Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове , інформаційне правоФінансове право → 
« Попередня Наступна »
Президент Російської Федерації. Бюджетний кодекс Російської Федерації (чинна редакція від 14.07.2013), 2013 - перейти до змісту підручника

Стаття 168. Покладання на органи Федерального ка-значейства функцій з виконання бюджетів держав-них позабюджетних фондів Російської Федерації, бюджетів суб'єктів Російської Федерації, бюджетів територіальних-них державних позабюджетних фондів та місцевих бюд-жетів

(в ред. Федерального закону від 07.05.2013 N 104-ФЗ)
(в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ)
Органи управління державними позабюджетними фондами Російської Федерації , вищі виконавчі органи державної влади суб'єктів Російської Федерації, органи управління територіальними державними позабюджетними фонду-ми і місцеві адміністрації муніципальних утворень вправі здійснювати виконання відповідно бюджетів державних позабюджетних фондів Російської Федерації, бюджетів суб'єктів Російської Федерації, бюджетів територіальних державних-них позабюджетних фондів і місцевих бюджетів через органи Федерального казначейства на підставі угод.
(Частина перша в ред. Федерального закону від 07.05.2013 N 104-ФЗ)
При цьому повноваження органів Федерального казначейства поширюються на організації (включаючи кредитні організації), здійснюють операції з коштами відповідних бюджетів в обсязі наявних повноважень стосовно до засобів фе-дерального бюджету.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 168. Покладання на органи Федерального ка-значейства функцій з виконання бюджетів держав-них позабюджетних фондів Російської Федерації, бюджетів суб'єктів Російської Федерації, бюджетів територіальних-них державних позабюджетних фондів та місцевих бюд-жетів "
  1. Стаття 215.1. Основи виконання бюджету
    (введена Федеральним законом від 20.08.2004 N 120-ФЗ) Виконання федерального бюджету і бюджетів державних позабюджетних фондів Російської Федерації, бюджету суб'єктів-та Російської Федерації та бюджету територіального державного позабюджетного фонду, місцевого бюджету забезпечується від-повідно Урядом Російської Федерації, вищим виконавчим органом державної влади
  2. Стаття 33. Принцип збалансованості бюджету
    Принцип збалансованості бюджету означає, що обсяг передбачених бюджетом видатків повинен відповідати сум-Марн обсягом доходів бюджету і надходжень джерел фінансування його дефіциту, зменшених на суми виплат з бюджету, пов'язаних з джерелами фінансування дефіциту бюджету і зміною залишків на рахунках з обліку коштів бюджетів. (В ред. Федерального закону від 26.04.2007
  3. 9. Учасники бюджетного процесу. Представницькі (законодавчі) органи влади
    Бюджетні повноваження представницьких (законодавчих) органів обумовлені правовою формою бюджетів, оскільки відповідно до ст. 11 БК РФ федеральний бюджет розробляється і затверджується у формі федерального закону, бюджети суб'єктів РФ - у формі законів суб'єктів РФ, місцеві бюджети - у формі правових актів представницьких органів місцевого самоврядування або в порядку, встановленому
  4. Стаття 264.4. Зовнішня перевірка річного звіту про виконання бюджету
    1. Річний звіт про виконання бюджету до його розгляду в законодавчому (представницькому) органі підлягає зовнішньої перевірки, яка включає зовнішню перевірку бюджетної звітності головних адміністраторів бюджетних коштів і підготовку за-ключення на річний звіт про виконання бюджету. 2. Зовнішня перевірка річного звіту про виконання федерального бюджету здійснюється Рахунковою палатою
  5. 11. Учасники бюджетного процесу. Міністерство фінансів РФ, Центральний банк РФ, органи Федерального казначейства
    Міністерство фінансів РФ виступає в бюджетному процесі на федеральному рівні в якості органу, відповідального за складання і виконання федерального бюджету. Повноваження Мінфіну РФ визначені ст. 165 БК РФ, а також Положенням про Міністерство фінансів РФ. До повноважень Мінфіну РФ зокрема відносяться: 1) складання проекту федерального бюджету і подання його в Уряд РФ, 2)
  6. Стаття 264.8. Федеральний закон про виконання фе-дерального бюджету
    Федеральним законом про виконання федерального бюджету затверджується звіт про виконання федерального бюджету за звіт-ний фінансовий рік із зазначенням загального обсягу доходів, витрат і дефіциту (профіциту) федерального бюджету. Окремими додатками до федерального закону про виконання федерального бюджету за звітний фінансовий рік стверджуючи-ются показники: доходів федерального бюджету за кодами
  7. 53. Стадія виконання бюджетів.
    Виконання бюджету збігається з бюджетним роком і триває з 1 січня по 31 грудня. Виконання бюджету покладено на відповідні виконавчі органи влади. Виконання бюджету полягає в забезпеченні повного і своєчасного надходження передбачених у бюджетах доходів і у фінансуванні відповідних витрат. Оперативне виконання бюджетів здійснюється за бюджетним розписом, яка
  8. Стаття 153. Бюджетні повноваження законодав-них (представницьких) органів
    (в ред. Федерального закону від 05.08.2000 N 116-ФЗ) 1. Законодавчі (представницькі) органи розглядають і затверджують відповідні бюджети та звіти про їх исполне-ванні, здійснюють наступний контроль за виконанням відповідних бюджетів, формують і визначають правовий статус орга-нів, що здійснюють контроль за виконанням відповідних бюджетів, здійснюють інші повноваження в
  9. 4. Бюджетний процес
    Бюджетний процес-регламентована нормами права діяльність органів державної влади, органів місцевого самоврядування та учасників бюджетного процесу, що полягає в складанні та розгляді проектів бюджетів, проектів бюджетів державних позабюджетних фондів, затвердження та виконання відповідних бюджетів та бюджетів державних позабюджетних фондів, а також у контролі за
  10. 27. Звіт про виконання бюджету
    Звіт про виконання бюджету подається до відповідного представницький орган у формі проекту закону (рішення) разом з документами і матеріалами, передбаченими положеннями НК РФ (п. 1 ст. 272 НК РФ). Звіт про виконання бюджету має бути складений відповідно до тієї ж структурою і бюджетною класифікацією, які застосовувалися при затвердженні бюджету (п. 2 ст. 272 НК РФ).
  11. Стаття 23.7. Органи, відповідальні за виконання федерального бюджету
    1. Органи, відповідальні за виконання федерального бюджету, розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 15.14 - 15.16 цього Кодексу. 2. Розглядати справи про адміністративні правопорушення від імені органів, зазначених у частині 1 цієї статті, має право: 1) керівник федерального органу виконавчої влади, відповідального за виконання
  12. 54. Повноваження органів бюджетного контролю
    Органи державного, муніципального фінансового контролю, створені відповідно представницькими (законодавчими) органами РФ, представницькими (законодавчими) органами суб'єктів РФ, представницькими органами місцевого самоврядування, здійснюють контроль за виконанням відповідних бюджетів та бюджетів державних позабюджетних фондів, проводять експертизи проектів зазначених
  13. Стаття 152. Учасники бюджетного процесу
    (в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) 1. Учасниками бюджетного процесу є: Президент Російської Федерації; вища посадова особа суб'єкта Російської Федерації, голова муніципального освіти; законодавчі (представницькі) органи державної влади та представницькі органи місцевого самоврядування (далі - законодавчі (представницькі) органи);
  14. 28. Федеральний бюджет Російської Федерації
    У юридичній літературі поняття федеральний бюджет визначається як бюджет центрального уряду в державах, що мають федеральну форму державного устрою. Федеральний бюджет РФ - це форма освіти і витрачання грошових коштів у розрахунку на фінансовий рік, призначених для виконання витратних зобов'язань РФ. Стаття 16 БК РФ, що дає визначення федеральному
  15. 54. Звітна стадія бюджетного процесу (основи складання, зовнішньої перевірки, розгляду і затвердження бюджетної звітності).
    Розгляд та затвердження звіту про виконання бюджету здійснюються представницьким органом влади. Представницький орган має право звернутися до органів прокуратури РФ для перевірки обставин невідповідності виконання бюджету прийнятому закону (рішенню) про бюджет у разі перевищення прав, наданих органу, виконуючому бюджет, щодо скорочення витрат, переміщенню асигнувань та
© 2014-2022  yport.inf.ua