції, підприємство неправомірно застосувало пільгу з податку. Інспекція виходила з того, що згідно ст. 5 Закону РФ від 21.07.93 N 5473-1, а також постановою N 89 підприємство не відноситься до організацій та установ кримінально-виконавчої системи Міністерства
  10. § 2. Розрахунки і кредитування
    розрахунків та кредитування. Розрахункові операції являють собою акти виконання зобов'язань. Умова про платіж входить у зміст будь-якого возмездного договору про продаж товарів, виконанні робіт, наданні послуг. Але платежі в безготівковій формі, а в ряді випадків і платежі готівкою, обумовлюють необхідність укладення спеціальних договорів, які опосередковують ці фінансові операції або
загрузка...

загрузка...
енциклопедія  бешбармак  яловичина  кабачки  начинка