Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоФінансове право → 
« Попередня Наступна »
Президент Російської Федерації. Бюджетний кодекс Російської Федерації (чинна редакція від 14.07.2013), 2013 - перейти до змісту підручника

Стаття 92. Дефіцит федерального бюджету

(в ред. Федерального закону від 25.12.2012 N 268-ФЗ)
Дефіцит федерального бюджету затверджується федеральним законом про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і пла-новий період і визначається як різниця між загальним обсягом витрат і загальним обсягом доходів федерального бюджету на очеред-ної фінансовий рік і плановий період.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 92. Дефіцит федерального бюджету "
  1. 15. Дефіцит і профіцит бюджету
    Дефіцит бюджету - перевищення видатків бюджету над його доходами. Профіцит бюджету - перевищення доходів бюджету над його видатками. Якщо бюджет на черговий фінансовий рік передбачає перевищення витрат над його доходами, нормативний правовий акт про бюджет обов'язково повинен містити норми, що встановлюють джерела фінансування дефіциту бюджету. При прийнятті бюджету на черговий фінансовий
  2. 47. Бюджетний дефіцит: поняття, причини утворення і допустимі межі. Ненафтогазовий дефіцит федерального бюджету.
    Під дефіцитом бюджету розуміється перевищення витрат над доходами. У разі прийняття бюджету на черговий фінансовий рік без дефіциту відповідним законом про бюджет м \ б передбачено залучення коштів із джерел фінансування дефіциту бюджету для фінансування витрат бюджету в межах видатків на погашення боргу. Поточні витрати бюджету суб'єкта РФ, місцевого бюджету, затверджені
  3. 25. Розгляд та затвердження проектів бюджету
    Уряд РФ, орган виконавчої влади суб'єкта РФ, орган місцевого самоврядування вносять проект закону (рішення) про відповідний бюджет на черговий фінансовий рік на розгляд законодавчого (представницького) органу, представницького органу місцевого самоврядування. Строки внесення до Державної Думи РФ проекту федерального закону про федеральний бюджет РФ і порядок його
  4. Тема 4. Правове регулювання доходів бюджетів
    Поняття доходів бюджетів. Види доходів бюджетів: доходи федерального бюджету, доходи суб'єктів РФ, доходи місцевих бюджетів; податкові доходи, неподаткові доходи, безоплатні надходження. Власні доходи бюджетів. Доходи федерального бюджету. Власні доходи федерального бюджету. Нафтогазові доходи. Податкові доходи федерального бюджету. Неподаткові доходи федерального бюджету.
  5. Контрольні питання і завдання
    1. Назвіть основні види доходів бюджетів. 2. Які повноваження федеральних органів влади з формування нию доходів? 3. Що включається до складу доходів суб'єктів Російської Федерації і муніципальних утворень? 4. На основі чого виникають витратні зобов'язання? 5. У яких видах здійснюються видатки бюджетів? 6. Перерахуйте основні форми міжбюджетних трансфертів. 7.
  6. Стаття 11. Правова форма бюджетів
    (в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) Федеральний бюджет і бюджети державних позабюджетних фондів Російської Федерації розробляються і стверджують-ся у формі федеральних законів, бюджети суб'єктів Російської Федерації і бюджети територіальних державних внебюджет-них фондів розробляються і затверджуються у формі законів суб'єктів Російської Федерації, місцеві бюджети
  7. Стаття 23.7. Органи, відповідальні за виконання федерального бюджету
    1. Органи, відповідальні за виконання федерального бюджету, розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 15.14 - 15.16 цього Кодексу. 2. Розглядати справи про адміністративні правопорушення від імені органів, зазначених у частині 1 цієї статті, має право: 1) керівник федерального органу виконавчої влади, відповідального за виконання
  8. 2.3. Закріплені і регулюючі податки
    закріпленого називають податки, які на тривалий період повністю або частково закріплені як прибутковий джерело конкретного бюджету (бюджетів). Наприклад, мита, збори та інші митні платежі є доходом федерального бюджету Російської Федерації (ст. 50 Бюджетного кодексу Російської Федерації). Регулюючі доходи бюджетів - федеральні і регіональні податки та інші платежі,
  9. 28. Федеральний бюджет Російської Федерації
    У юридичній літературі поняття федеральний бюджет визначається як бюджет центрального уряду в державах, що мають федеральну форму державного устрою. Федеральний бюджет РФ - це форма освіти і витрачання грошових коштів у розрахунку на фінансовий рік, призначених для виконання витратних зобов'язань РФ. Стаття 16 БК РФ, що дає визначення федеральному
  10. 7. Джерела фінансового права. Особливості прийняття федерального закону про бюджет.
    Норми фінансового права Російської Федерації містяться у великій числі різноманітних правових нормативних актів, або джерелах. До них відносяться акти представницьких і виконавчих органів державної влади різних масштабів і рівнів та органів місцевого самоврядування (загальні та галузеві, федеральні, республіканські, обласні, місцеві та ін.) Отже, джерела фінансового права
  11. 17. Фінансова діяльність, здійснювана представницькими органами влади та місцевого самоврядування.
    Представницькі органи в особі Федеральних Зборів і представницьких органів суб'єктів Федерації розглядають, обговорюють і затверджують федеральний бюджет, бюджети республік, що входять до складу Федерації (ст. 106 Конституції РФ). Так, відповідно до Конституції РФ Державна Дума обговорює і приймає федеральні закони з питань: федерального бюджету; федеральних податків і зборів;
  12. 11. Учасники бюджетного процесу. Міністерство фінансів РФ, Центральний банк РФ, органи Федерального казначейства
    Міністерство фінансів РФ виступає в бюджетному процесі на федеральному рівні в якості органу, відповідального за складання і виконання федерального бюджету. Повноваження Мінфіну РФ визначені ст. 165 БК РФ, а також Положенням про Міністерство фінансів РФ. До повноважень Мінфіну РФ зокрема відносяться: 1) складання проекту федерального бюджету і подання його в Уряд РФ, 2)
  13. Стаття 1543. Сфера застосування правил про право на технологію
    Правила цієї глави застосовуються до відносин, пов'язаних з правом на технологію цивільного, військового, спеціального або подвійного призначення, створену за рахунок або із залученням коштів федерального бюджету чи бюджетів суб'єктів Російської Федерації, що виділяються для оплати робіт за державними контрактами, за іншими договорами, для фінансування за кошторисами доходів і витрат, а також у
  14. 41. Надання міжбюджетних трансфертів з федерального бюджету
    Міжбюджетні трансферти з федерального бюджету надаються за умови дотримання органами державної влади суб'єктів РФ і органами місцевого самоврядування бюджетного законодавства РФ і законодавства РФ про податки і збори (ст. 130 БК РФ) . Бюджетні кредити з федерального бюджету бюджетам суб'єктів РФ надаються за умови відсутності заборгованості відповідних органів
  15. Стаття 217.1. Касовий план
    (введена Федеральним законом від 26.04.2007 N 63-ФЗ) 1. Під касовим планом розуміється прогноз касових надходжень до бюджету і касових виплат з бюджету в поточному фінансовим-вом році. У касовому плані встановлюється граничний обсяг грошових коштів, що використовуються на здійснення операцій з управління залишками коштів на єдиному рахунку бюджету. (Абзац запроваджено Федеральним законом від 07.05.2013 N
  16. 53. Стадія виконання бюджетів.
    Виконання бюджету збігається з бюджетним роком і триває з 1 січня по 31 грудня. Виконання бюджету покладено на відповідні виконавчі органи влади. Виконання бюджету полягає в забезпеченні повного і своєчасного надходження передбачених у бюджетах доходів і у фінансуванні відповідних витрат. Оперативне виконання бюджетів здійснюється за бюджетним розписом, яка
  17. Розділ 6. Стадія розгляду та затвердження проекту бюджету
    Після складання проект бюджету вноситися на розгляд і затвердження в відповідний законодавчий (представницький) орган влади. Важливо відзначити, що застосовується так званий принцип "сходи", бюджетів різних рівнів бюджетної системи затверджуються послідовно "сходами". Відносно проектів федерального закону про федеральний бюджет і проектів федеральних законів про бюджети
  18. Стаття 15. Місцевий бюджет
    (в ред. Федерального закону від 26.04 .2007 N 63-ФЗ) Кожне муніципальне утворення має власний бюджет. Бюджет муніципального утворення (місцевий бюджет) призначений для виконання витратних зобов'язань муніципального освіти. Використання органами місцевого самоврядування інших форм освіти і витрачання грошових коштів для виконання рас-Ходна зобов'язань муніципальних
  19. Запитання для самоконтролю
    1. Що такий бюджетний процес. 2. Скільки виділяється стадій бюджетного процесу. 3. Що таке бюджетний (фінансовий) рік та бюджетний період. 4. Що означає принцип самостійності бюджетів. 5. Що таке принцип прозорості бюджетів. 6. Що таке принцип єдності каси. 7. Якими повноваженнями в рамках бюджетного процесу наділений Президент РФ. 8. Які існують види витратних
© 2014-2022  yport.inf.ua