« Попередня
|
|
Наступна » |
|
|
Стаття 9. Бюджетні повноваження муніципальних утворень
|
(в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) 1. До бюджетних повноважень муніципальних утворень відносяться: (в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) встановлення порядку складання і розгляду проекту місцевого бюджету, затвердження і виконання місцевого бюджету, шляхи виконання контролю за його виконанням і затвердження звіту про виконання місцевого бюджету; складання і розгляд проекту місцевого бюджету, затвердження і виконання місцевого бюджету, здійснення контролю за його виконанням, складання та затвердження звіту про виконання місцевого бюджету; встановлення і виконання видаткових зобов'язань муніципального освіти; визначення порядку надання міжбюджетних трансфертів з місцевих бюджетів, надання міжбюджетних трансфертів з місцевих бюджетів ; здійснення муніципальних запозичень, надання муніципальних гарантій, надання бюджетних кредитів, управління муніципальним боргом і керування муніципальними активами; (в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ (ред. 01.12.2007)) встановлення, деталізація та визначення порядку застосування бюджетної класифікації Російської Федерації в частині, відносячи-щейся до місцевому бюджету; (в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) у випадку та порядку, передбачених цим Кодексом та іншими федеральними законами, встановлення відповідальності за на-рушення муніципальних правових актів з питань регулювання бюджетних правовідносин; (в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) інші бюджетні повноваження, віднесені цим Кодексом до бюджетних повноважень органів місцевого само-врядування . (В ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) 2. До бюджетних повноважень муніципальних районів крім повноважень, перерахованих в пункті 1 цієї статті, належать: (в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) встановлення відповідно до федеральними законами і законами суб'єктів Російської Федерації нормативів відрахувань до-ходів до бюджетів поселень від федеральних податків і зборів, у тому числі від податків, передбачених спеціальними податковими ре-жимами, регіональних і місцевих податків, що підлягають зарахуванню відповідно до цим Кодексом, законодавством про податки і збори і (або) законами суб'єктів Російської Федерації до бюджетів муніципальних районів; (в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) встановлення порядку та умов надання міжбюджетних трансфертів з бюджету муніципального району бюджетам го-родских, сільських поселень, надання міжбюджетних трансфертів з бюджету муніципального району бюджетам міських, сільських поселень; визначення цілей та порядку надання субсидій з бюджетів поселень до бюджетів муніципальних районів, представи-вальний орган яких формується відповідно до пункту 1 частини 4 статті 35 Федерального закону від 6 жовтня 2003 року N 131-ФЗ "Про загальні принципи організації місцевого самоврядування в Російській Федерації" (далі - Федеральний закон "Про загальні принци-пах організації місцевого самоврядування в Російській Федерації"), на вирішення питань місцевого значення міжмуніципальної ха-рактер; (в ред. Федерального закону від 28.11.2009 N 283-ФЗ) складання звіту про виконання консолідованого бюджету муніципального району. 3. Органи місцевого самоврядування поселень поряд з повноваженнями, перерахованими в пункті 1 цієї статті, відпо-відно до цього Кодексу здійснюють також бюджетні повноваження щодо встановлення порядку складання, затвердження і вико-нання кошторисів доходів і витрат окремих населених пунктів, інших територій, які не є муніципальними утвореннями, що входять до складу території поселення. (В ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) 4. Втратив силу. - Федеральний закон від 03.12.2012 N 244-ФЗ.
|
« Попередня |
|
Наступна » |
= Перейти до змісту підручника = |
|
Інформація, релевантна " Стаття 9. Бюджетні повноваження муніципальних утворень " |
- Стаття 15. Місцевий бюджет
(в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) Кожне муніципальне утворення має власний бюджет. Бюджет муніципального утворення (місцевий бюджет) призначений для виконання витратних зобов'язань муніципального освіти. Використання органами місцевого самоврядування інших форм освіти і витрачання грошових коштів для виконання рас-Ходна зобов'язань муніципальних
- 50. Повноваження учасників бюджетного процесу.
ПОВНОВАЖЕННЯ УЧАСНИКІВ БЮДЖЕТНОГО ПРОЦЕСУ відображені в главі 18 Бюджетного кодексу РФ. Відзначимо, що Учасниками бюджетного процесу згідно ст. 152 БК РФ є: - Президент Російської Федерації; - вища посадова особа суб'єкта Російської Федерації, голова муніципального освіти; - законодавчі (представницькі) органи державної влади та представницькі органи місцевого
- 8. Бюджетні повноваження муніципальних утворень
Особливості бюджетних повноважень місцевих органів влади визначаються системою місцевого самоврядування. Загальні повноваження органів місцевого самоврядування в галузі бюджетних правовідносин встановлені ст. 9 БК РФ, які детально регламентуються законами відповідного суб'єкта РФ, а також нормативними правовими актами самих муніципальних утворень. До повноважень органів місцевого
- Стаття 100. Структура муніципального боргу, види і терміновість муніципальних боргових зобов'язань
(в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) 1. Структура муніципального боргу являє собою угруповання муніципальних боргових зобов'язань за встановленими цією статтею видів боргових зобов'язань. 2. Боргові зобов'язання муніципального освіти можуть існувати у вигляді зобов'язань по: 1) цінних паперів муніципального освіти (муніципальних цінних паперів), 2)
- Тема 1. Поняття бюджетного права
Поняття і зміст бюджету. Бюджет як економічна, матеріальна та правова категорія. Види бюджетів. Роль і значення бюджетів у функціонуванні держави і муніципальних утворень. Поняття бюджетного права. Предмет бюджетного права. Метод бюджетного права. Джерела бюджетного права. Систематизація джерел бюджетного права. Федеральна складова джерел бюджетного права.
- § 1. Статус глави муніципального освіти
Глава муніципального освіти - це вища посадова особа муніципального освіти, наділене статутом муніципального освіти і законодавством власними повноваженнями у вирішенні питань місцевого значення. Глава муніципального освіти відповідно до статуту муніципального освіти: 1) обирається на муніципальних виборах або представницьким органом муніципального
- Стаття 162. Бюджетні повноваження одержувача бюджетних коштів
(в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) Одержувач бюджетних коштів має такими бюджетними повноваженнями: складає і виконує бюджетну кошторис; приймає і (або) виконує в межах доведених лімітів бюджетних зобов'язань та (або) бюджетних асигнувань бюджет-ні зобов'язання; забезпечує результативність, цільовий характер використання передбачених йому бюджетних
- § 2. Основні повноваження адміністрації муніципального освіти
Адміністрація муніципального освіти: 1) здійснює виконавчо-розпорядчі повноваження з питань місцевого значення муніципального освіти, встановлені законодавством і статутом муніципального освіти; 2) здійснює окремі державні повноваження, передані органам місцевого самоврядування муніципального освіти федеральними та регіональними законами; 3)
- § 1. Адміністрація муніципального освіти в системі органів місцевого самоврядування
Адміністрація муніципального освіти - це орган місцевого самоврядування, наділений статутом муніципального освіти виконавчо-розпорядчими повноваженнями щодо вирішення питань місцевого значення та повноваженнями для здійснення окремих державних повноважень, переданих органам місцевого самоврядування федеральними та регіональними законами. Місцевою адміністрацією керує
- § 1. Контрольний орган муніципального освіти
Контрольний орган муніципального освіти - це орган місцевого самоврядування, утворений з метою контролю за виконанням місцевого бюджету, дотриманням встановленого порядку підготовки та розгляду проекту місцевого бюджету, звіту про його виконання, а також у метою контролю за дотриманням встановленого порядку управління та розпорядження майном, що перебуває в муніципальній власності.
- Стаття 152. Учасники бюджетного процесу
(в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) 1. Учасниками бюджетного процесу є: Президент Російської Федерації; вища посадова особа суб'єкта Російської Федерації, голова муніципального освіти; законодавчі (представницькі) органи державної влади та представницькі органи місцевого самоврядування (далі - законодавчі (представницькі) органи);
- 7. Бюджетні повноваження суб'єктів Російської Федерації
Характер бюджетних повноважень органів державної влади суб'єктів РФ визначається федеративним устроєм Росії. Основні бюджетні повноваження суб'єктів РФ визначені у ст. 8 БК РФ, детально вони регламентуються нормативними правовими актами відповідних суб'єктів РФ. Повноваження суб'єктів РФ в області регулювання бюджетних відносин складаються з двох груп: 1) повноваження, які
- Тема 3. Бюджетні правовідносини
Бюджетні правовідносини. Особливості бюджетних правовідносин. Види бюджетних правовідносин: вертикальні бюджетні правовідносини і горизонтальні бюджетні правовідносини; майнові і немайнові правовідносини; віддільні і невіддільні правовідносини; регулятивні та охоронні правовідносини. Структура бюджетних правовідносин. Об'єкти бюджетних правовідносин. Суб'єкти бюджетних
- Н. А. Саттарова. Бюджетне право. Підручник, 2009
- 3. Бюджетні правовідносини
Бюджетний кодекс РФ відносить до бюджетних правовідносин відносини, які виникають у процесі формування доходів та здійснення видатків бюджету РФ, бюджетів суб'єктів РФ, бюджетів муніципальних утворень і бюджетів державних цільових бюджетних і позабюджетних фондів, здійснення державних і муніципальних запозичень, регулювання державного та муніципального боргу, а
|