Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
Президент Російської Федерації. Кодекс РФ про адміністративні правопорушення (ред. від 02.04.2012), 2012 - перейти до змісту підручника

Стаття 18.8. Порушення іноземним громадянином або особою без громадянства правил в'їзду в Російську Федерацію або режиму перебування (проживання) в Російській Федерації


(в ред. Федеральних законів від 25.10.2004 N 126-ФЗ, від 05.11.2006 N 189-ФЗ)
1. Порушення іноземним громадянином або особою без громадянства правил в'їзду в Російську Федерацію або режиму перебування (проживання) в Російській Федерації, що виразилося в порушенні встановлених правил в'їзду в Російську Федерацію, в порушенні правил міграційного обліку, пересування або порядку вибору місця перебування або проживання, транзитного проїзду через територію Російської Федерації, у відсутності документів, що підтверджують право на перебування (проживання) в Російській Федерації, або у разі втрати таких документів у неподанні заяви про їх втрату до відповідного органу або в невиконанні обов'язків щодо повідомлення про підтвердження свого проживання в Російській Федерації у випадках, встановлених федеральним законом, а одно в ухиленні від виїзду з Російської Федерації після закінчення певного терміну перебування, -
(в ред. Федеральних законів від 25.10.2004 N 126-ФЗ, від 05.11.2006 N 189 -ФЗ)
тягне за собою накладення адміністративного штрафу в розмірі від двох тисяч до п'яти тисяч рублів з адміністративним видворенням за межі Російської Федерації або без такого.
(В ред. Федеральних законів від 09.05.2004 N 37-ФЗ, від 05.11.2006 N 189-ФЗ, від 22.06.2007 N 116-ФЗ)
2. Порушення іноземним громадянином або особою без громадянства правил в'їзду в Російську Федерацію або режиму перебування (проживання) в Російській Федерації, що виразилося у невідповідності заявленої мети в'їзду в Російську Федерацію фактично здійснюваної в період перебування (проживання) в Російській Федерації діяльності або роду занять, -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу в розмірі від двох тисяч до п'яти тисяч рублів з адміністративним видворенням за межі Російської Федерації або без такого.
(В ред. Федерального закону від 22.06.2007 N 116-ФЗ)
(частина друга введена Федеральним законом від 05.11.2006 N 189-ФЗ)
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна "Стаття 18.8 . Порушення іноземним громадянином або особою без громадянства правил в'їзду в Російську Федерацію або режиму перебування (проживання) в Російській Федерації "
  1. Стаття 12. Обов'язки поліції
    стаття 141 КПК РФ називається "Заява про злочин". Порядку прийняття заяви про явку з повинною присвячена наступна стаття, яка так і називається "Явка з повинною". У ній законодавець посилається на ч. 3 ст. 141 КПК РФ. Однак нічого не говорить про те, що на порядок прийняття явки з повинною поширюється і ч. 4 ст. 141 КПК РФ. Тому видається, що ч. 4 ст. 141 КПК РФ не має
  2. Стаття 13. Права поліції
    стаття КПК України. У КПК РФ відсутня правова основа такого виклику. У ньому йдеться про виклик підозрюваного, обвинуваченого, потерпілого і свідка. А такі з'являються лише після порушення кримінальної справи. 3.6. Відсутність в КПК РФ правової основи виклику особи до органу дізнання на стадії порушення кримінальної справи є перешкодою для здійснення його подальшого приводу. Ні з
  3. Що значить - достатні підстави підозрювати?
    Стаття говорить: 1. Особа підлягає адміністративній відповідальності тільки за ті адміністративні порушення, в яких встановлено її. 2. Особа, щодо якої ведеться провадження у справі про адміністративне правопорушення, вважається невинним, поки його провина не буде доведена в порядку, передбаченому цим Кодексом, і встановлена набрав законної сили постановою
  4. Коментар до статті 3.9
    статтями. 2. За змістом ч. 2 коментованої статті адміністративний арешт застосовується лише за наявності обставин, що обтяжують адміністративну відповідальність, вичерпний перелік яких зазначений у ч. 1 ст. 4.3 КоАП; якщо такі відсутні, повинні бути застосовані інші, менш суворі адміністративні покарання. При вчиненні адміністративного правопорушення, що передбачає
  5. Коментар до статті 18.8
    стаття введена Федеральним законом від 10 січня 2003 р. N 7-ФЗ) залежно від мети в'їзду іноземного громадянина в Російську Федерацію і цілі його перебування в Російській Федерації іноземному громадянину видається віза, яка може бути дипломатичної, службової, звичайної, транзитної і візою тимчасово проживає особи. Віза - видане уповноваженим державним органом дозвіл
  6. Стаття 13. Права поліції
    стаття передбачає права поліції. У пояснювальній записці до проекту коментованого Закону зазначалося, що права поліції максимально конкретизовані; виключені деякі норми, що не мають чіткого юридичного змісту і дозволяють довільно (без необхідних підстав, належної процедури і дотримання певних термінів) обмежувати права громадян і організацій, а також які стосуються не
  7. Стаття 12. Обов'язки поліції
    порушеннях, про пригодах; видавати заявникам на підставі особистих звернень про надходження та реєстрації їх письмових заяв про злочини, про адміністративні правопорушення, про пригодах; здійснювати відповідно до підвідомчості перевірку заяв і повідомлень про злочинах, про адміністративні правопорушення, про події і приймати за такими заявами і
  8. Список літератури
    статтях про відповідальність за зраду. * (54) У літературі було висловлено думку, що дана класифікаційна група повинна бути озаглавлена наступним чином: "Злочини, що посягають на конституційний принцип політичної багатоманітності та багатопартійності" (Кримінальне право Росії. Особлива частина. М.: ІМПЕ, 1996. С. 336); "Злочини, що посягають на конституційні основи політичної основи
  9. § 2. Принципи і гарантії виборчого права
    порушення принципу рівного виборчого права внаслідок підроблення бюлетенів). Замислимося, чи не підриває чи дана законодавча міра і принцип рівних виборів? Напевно, більш виправданим було б активне використання в подібних випадках існуючих охоронних інститутів. 11. Надання кандидатам, виборчим об'єднанням, групам виборців права на безкоштовне, рівний час в
  10. § 3. Розгляд економічних спорів арбітражними судами
    стаття / / Збірник постанов Президії Вищого Арбітражного Суду Російської Федерації. Вип. 1. Питання підвідомчості і підсудності. М., 1996. С. 2. [10 ] Постанови Президії Вищого Арбітражного Суду РФ по конкретних справах публікуються в щомісячному журналі «Вісник Вищого Арбітражного Суду РФ» під рубриками, відбивають певні категорії економічних суперечок.
© 2014-2022  yport.inf.ua