Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоФінансове право → 
« Попередня Наступна »
Президент Російської Федерації. Бюджетний кодекс Російської Федерації (чинна редакція від 14.07.2013), 2013 - перейти до змісту підручника

Стаття 221. Бюджетна кошторис

(в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ)
1. Бюджетна кошторис казенного установи складається, затверджується і ведеться в порядку, визначеному головним розпорядником бюджетних коштів, у віданні якого знаходиться казенне установа, відповідно до загальних вимог, встановлених Міні-ством фінансів Російської Федерації.
(В ред. Федерального закону від 08.05.2010 N 83-ФЗ)
Бюджетна кошторис казенного установи, що є органом державної влади (державним органом), органом управління державним позабюджетним фондом, органом місцевого самоврядування, що здійснює бюджетні повноваження головного розпорядника бюджетних коштів, затверджується керівником цього органу.
(В ред. Федерального закону від 08.05.2010 N 83-ФЗ)
2. Затверджені показники бюджетного кошторису казенної установи повинні відповідати доведеним до нього лімітам бюджетних зобов'язань на прийняття і (або) виконання бюджетних зобов'язань щодо забезпечення виконання функцій казенного учрежде-вання.
(В ред. Федерального закону від 08.05.2010 N 83-ФЗ)
У бюджетній кошторисі казенної установи додатково повинні затверджуватися інші показники, передбачені порядком со-ставления і ведення бюджетного кошторису казенної установи.
(В ред. Федерального закону від 08.05.2010 N 83-ФЗ)
Положення абзацу третього пункту 2 статті 221 (у редакції Федерального закону від 07.05.2013 N 104-ФЗ) застосовуються до правоот-носіння, що виникають при складанні та виконанні бюджетів бюджетної системи Російської Федерації, починаючи з бюджетів на 2014 рік (на 2014 рік і на плановий період 2015 і 2016 років).
Показники бюджетного кошторису казенної установи, керівник якого наділений правом її затвердження відповідно до по-рядком затвердження бюджетного кошторису казенної установи, можуть бути деталізовані за кодами елементів (підгруп і елементів) видів витрат, а також по кодами статей (подстатей) відповідних груп (статей) класифікації операцій сектору державного управління в межах доведених лімітів бюджетних зобов'язань.
(В ред. Федеральних законів від 08.05.2010 N 83-ФЗ, від 07.05.2013 N 104-ФЗ)
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна" Стаття 221. Бюджетна кошторис "
  1. 39. Кошторис доходів і видатків бюджетної установи
    Кошторис доходів і видатків бюджетної установи - документ, що визначає обсяг і цільове спрямування бюджетних асигнувань даної установи, затверджений у встановленому порядку і містить розрахункові дані по кожному цільовим направленням бюджетних асигнувань. Порядок складання та затвердження кошторису доходів і видатків бюджетної установи встановлено ст. 221 БК РФ. Після затвердження
  2. Тема 3. Бюджетні правовідносини
    Бюджетні правовідносини. Особливості бюджетних правовідносин. Види бюджетних правовідносин: вертикальні бюджетні правовідносини і горизонтальні бюджетні правовідносини; майнові і немайнові правовідносини; віддільні і невіддільні правовідносини; регулятивні та охоронні правовідносини. Структура бюджетних правовідносин. Об'єкти бюджетних правовідносин. Суб'єкти бюджетних
  3. Тема 1. Поняття бюджетного права
    Поняття і зміст бюджету. Бюджет як економічна, матеріальна та правова категорія. Види бюджетів. Роль і значення бюджетів у функціонуванні держави і муніципальних утворень. Поняття бюджетного права. Предмет бюджетного права. Метод бюджетного права. Джерела бюджетного права. Систематизація джерел бюджетного права. Федеральна складова джерел бюджетного права.
  4. Тема 9. Бюджетний контроль
    Поняття бюджетного контролю. Цілі і завдання бюджетного контролю. Об'єкти і суб'єкти бюджетного контролю. Класифікація бюджетного контролю. Органи бюджетного контролю. Рахункова палата як орган бюджетного контролю. Форми і методи бюджетного контролю (перевірка, обстеження, аналіз, нормативна перевірка, техніко-економічні розрахунки). Ревізія - основна форма бюджетного контролю. Акт ревізії.
  5. Стаття 15.14. Нецільове використання бюджетних коштів
    Використання бюджетних коштів одержувачем бюджетних коштів на цілі, що не відповідають умовам їх отримання, визначеним у затвердженому бюджеті, бюджетного розпису, повідомлення про бюджетні асигнування, кошторисом доходів і витрат або в іншому документі, що є підставою для отримання бюджетних коштів, - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на посадових осіб у розмірі від сорока до
  6. Д.А. Пашкевич. Бюджетне право. Шпаргалки, 2008
    У книзі розкрито основні поняття бюджетного права та процесу - предмет і система бюджетного права, його джерела та норми, принципи бюджетного права та процесу, бюджетна система Російської Федерації. Студенту без шпаргалки нікуди! Зручне і гарне оформлення, відповіді на всі екзаменаційні питання провідних вузів
  7. Контрольні питання і завдання
    1. Що є основою бюджетної системи Російської Федера ції? 2. Охарактеризуйте структуру бюджетної системи. 3. Які принципи лежать в основі побудови бюджетної системи Російської Федерації? 4. Що включає в себе термін «бюджетні повноваження»? 5. Які бюджетні повноваження закріплені за Російською Федера цією? 6. Які бюджетні права (повноваження) суб'єктів
  8. Система бюджетного
    Система бюджетного права включає в себе, як і багато інші галузі (підгалузі) права і правові науки, загальну і особливу частину. У загальній частині вивчаються загальні поняття, принципи, повноваження. Особлива частина включає в себе основні найбільш великі інститути бюджетного права та інститути допоміжні, які можуть трансформуватися із зміною законодавства чи економічних умов. К
  9. Президент Російської Федерації. Бюджетний кодекс Російської Федерації (чинна редакція від 14.07.2013), 2013

  10. Н. А. Саттарова. Бюджетне право. Підручник, 2009

  11. Тема 10. Відповідальність за порушення бюджетного законодавства
    Відповідальність за порушення бюджетного законодавства: поняття, ознаки. Бюджетне правопорушення як підстава відповідальності за порушення бюджетного законодавства. Склад бюджетного правопорушення. Санкції, застосовувані за порушення бюджетного
  12. 33. Джерела бюджетного права Росії. Загальна характеристика Бюджетного кодексу РФ.
    Джерела БП - Конституція РФ (ст.ст. 71, 72), закон РФ «про основи бюджетного устрою і бюджетного процесу», ФЗ «про загальні принципи організації МСУ в РФ», укази Президента РФ , постанови Уряду РФ, правові акти Міністерства фінансів РФ, а також Бюджетний кодекс РФ, прийнятий 31 липня 1998р. і введений в дію з 1 січня 2000р. Основним джерелом бюджетного права в РФ є
  13. Тема 5. Правове регулювання видатків бюджетів
    Поняття бюджетних витрат. Класифікація бюджетних витрат. Принципи розподілу витрат: принцип єдності бюджетної системи Російської Федерації; принцип збалансованості бюджету; принцип результативності та ефективності використання бюджетних коштів; принцип загального покриття витрат бюджетів; принцип прозорості; принцип достовірності бюджету; принцип адресності та цільового характеру
  14. Контрольні питання і завдання
    1. Дайте визначення бюджетного процесу. 2. Які принципи бюджетного процесу? 3. Хто є учасником бюджетного процесу? 4. Назвіть стадії бюджетного процесу. 5. Охарактеризуйте стадію складання проекту бюджету. 6. Який порядок розгляду і затвердження проекту бюджету? 7. Які функції Федерального казначейства на стадії исполне ня бюджету? 8. У яких
  15. РОЗДІЛ 4. ПРАВОВІ передумови УЧАСТІ ОРГАНІВ ПУБЛІЧНОЇ ВЛАДИ У бюджетного ПРАВОВІДНОСІНАХ
    Традіційно правовідносини розглядаються помощью таких ЕЛЕМЕНТІВ, як суб'єкт, об'єкт, Зміст (права та обов'язки), хочай НЕ віключаються ї Інші подивись на структуру правовідносін. Права та обов'язки суб'єктів бюджетних правовідносін візначаються Бюджетним законодавством и в науці бюджетного права розглядаються в межах бюджетних Повноваження, бюджетної компетенції, правового статусу та
  16. 30. Бюджетна система РФ: поняття і структура.
    Бюджетна система РФ - це заснована на економічних відносинах і держ. устрої РФ, регульована законодавством РФ сукупність федерального бюджету, бюджетів суб'єктів РФ, місцевих бюджетів та бюджетів держ. позабюджетних фондів. Включення в бюджетну систему бюджетів держ. позабюджетних фондів є досить умовним, оскільки такі фонди істотно відрізняються від держ. та місцевих бюджетів
  17. Тема 2. Бюджетна система Російської Федерації
    Бюджетне пристрій і бюджетна система Російської Федерації. Структура бюджетної системи. Федеральний бюджет. Бюджети суб'єктів Російської Федерації. Бюджет муніципального освіти. Бюджети державних і територіальних позабюджетних фондів у складі бюджетної системи. Консолідований бюджет. Принципи бюджетної системи Російської Федерації: принцип єдності бюджетної системи; принцип
  18. Стаття 15.16. Порушення строків перерахування плати за користування бюджетними коштами
    Неперерахування одержувачем бюджетних коштів у встановлений термін плати за користування бюджетними коштами, наданими на оплатній основі, - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на посадових осіб у розмірі від чотирьох тисяч до п'яти тисяч рублів; на юридичних осіб - від сорока тисяч до п'ятдесяти тисяч рублів. (В ред. Федерального закону від 22.06.2007 N
  19. І.Б. Лагутін. Правове регулювання бюджетного процесу в Російській Федерації, 2010

  20. Стаття 15.16. Порушення строків перерахування плати за користування бюджетними коштами
    Неперерахування одержувачем бюджетних коштів у встановлений термін плати за користування бюджетними коштами, наданими на оплатній основі, - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на посадових осіб у розмірі від сорока до п'ятдесяти мінімальних розмірів оплати праці ; на юридичних осіб - від чотирьохсот до п'ятисот мінімальних розмірів оплати
© 2014-2022  yport.inf.ua