Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
А.Б. Агапов. Постатейний коментар до кодексу російської федерації про адміністративні правопорушення. Розширений, з використанням матеріалів судової практики, 2004 - перейти до змісту підручника

Стаття 3.11. Дискваліфікація


1. Дискваліфікація полягає у позбавленні фізичної особи права займати керівні посади у виконавчому органі управління юридичної особи, входити до ради директорів (наглядова рада), здійснювати підприємницьку діяльність з управління юридичною особою, а також здійснювати управління юридичною особою в інших випадках, передбачених законодавством Російської Федерації. Адміністративне покарання у вигляді дискваліфікації призначається суддею.
2. Дискваліфікація встановлюється на строк від шести місяців до трьох років.
3. Дискваліфікація може бути застосована до осіб, що здійснюють організаційно-розпорядчі чи адміністративно-господарські функції в органі юридичної особи, до членів ради директорів, а також до осіб, що здійснюють підприємницьку діяльність без утворення юридичної особи, в тому числі до арбітражних керівників.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 3.11. Дискваліфікація "
  1. Стаття 20. Арбітражні керуючі
    дискваліфікації за вчинення адміністративного правопорушення або у вигляді позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю за вчинення злочину; відсутність судимості за вчинення умисного злочину. 3. Умовами членства в саморегулюючої організації арбітражних керуючих є також наявність у члена саморегулівної організації
  2. Стаття 20.1. Організація і проведення теоретичного іспиту, стажування в якості помічника арбітражного керуючого
    дискваліфікації на термін один рік і більше, для здійснення повноважень арбітражного керуючого після закінчення терміну дискваліфікації зобов'язані здати повторно теоретичний іспит за програмою підготовки арбітражних керуючих. Арбітражний керуючий, не виконує обов'язок арбітражного керуючого у справі про банкрутство більше трьох років поспіль, зобов'язаний здати повторно теоретичний іспит
  3. Стаття 20.4. Відповідальність арбітражного керуючого
    дискваліфікації за вчинення адміністративного правопорушення тягне за собою відсторонення арбітражного керуючого від виконання покладених на нього обов'язків у справі про банкрутство. Протягом трьох робочих днів з дати отримання вступило в законну силу рішення суду про дискваліфікацію арбітражного керуючого федеральний орган виконавчої влади, уповноважений Урядом Російської
  4. Стаття 22.2. Ведення єдиного державного реєстру саморегулівних організацій арбітражних керуючих
    дискваліфікації за вчинення адміністративного правопорушення щодо кожного члена некомерційної організації; завірені некомерційною організацією копії заяв кожного члена некомерційної організації про те, що стосовно нього не проводяться процедури, застосовувані у справі про банкрутство; завірені некомерційною організацією копії довідок про відсутність судимості щодо кожного
  5. Стаття 183.6. Тимчасова адміністрація фінансової організації
    дискваліфікації; 4) є зацікавленою особою стосовно фінансової організації; 5) заміщає посаду федерального державного цивільного службовця контрольного органу. 8. Відшкодування витрат тимчасової адміністрації, пов'язаних з її діяльністю, в тому числі виплата винагороди керівнику та членам тимчасової адміністрації, здійснюється за рахунок коштів фінансової
  6. Стаття 183.15. Дострокове припинення діяльності тимчасової адміністрації
    дискваліфікації, від виконання покладених на нього обов'язків. 2. Контрольний орган приймає рішення про звільнення керівника тимчасової адміністрації від виконання покладених на нього обов'язків на підставі заяви керівника тимчасової адміністрації або у разі виходу арбітражного керуючого, який є керівником тимчасової адміністрації, з саморегулівної організації
  7. Стаття 11. Нормативні правові акти, що застосовуються судом при вирішенні цивільних справ
    дискваліфікації закону, що суперечить, на його думку, Конституції РФ. Такий обов'язок покладається на суди постановою Конституційного Суду РФ від 16 червня 1998 р. "У справі про тлумачення окремих положень статей 125, 126 і 127 Конституції Російської Федерації" * (37). 6. Відсутність норми права, регулюючої спірні відносини, не може спричинити відмову суду вирішити суперечку, оскільки це
  8. Стаття 132. Документи, що додаються до позовної заяви
    дискваліфікації оспорюваного нормативного акта, зокрема з причини того, що питання до компетенції даного суду не відноситься. У такому випадку позивач відповідно до вимог коментованої статті зобов'язаний додати до позовної заяви текст опублікованого нормативного акта, який він оскаржує. Разом з тим до виконання відповідних вимог закону слід підходити розумно. Так,
  9. Адміністративна відповідальність
    стаття викладена повністю в новій редакції, що передбачає наступне: порушення термінів подання заяви про взяття на облік в уповноваженому органі та (або) строків направлення правил внутрішнього контролю на узгодження до уповноваженого (наглядовий) орган тягне попередження або накладення адміністративного штрафу на посадових осіб у розмірі від 10 тисяч до 15 тисяч рублів; на юридичних
  10. Стаття 3.2. Види адміністративних покарань
    дискваліфікація. 2. Відносно юридичної особи можуть застосовуватися адміністративні покарання, перераховані в пунктах 1 - 4 частини 1 цієї статті. 3. Адміністративні покарання, перераховані в пунктах 3 - 8 частини 1 цієї статті, встановлюються тільки справжнім