(в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) Проект федерального закону про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і плановий період, внесений з дотриманням вимог цього Кодексу, протягом трьох днів надсилається Радою Державної Думи або в період парламентських канікул Головою Державної Думи до Ради Федерації, іншим суб'єктам права законодавчої ініціативи, в комітети державного-кої Думи для внесення зауважень і пропозицій, а також до Рахункової палати Російської Федерації на висновок. Положення частини другої статті 195 (у редакції Федерального закону від 07.05.2013 N 104-ФЗ) застосовуються до правовідносин, що виникають при складанні та виконанні бюджетів бюджетної системи Російської Федерації, починаючи з бюджетів на 2014 рік (на 2014 рік і на плановий період 2015 і 2016 років). Рада Державної Думи направляє проект федерального закону про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і плановий період до Комітету з бюджету і за пропозицією Комітету з бюджету визначає профільні комітети Державної Думи, відповідальні за розгляд окремих розділів, підрозділів і державних програм Російської Федерації (далі - профільні комітети). (Частина друга в ред. Федерального закону від 07.05.2013 N 104-ФЗ) Комітетом-співвиконавцем при розгляді основних характеристик федерального бюджету є комітет, відповідальний за розгляд прогнозу соціально-економічного розвитку Російської Федерації на черговий фінансовий рік і плановий пери-од.
|
- 24. Складання проектів бюджетів
розподіл федеральними органами виконавчої влади граничних обсягів бюджетного фінансування відповідно до функціональної та економічної класифікації видатків і щодо одержувачів бюджетних коштів, а також розробка пропозицій про проведення структурних і організаційних перетворень у галузях економіки і соціальній сфері. Уряд РФ розглядає прогноз
- Стаття 133. Субвенції бюджетам суб'єктів Росій-ської Федерації з федерального бюджету
розподілу субвенцій бюджетам суб'єктів Російської Федерації з федерального бюджету між суб'єктами Рос-сийской Федерації вноситься до Державної Думи у проекті федерального закону про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і плановий період і затверджується при розгляді проекту зазначеного федерального закону у другому читанні. При цьому допускається твердження не розподіленої
- 25. Розгляд та затвердження проектів бюджету
функціональної класифікації видатків бюджетів РФ і розмір Федерального фонду фінансової підтримки суб'єктів РФ; 3) у третьому читанні затверджуються витрати федерального бюджету по підрозділах функціональної класифікації видатків бюджетів РФ і головним розпорядникам коштів федерального бюджету ; 4) у четвертому читанні зазначений проект федерального закону про федеральний бюджет обговорюється в
- 11. Учасники бюджетного процесу. Міністерство фінансів РФ, Центральний банк РФ, органи Федерального казначейства
розподіл доходів та інших надходжень між бюджетами за встановленими нормативами; 2) відкриття рахунків з обліку коштів федерального бюджету та інших коштів, передбачених законодавством; 3) встановлення порядку касового обслуговування виконання бюджетів; 4) встановлення порядку відкриття і ведення особових рахунків головних розпорядників, розпорядників та одержувачів коштів федерального
- Стаття 184. Порядок і терміни складання проектів бюд-жетів
проекту федерального бюджету і проектів бюджетів державних позабюджетних фондів Рос-сийской Федерації встановлюються Урядом Російської Федерації з дотриманням вимог, встановлених цим Кодексом. Узгодження показників прогнозу соціально-економічного розвитку Російської Федерації, бюджетних проектировок на оче-говий фінансовий рік і плановий період і показників
- Стаття 194. Прийняття до розгляду проекту Феде-рального закону про федеральний бюджет на черговий фінан-совий рік і плановий період Державною Думою
розгляд бюджету (далі - Комітет з бюджету), для під-готовки висновки про відповідність поданих документів і матеріалів вимогам статті 192 цього Кодексу. (В ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) 3. Рада Державної Думи або в період парламентських канікул Голова Державної Думи на підставі заклю-чення Комітету з бюджету приймає рішення про те,
- Стаття 187. Порядок розгляду проекту закону (рішен-ня) про бюджет, бюджет державного позабюджетного фонду і їх затвердження
розгляду проекту закону (рішення) про бюджет і його затвердження визначається для: федерального бюджету і бюджетів державних позабюджетних фондів Російської Федерації - цим Кодексом; (в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) бюджету суб'єкта Російської Федерації і бюджетів територіальних державних позабюджетних фондів - законом суб'єктів-та Російської Федерації в
- Стаття 171. Органи, що здійснюють складання проектів бюджетів
проектів бюджетів - виняткова прерогатива Уряду Російської Федерації, вищих виконавчих органів державної влади суб'єктів Російської Федерації і місцевих адміністрацій муніципальних утворень. (В ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) 2. Безпосереднє складання проектів бюджетів здійснюють Міністерство фінансів Російської Федерації, органи управління
- Стаття 172. Відомості, необхідні для складання проектів бюджетів
проектів бюджетів відповідні фінансові органи мають право отримувати необхідні відомості від інших фінансових органів, а також від інших органів державної влади, органів місцевого само-управління. 2. Складання проекту бюджету грунтується на: Бюджетному посланні Президента Російської Федерації; прогнозі соціально-економічного розвитку відповідної території; основних
- Стаття 267. Фінансовий контроль, здійснюваний Федеральним казначейством
розподілених головними розпорядниками (розпорядниками) коштів Феде-рального бюджету між нижчестоящими розпорядниками та одержувачами коштів федерального бюджету, над затвердженими їм ліміти тами бюджетних зобов'язань; неперевищенням бюджетних асигнувань, розподілених головними адміністраторами джерел фінансування дефіциту федерального бюджету між адміністраторами джерел
- Контрольні питання і завдання
функції Федерального казначейства на стадії исполне ня бюджету? 8. У яких випадках вводиться тимчасова фінансова адміністрація? 9. Як здійснюється підготовка, розгляд і затвердження отче та про виконання бюджету? 10. Які заходи застосовуються до порушників бюджетного го законодавства? 11. Назвіть підстави для застосування заходів примусу за нару шення бюджетного
- Стаття 184.2. Документи і матеріали, представ-ляем одночасно з проектом бюджету
розподілу міжбюджетних трансфертів; Відповідно до Федерального закону від 03.12.2012 N 244-ФЗ з 1 січня 2014 абзац восьмий статті 184.2 буде викладено в новій редакції: "верхня межа державного (муніципального) внутрішнього боргу на 1 січня року, наступного за черговим фі-нансових роком (черговим фінансовим роком і кожним роком планового періоду), і (або) верхня межа
- 43 . Федеральний фонд компенсацій
розподіл за видами витратних зобов'язань, а також розподіл субвенцій з Фонду між суб'єктами РФ затверджуються федеральним законом про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік під час розгляду його в третьому читанні. Субвенції з Фонду зараховуються до бюджет суб'єкта РФ і витрачаються в порядку, встановленому федеральними законами та прийнятими відповідно до них нормативними
- 52. Стадія розгляду і затвердження проектів бюджетів.
статтями 105 і 107 Конституції РФ підлягає обов'язковому розгляду Радою Федерації і Президентом РФ. У разі неприйняття проекту Федерального закону "Про Федеральному бюджеті на конкретний рік" до 1 січня конкретного року федеральні органи виконавчої влади мають право виробляти витрачання бюджетних коштів за відповідними розділами витрат, підрозділами, видами і предметним статтями
- 22. Класифікація видатків бюджету
статтями. Економічна класифікація видатків-угруповання всіх рівнів бюджетної системи за їх економічним змістом. Дана класифікація передбачає диференціацію витрат за господарськими ознаками або виробничим елементам : капіталовкладення, заробітна плата, дотації, субсидії тощо (ст. 22 БК РФ). Економічна класифікація складається з 5 рівнів: група, підгрупа,
- Запитання для самоконтролю
проекту бюджету. 12. У скількох читаннях розглядається проект закону про федеральний бюджет. 13. У скількох читаннях розглядається проект закону про бюджет суб'єкта РФ. 14. Що таке єдиний рахунок бюджету. 15. Що таке зведена бюджетний розпис і касовий план. 16 . Що таке касове обслуговування виконання бюджету. 17. Хто складає звіт про виконання бюджету. 18. Які органи наділені
- Стаття 218. Виконання бюджетів за доходами
розподілу податків, зборів та інших надходжень в бюджетну систему Росій-ської Федерації, що розподіляються за нормативами, що діють у поточному фінансовому році, встановленими цим Кодексом, зако-ном (рішенням) про бюджет та іншими законами суб'єктів Російської Федерації і муніципальними правовими актами, прийнятими в со-відповідності до положень цього Кодексу, з рахунків органів Федерального
|