Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
Президент Російської Федерації. Кодекс РФ про адміністративні правопорушення (ред . від 02.04.2012), 2012 - перейти до змісту підручника

Стаття 3.4. Попередження (в ред. Федерального закону від 27.07.2010 N 239-ФЗ)


1. Попередження - міра адміністративного покарання, виражена в офіційному осудженні фізичного чи юридичної особи. Попередження виноситься в письмовій формі.
2. Попередження встановлюється за вперше скоєні адміністративні правопорушення за відсутності заподіяння шкоди або виникнення загрози заподіяння шкоди життю і здоров'ю людей, об'єктам тваринного і рослинного світу, довкіллю, об'єктам культурної спадщини (пам'ятників історії та культури) народів Російської Федерації, безпеки держави, загрози надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру, а також при відсутності майнової шкоди.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна "Стаття 3.4. Попередження (в ред. Федерального закону від 27.07.2010 N 239-ФЗ) "
  1. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    стаття з проекту Кодексу була виключена. Цим частково пояснюється те, що в § 4 гл. 37 ЦК вирішуються лише самі загальні питання про договори підряду на виконання проектних та вишукувальних робіт. * (449) У строгому сенсі мірою цивільно-правової відповідальності є лише остання з названих санкцій, а саме стягнення збитків . * (450) СЗ РФ. 1999. N 9. Ст. 1096. * (451) СЗ РФ. 1994. N 34.
  2. Стаття 2. Сфера застосування цього Закону
    статтями). Частина 2 коментованої статті поширює дію коментованого Закону на філії та представництва, а також на дочірні організації організацій, що здійснюють операції з грошовими коштами або іншим майном, розташовані за межами Росії, але за умови, якщо це не суперечить законодавству держави їх місця знаходження. Дана частина введена Федеральним
  3. Стаття 5. Організації, що здійснюють операції з грошовими коштами або іншим майном
    стаття перераховує організації, які з метою коментованого закону відносяться до організацій, що здійснюють операції з грошовими коштами або іншим майном. Віднесення до таких організацій означає покладання на них обов'язків приймати передбачені коментованим Законом заходи щодо попередження легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансування тероризму.
  4. Адміністративна відповідальність
    стаття викладена повністю в новій редакції, що передбачає наступне: порушення термінів подання заяви про взяття на облік в уповноваженому органі та (або) строків направлення правил внутрішнього контролю на узгодження до уповноваженого (наглядовий) орган тягне попередження або накладення адміністративного штрафу на посадових осіб у розмірі від 10 тисяч до 15 тисяч рублів; на юридичних
  5. Стаття 14. Прокурорський нагляд
    стаття присвячена здійсненню прокурорського нагляду за виконанням коментованого Закону. Відповідно до ч. 1 ст. 129 Конституції РФ прокуратура РФ становить єдину централізовану систему з підпорядкуванням нижчестоящих прокурорів вищестоящим і Генеральному прокурору РФ. Як встановлено в ч. 5 зазначеної статті, повноваження, організація і порядок діяльності прокуратури РФ визначаються
  6. Стаття 3. Правова основа діяльності поліції
    попередження злочинів; --- --- Див: Про діяльність органів внутрішніх справ щодо попередження злочинів: Наказ МВС РФ від 17 січня 2006 р. N 19 / / Довідкова система "КонсультантПлюс". - Інструкція про порядок обліку та зберігання ліцензій та дозволів, що видаються органами внутрішніх справ при здійсненні державного контролю за обігом
  7. Стаття 10. Взаємодія і співробітництво
    запобігання, виявлення та припинення податкових правопорушень і злочинів ", Інструкція про організацію взаємодії військових комісаріатів, органів внутрішніх справ та територіальних органів Федеральної міграційної служби в роботі із забезпечення виконання громадянами Російської Федерації військової обов'язки, затверджена Наказом Міністра оборони РФ N 366, МВС Росії N 789, ФМС Росії N 197
  8. Стаття 12. Обов'язки поліції
    стаття 141 КПК РФ називається "Заява про злочин". Порядку прийняття заяви про явку з повинною присвячена наступна стаття, яка так і називається "Явка з повинною". У ній законодавець посилається на ч. 3 ст. 141 КПК РФ. Однак нічого не говорить про те, що на порядок прийняття явки з повинною поширюється і ч. 4 ст. 141 КПК РФ. Тому видається, що ч. 4 ст. 141 КПК РФ не має
  9. Стаття 13. Права поліції
    стаття КПК України. У КПК РФ відсутня правова основа такого виклику. У ньому йдеться про виклик підозрюваного, обвинуваченого, потерпілого і свідка. А такі з'являються лише після порушення кримінальної справи. 3.6. Відсутність в КПК РФ правової основи виклику особи до органу дізнання на стадії порушення кримінальної справи є перешкодою для здійснення його подальшого приводу. Ні з
  10. Стаття 112. Звернення стягнення на майно особи, зобов'язаного сплачувати аліменти
    стаття є новелою і визначає черговість звернення стягнення на майно особи, зобов'язаного сплачувати аліменти. Даною статтею охоплені практично всі матеріальні цінності, які в змозі забезпечити виконання аліментного зобов'язання, за винятком майна , на яке не може бути звернено стягнення. За рахунок майна особи, яка зобов'язана сплачувати аліменти, забезпечується
© 2014-2022  yport.inf.ua