Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
С.В. Пєтков. Науково-практичний коментар Кодексу України про адміністративні правопорушення, 2012 - перейти к содержанию учебника

Стаття 234/2. Органи державної податкової служби України

Органи державної податкової служби України розглядають справи про адміністративні правопорушення, пов'язані з ухиленням від подання декларації про доходи (стаття 164), порушенням порядку припинення юридичної особи або підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця (частини третя - сьома статті 1666).
Від імені органів державної податкової служби України розглядати справи про адміністративні правопорушення і накладати адміністративні стягнення мають право начальник Головної державної податкової інспекції України та його заступники, начальники державних податкових інспекцій Автономної Республіки Крим, областей, районів, міст і районів у містах та їх заступники.
(Доповнено статтею 234 згідно із Законом України від 12.07.96 р. № 323/96-ВР; із змінами, внесеними згідно із законами України від 23.01.97 р. № 23/97-ВР, від 20.04.2000 р. № 1685-ІІІ, від 05.04.2001 р. № 2342-ІІІ, від 05.04.2001 р. № 2372-ІІІ, від 20.02.2003 р. № 548-ІV, від 19.05.2011 р. № 3384-У І)
(1) Відповідно до статті 234-2 цього Кодексу органи державної податкової служби України розглядають справи про адміністративні правопорушення, пов'язані з ухиленням від подання декларації про доходи (стаття 164і), порушенням порядку припинення юридичної особи або підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця (частини третя - сьома статті 166/6).
Від імені органів державної податкової служби України розглядати справи про адміністративні правопорушення і накладати адміністративні стягнення мають право начальник Головної державної податкової інспекції України та його заступники, начальники державних податкових інспекцій Автономної Республіки Крим, областей, районів, міст і районів у містах та їх заступники.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Информация, релевантная "Стаття 234/2. Органи державної податкової служби України"
  1. Стаття 261. Контроль та відповідальність платників
    органам державної податкової служби відповідних розрахунків згідно з нормами цього Кодексу та інших законів України. Контроль за правильністю обчислення, своєчасністю і повнотою справляння рентної плати до бюджету здійснюють органи державної податкової служби. Органи державної податкової служби для забезпечення контролю за правильністю визначення об'єкта оподаткування для рентної плати
  2. Стаття 224. Контроль за сплатою податку
    стаття уточнює розподіл повноважень між органами державної податкової та митної служб у частині здійснення контролю за сплатою акцизного податку до бюджету. Контроль за сплатою акцизного податку з підакцизних товарів (продукції), що виробляються на території України, в межах повноважень, визначених ст. 20 Кодексу, покладено на органи державної податкової служби України. Органи державної
  3. Стаття 71. Визначення інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності державної податкової служби
    органами державної податкової служби покладених на них функцій та завдань. Система органів державної податкової служби України спирається на інтелектуальну інформацію, до якої належить економічна, правова, соціальна, статистична та інші види інформації. До особливостей інформації в органах державної податкової служби можна віднести наявність суб'єктів та об'єктів інформаційних відносин.
  4. Стаття 74. Обробка та використання податкової інформації
    органів державної податкової служби або безпосередньо посадовими (службовими) особами органів державної податкової служби. Перелік інформаційних баз, а також форми і методи опрацювання інформації визначаються центральним органом державної податкової служби. 74.2. Зібрана податкова інформація та результати її опрацювання використовуються для виконання покладених на органи державної
  5. Стаття 93. Припинення податкової застави
    статті. 93.3. Порядок застосування податкової застави встановлюється центральним органом державної податкової служби. Коментована стаття визначає підстави припинення податкової застави. Відповідно до п. 93.1 ст. 93 такими підставами є: - отримання органом державної податкової служби підтвердження повного погашення суми податкового боргу в установленому законодавством порядку;
  6. Стаття 124. Відчуження майна, яке перебуває у податковій заставі, без згоди органу державної податкової служби
    органу державної податкової служби, якщо отримання такої згоди є обов'язковим згідно з цим Кодексом, - тягне за собою накладення штрафу в розмірі вартості відчуженого майна. 124.1.Ця норма містить склад правопорушення, що вчиняється активними діями: - відчуження платником податків майна, яке перебуває у податковій заставі, без попередньої згоди органу державної податкової служби, якщо
  7. Стаття 79. Особливості проведення документальної невиїзної перевірки
    статтями 77 та 78 цього Кодексу. Документальна невиїзна перевірка здійснюється на підставі зазначених у підпункті 75.1.2 пункту 75.1 статті 75 цього Кодексу документів та даних, наданих платником податків у визначених цим Кодексом випадках, або отриманих в інший спосіб, передбачений законом. 79.2. Документальна позапланова невиїзна перевірка проводиться посадовими особами органу державної
  8. Стаття 92. Узгодження операцій із заставленим майном
    органу державної податкової служби, а також у разі, якщо орган державної податкової служби впродовж десяти днів з моменту отримання від платника податків відповідного звернення не надав такому платнику податків відповіді щодо надання (ненадання) згоди. У разі якщо в податковій заставі перебуває лише готова продукція, товари та товарні запаси, платник податків може відчужувати таке майно без
  9. 2. Особливості правового положення податкової міліції в в складі ДПА України. ДПА України правові основи організації роботи податкової міліції.
    органів Державної податкової служби є відповідні спеціа-льні підрозділи по боротьбі з податковими правопорушеннями - податкова міліція. Це особливий вид міліційної служби з самостійним статусом. Податко-ву міліцію очолює начальник податкової міліції - перший заступник Голови Державної податкової адміністрації України. Податкова міліція складається із спеціально утворених підрозділів, які діють у
  10. Стаття 76. Порядок проведення камеральної перевірки
    статті 86 цього Кодексу. Коментована стаття містить основні положення щодо порядку проведення камеральних перевірок. Відповідно до пп. 75.1.1. п. 75.1. ст. 75 Податкового кодексу України камеральною вважається перевірка, яка проводиться у приміщенні органу державної податкової служби виключно на підставі даних, зазначених у податкових деклараціях (розрахунках) платника податку. Єдиним місцем
© 2014-2022  yport.inf.ua