За наявності обставин, що ускладнюють виконання постанови про накладення адміністративного стягнення у вигляді адміністративного арешту чи виправних робіт або роблять її виконання неможливим, орган (посадова особа), який виніс постанову, може відстрочити її виконання на строк до одного місяця.
Відстрочка виконання постанови про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу (за винятком стягнення штрафу на місці вчинення адміністративного правопорушення) здійснюється в порядку, встановленому законом.
(У редакції Закону України від 19.10.2000 р. № 2056-ІІІ)
(1) За наявності обставин, що ускладнюють виконання постанови про накладення адміністративного стягнення у вигляді адміністративного арешту чи виправних робіт або роблять її виконання неможливим, орган (посадова особа), який виніс постанову, може відстрочити її виконання на строк до одного місяця.
(2) Відстрочка виконання постанови про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу (за винятком стягнення штрафу на місці вчинення адміністративного правопорушення) здійснюється в порядку, встановленому законом (див. статтю 36 Закону України "Про виконавче провадження"). г у
|
- Стаття 298. Обов'язковість постанови про накладення адміністративного стягнення
статті 298 КУАП постанова про накладення адміністративного стягнення є обов'язковою для виконання державними і громадськими органами, підприємствами, установами, організаціями посадовими особами і
- Стаття 399. Загальні положення щодо порядку виконання постанови митного органу про накладення стягнення за порушення митних правил
статтею 393 цього Кодексу. Митний орган, який виніс постанову про накладення стягнення за порушення митних правил, виконує її самостійно у передбачених цим Кодексом випадках, а в інших випадках - через державного виконавця. У разі винесення митним органом кількох постанов про накладення стягнень за порушення митних правил щодо однієї особи кожна постанова виконується
- Виконання постанов
виконанню з моменту її винесення. На відміну від вироків судів, які за загальними правилами підлягають виконанню лише після закінчення строку касаційного оскарження, постанови про накладення стягнень є актами управління і набирають чинності негайно. Виконанням постанов зайняті два види органів. По-перше, це органи, які звертають постанову до виконання. Згідно зі ст. 299 КпАП постанова про
- Стаття 400. Давність виконання постанови митного органу про накладення стягнення за порушення митних правил
виконанню постанова митного органу про накладення стягнення за порушення митних правил, якщо її не було звернуто до виконання протягом трьох місяців з дня
- Стаття 402. Порядок виконання постанови митного органу про винесення попередження
постанову, шляхом оголошення постанови порушнику з врученням копії такої постанови. Якщо постанова митного органу про накладення стягнення у вигляді попередження виноситься за відсутності порушника, копія постанови видається або висилається йому протягом трьох днів з дня винесення
- Стаття 401. Контроль за виконанням постанови митного органу про накладення стягнення за порушення митних правил
виконанням постанови митного органу про накладення стягнення за порушення митних правил здійснюється митним органом, який виніс
- Стаття 291. Набрання постановою адміністративного органу (посадової особи) у справі про адміністративне правопорушення законної сили
статтею 26 цього Кодексу, а також у випадках накладення штрафу, що стягується на місці вчинення адміністративного правопорушення. (У редакції Закону України від 24.09.2008 р. № 586-УІ) (1) Постанова адміністративного органу (посадової особи) у справі про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку оскарження (опротестування) цієї постанови, встановленого
- Стаття 324. Попередження
статті 391 цього Кодексу. Постанова оголошується
- Стаття 406. Виконання постанови митного органу про накладення стягнення за порушення митних правил на осіб, які проживають або перебувають за межами України
статті особам, порядок виконання постанови митного органу про накладення на них стягнень визначається законодавством України та міжнародними договорами з державами, на території яких проживають або перебувають особи, притягнуті до відповідальності за порушення митних
- Стаття 287. Право оскарження постанови по справі про адміністративне правопорушення
статті 287 КУАП, Постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржено 1) особою, щодо якої її винесено; 2) потерпілим. (2) Постанова районного, районного у місті, міського чи міськрайонного суду (судді) про накладення адміністративного стягнення оскаржуються в порядку, визначеному цим Кодексом (статті 288-289
- 7. Оскарження і опротестування постанови за справою про адміністративне правопорушення
статтями 166-5, 166-6 Кодексу, для того, щоб стягнення не було посилено. Посадова особа Національного банку, яка розглянула скаргу або протест на постанову за справою про адміністративне правопорушення, своє рішення оформлює у вигляді постанови (додаток 5). Якщо буде встановлено, що постанову винесено посадовою особою, неправомочною вирішувати цю справу, то така постанова скасовується і справа
- Стаття 398. Обов'язковість постанов митних органів про накладення стягнення по справах про порушення митних правил
виконання.
- Розділ V. Виконання постанов про накладення адміністративних стягнень
постанов про накладення адміністративних
- Розділ XIII. Постанова за справою про адміністративне правопорушення
виконанням рішення про накладення санкції. Колія постанови за справою про правопорушення, яка розглядалась за місцезнаходженням територіального органу Комісії, протягом п'яти робочих днів надсилається до уповноваженого підрозділу центрального апарату Комісії для обліку. Контроль за виконанням рішення про накладення санкцій територіальним органом Комісії здійснює керівник територіального
- Стаття 395. Підстави для скасування або зміни постанови про накладення стягнення за порушення митних правил
постанови про накладення стягнення або про припинення провадження у справі про порушення митних правил є: 1) відсутність у діях особи, яка притягується до відповідальності, ознак порушення митних правил; 2) необ'єктивність або неповнота провадження у справі або необ'єктивність її розгляду; 3) невідповідність викладених у постанові висновків фактичним обставинам справи; 4) винесення
|