КонсультантПлюс: примітка. Постанова Уряду РФ від 01.11.1999 N 1212 "Про розвиток єдиної системи класифікації та кодування техніко-економічної та соціальної інформації" втратило чинність у зв'язку з виданням Постанови Уряду РФ від 10.11.2003 N 677 "Про загальноросійських класифікаторах техніко-економічної та соціальної інформації у соціально-економічній області ". 1. Згідно п. 6 Постанови Уряду РФ від 1 листопада 1999 р. N 1212 "Про розвиток єдиної системи класифікації та кодування техніко-економічної та соціальної інформації" федеральні органи виконавчої влади при розробці правових актів, пов'язаних із створенням і введенням державних інформаційних систем і ресурсів, зобов'язані погоджувати з Державним комітетом РФ за статистикою ці проекти в частині обов'язкового застосування загальноросійських класифікаторів з метою забезпечення порівнянності економіко-статистичних даних про діяльність юридичних осіб і індивідуальних підприємців. КонсультантПлюс: примітка. Постанова Уряду РФ від 01.11.1999 N 1212 "Про розвиток єдиної системи класифікації та кодування техніко-економічної та соціальної інформації" втратило чинність у зв'язку з виданням Постанови Уряду РФ від 10.11.2003 N 677 "Про загальноросійських класифікаторах техніко-економічної та соціальної інформації у соціально-економічній області ". Вищевказаним Постановою Уряду РФ затверджено Положення про проведення робіт з розвитку єдиної системи класифікації та кодування техніко-економічної та соціальної інформації. КонсультантПлюс: примітка. Вказівка ГТК РФ від 31.07.1995 N 01-12/934 "Про порядок подання статистичної інформації по зовнішньоекономічних зв'язках (під зміна п. 4 вказівки ГТК Росії N 01-12/1209 від 20.10.94) "втратило чинність у зв'язку з виданням Наказу ГТК РФ від 06.06.2002 N 588" Про впорядкування правової бази з питань ведення митної статистики та вдосконалення інформаційних технологій ". 2. В даний час в Російській Федерації порядок надання статистичної інформації визначається наступними відомчими актами: Постановами Держкомстату Росії від 22 липня 1996 р. N 76 "Про зміну періодичності подання статистичної інформації за формами федерального державного статистичного спостереження за цінами і тарифами", від 31 травня 1996 р . N 45 "Про зміну періодичності подання статистичної інформації про прострочену заборгованість з видачі коштів на заробітну плату", від 25 березня 1996 р. N 20 "Про затвердження форми одноразового державного статистичного спостереження за інформатизацією та інструкції щодо її заповнення"; зазначенням ГТК Росії від 31 липня 1995 р. N 01-12/934 "Про порядок подання статистичної інформації по зовнішньоекономічних зв'язках", а також іншими відомчими актами. 3. Суб'єктом аналізованого адміністративного правопорушення є посадова особа, відповідальна за подання зазначеної статистичної інформації, причому за змістом коментованої статті посадова особа, що надала завідомо недостовірну статистичну інформацію. 4. Див. примітку до п. 5 коментарю до ст. 5.1. Справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтею коментарів, розглядаються посадовими особами Держкомстату Росії та його територіальних органів, зазначеними в ч. 2 ст. 23.53 КоАП (див. коментар до даної статті).
|
- Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
коментар / під ред. Т.Є. Абова, О.Ю. Кабалкіна, В.П. Мозоліна. М., 1996. С. 13; Науково-практичний коментар до Цивільного кодексу Російської Федерації, частини першої / під ред. В.П. Мозоліна, М.Н. Малєїн. М., 2004. С. 6 (автор коментаря в тому і іншому джерелі - В.П. Мозолин). * (25) СЗ РФ. 1996. N 1. Ст. 1. * (26) Див: Давидова Г.Н. Юридична процедура в цивільному праві. Загальна
- Стаття 1. Кримінальне законодавство Російської Федерації Коментар до статті 1
статтею встановлено, що нові закони, що передбачають кримінальну відповідальність, підлягають включенню до КК РФ. Тому при прийнятті нових законів, що регулюють питання кримінальної відповідальності (в будь-якому аспекті), вони включаються до КК РФ. Жоден подібний закон не діє самостійно. Правова регламентація питань кримінальної відповідальності тільки на рівні КК РФ має прогресивне
- Стаття 2. Завдання Кримінального кодексу Російської Федерації Коментар до статті 2
Завдання кримінального закону пов'язані в першу чергу з історичним походженням кримінального права. На певному етапі розвитку людського суспільства воно виникло як реакція держави на злочинні посягання, які заподіюють шкоду або створюють загрозу заподіяння шкоди позитивним суспільним відносинам, інтересам соціуму. Ці об'єкти і покликаний захистити кримінальний закон своїми специфічними
- Стаття 3. Принцип законності Коментар до статті 3
статті 10 КК Російської Федерації та пункті 13 статті 397 КПК Російської Федерації, узгоджується як з вимогою Конституції Російської Федерації про необхідність надання зворотної сили будь-якого закону, що усувають або пом'якшують відповідальність (частина 2 статті 54), так і з проголошуваними нею принципами справедливості та пропорційності обмежень прав і свобод конституційно значимим цілям
- Стаття 4. Принцип рівності громадян перед законом Коментар до статті 4
статті 285 Кримінального кодексу Російської Федерації "зазначив наступне: як випливає з примітки 1 до ст. 285 КК РФ, їм встановлюється єдиний правовий статус громадян, які здійснюють певні види діяльності у відповідних органах та установах, і не передбачається яких би то не було обмежень чи переваг у зв'язку з підлогою, расою, національністю, мовою, походженням та іншими
- Стаття 5. Принцип провини Коментар до статті 5
Принцип провини визначає, що особа підлягає кримінальній відповідальності лише за ті суспільно небезпечні дії (бездіяльність) і суспільно небезпечні наслідки, щодо яких встановлено її. Об'єктивне зобов'язання, тобто кримінальна відповідальність за невинне заподіяння шкоди, не допускається. Сказане означає, що для настання кримінальної відповідальності необхідна вина,
- Стаття 6. Принцип справедливості Коментар до статті 6
У ст. 6 КК РФ розкривається зміст принципу справедливості, відповідно до якого покарання та інших заходів кримінально-правового характеру, застосовувані до особи, яка вчинила злочин, повинні бути справедливими, тобто відповідати характеру і ступеня суспільної небезпеки злочину, обставинам його вчинення і особи винного. В зміст принципу справедливості включено і
- Стаття 7. Принцип гуманізму Коментар до статті 7
Принцип гуманізму, закріплений у ст. 7 КК РФ, полягає в тому, що кримінальне законодавство Російської Федерації забезпечує безпеку людини, а покарання та інших заходів кримінально-правового характеру, застосовувані до особи, яка вчинила злочин, не можуть мати своєю метою заподіяння фізичних страждань або приниження людської гідності. Гуманізм кримінального законодавства Російської
- Стаття 8. Підстава кримінальної відповідальності Коментар до статті 8
Питання про заснування кримінальної відповідальності має не тільки кримінально-правове, а й політичне, загальногромадянське звучання. Підхід до вирішення цієї проблеми багато в чому визначає рівень правового розвитку держави, гарантованість прав і свобод людини і громадянина. Розглядаючи проблему підстави кримінальної відповідальності, перш за все слід звернути увагу на те, що закон не
- Стаття 9. Дія кримінального закону в часі Коментар до статті 9
У ст. 9 КК РФ закріплено загальне принципове положення, властиве кримінальному праву Росії, а також прийняте кримінально-правовими системами сучасних демократичних правових держав про те, що правова оцінка діяння повинна здійснюватися у відповідності з тим законом, який діяв на момент його вчинення. Такий підхід до вирішення питання про дію кримінального закону в часі
|