Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
С.В. Пєтков. Науково-практичний коментар Кодексу України про адміністративні правопорушення, 2012 - перейти к содержанию учебника

Стаття 212/18. Невиконання рішення виборчої комісії, комісії з референдуму

Невиконання рішення виборчої комісії, комісії з референдуму, прийнятого в межах їх повноважень, - тягне за собою накладення штрафу на громадян від п'ятнадцяти до двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб- від тридцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
1. Об'єктом даного адміністративного проступку є суспільні відносини у сфері виборчого та референдного процесу.
2. Об'єктивна сторона правопорушення виражається у невиконанні рішення виборчої комісії, комісії з референдуму (формальний склад).
3. Суб'єкт адміністративного проступку - як громадяни, так і посадові особи.
4. Суб'єктивна сторона правопорушення визначається ставленням до наслідків і характеризується наявністю вини у формі умислу.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Информация, релевантная "Стаття 212/18. Невиконання рішення виборчої комісії, комісії з референдуму"
  1. Стаття 212/17. Ненадання копії виборчого протоколу
    виборчої комісії або особою, яка відповідно до закону виконує його обов'язки, копії виборчого протоколу - тягне за собою накладення штрафу від двадцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. 1. Об'єктом даного адміністративного проступку є суспільні відносини у сфері виборчого процесу. 2. Об'єктивна сторона правопорушення виражається у ненаданні у випадках та порядку, встановлених
  2. Стаття 188/35. Невиконання законних вимог Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України щодо надання інформації
    статтею 18835 згідно із Законом України від 07.07.2010 p. № 2453-V1) 1. Об'єктом даного адміністративного проступку є суспільні відносини у сфері судоустрою (див. Закон України "Про судоустрій і статус суддів"). 2. Об'єктивна сторона правопорушення виражається у невиконанні законних вимог Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України щодо
  3. Стаття 188/7. Невиконання законних вимог національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації
    статтею 188 згідно із Законом України від 01.10.96 р. № 386/96-ВР; із змінами, внесеними згідно із Законами України від 24.06.2004 р. № 1876-ІV, від 01.06.2010 p. № 2299-VI, від 07.07.2011 р. № 3610-УІ) 1. Об'єктом даного адміністративного проступку є суспільні відносини у сфері зв'язку та інформатизації (див. Закони України "Про зв'язок", "Про поштовий зв'язок", "Про радіочастотний ресурс
  4. Стаття 188/29. Невиконання законних вимог посадових осіб національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг
    статтею 18829 згідно із Законом України від 18.12.2008 р. № 692-VI; із змінами, внесеними згідно із Законом України від 07.07.2011 p. № 3610-VT) 1. Об'єктом даного адміністративного проступку є суспільні відносини у сфері ринків фінансових послуг (див. Закон України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг"). 2. Об'єктивна сторона правопорушення виражається у
  5. Стаття 188/30. Ухилення від виконання або несвоєчасне виконання законних вимог Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку або її уповноважених осіб
    статті, - тягнуть за собою накладення штрафу від семисот п'ятдесяти до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. (Доповнено статтею 188 згідно із Законом України від 25.12.2008 p. № 801-VI; із змінами, внесеними згідно із Законом України від 07.07.2011 p. № 3610-VI) 1. Об'єктом даного адміністративного проступку є суспільні відносини у сфері цінних паперів та фондового ринку (див.
  6. Розділ XIII. Постанова за справою про адміністративне правопорушення
    рішення за справою. Рішення уповноваженої особи за справою оформлюється у вигляді постанови. Постанова має містити такі реквізити: номер постанови; лата та місце розгляду справи; посада, прізвище, ім'я, по батькові уповноваженої особи, яка винесла постанову, відомості про особу, щодо якої розглядається справа, опис обставин, установлених при розгляді справи, зазначення нормативно-правового
  7. Стаття 188/36. Невиконання законних вимог посадових осіб національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг
    статтею 188м згідно із Законом України від 09.07.2010 р. № 2479-VI; із змінами, внесеними згідно із Законом України від 07.07.2011 р. № 3610-VI) 1. Об'єктом даного адміністративного проступку є суспільні відносини в галузі державного нагляду у сфері комунальних послуг (див. Закон України "Про державне регулювання у сфері комунальних послуг"). 2. Об'єктивна сторона правопорушення виражається у
  8. Розділ VI. Розгляд справ про правопорушення на ринку цінних паперів щодо юридичних осіб
    рішення уповноваженої особи за справою. Керівник або представник юридичної особи, щодо якої розглядається справа про правопорушення, має право висловлюватися рідною мовою і користуватися послугами перекладача, якщо не володіє мовою, якою ведеться провадження у справі. Розгляд справи про правопорушення здійснюється державною мовою. 3. У розгляді справи про правопорушення можуть брати участь
  9. § 6. Порядок розгляду трудових спорів працівників сільського господарства
    рішення приймається простою більшістю голосів. У разі незгоди з рішенням комісії з трудових спорів працівник чи роботодавець або уповноважений ним орган можуть оскаржити її рішення до суду в десятиденний строк з дня вручення їм виписки з протоколу засідання комісії. Пропуск строку не є підставою відмови в прийнятті заяви. Визнавши причини пропуску поважними, суд може поновити цей строк і
  10. Список рекомендованої літератури
    комісії в сучасних умовах // Предпринимательство, хозяйство и право. - 2000. -№ 3. - С. 24-27. 3. Пархачева МЛ. Договор комиссии: Бухгалтерские, налоговые и гражданско-правовые аспекты. - М.: Изд. дом. "Главбух", 2002. - 240 с. 4. Сибіга О.М. Права і обов'язки сторін по договору комісії // Вісн. Вищого арбітражного суду України. - 2000. - № 2. - С.
  11. Розділ XV. Оскарження постанови у справах про правопорушення щодо юридичних осіб, громадян чи посадових осіб
    рішень: залишити постанову без змін, а скаргу - без задоволення; скасувати постанову і надіслати справу на новий розгляд; скасувати постанову і закрити справу; змінити постанову повністю або частково, але таким чином, щоб санкція не була посилена. 9. Якщо буде встановлено, що постанову винесено уповноваженою особою неправомочною вирішувати цю справу, то така постанова скасовується і справа
  12. Розділ XII. Розгляд справ про адміністративні правопорушення
    рішення про перенесення розгляду справи. Про перенесення розгляду справи уповноваженою особою виноситься постанова, яка направляється особі, щодо якої порушено справу. 3. У розгляді справи про правопорушення можуть брати участь працівник уповноваженого підрозділу центрального апарату Комісії (працівник відповідного підрозділу територіального органу Комісії) та працівник структурного підрозділу