1. У разі якщо закон (рішення) про бюджет не набув чинності з початку поточного фінансового року: фінансовий орган правомочний щомісяця доводити до головних розпорядників бюджетних коштів бюджетні асигнування та ліміти бюджетних зобов'язань у розмірі, що не перевищує однієї дванадцятої частини бюджетних асигнувань та лімітів бюджетних зобов'язань в звітному фінансовому році; інші показники, які визначаються законом (рішенням) про бюджет, застосовуються у розмірах (нормативах) і порядку, які були встановлені законом (рішенням) про бюджеті на звітний фінансовий рік; порядок розподілу і (або) надання міжбюджетних трансфертів іншим бюджетам бюджетної системи Російської Федерації зберігається у вигляді, визначеному на звітний фінансовий рік. (П. 1 в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) 2. Якщо закон (рішення) про бюджет не набув чинності через три місяці після початку фінансового року, фінансовий орган органи-зует виконання бюджету при дотриманні умов, визначених пунктом 1 цієї статті. (В ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) При цьому фінансовий орган не має права: (в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) доводити ліміти бюджетних зобов'язань та бюджетні асигнування на бюджетні інвестиції та субсидії юридичним і фі-бам, встановлені цим Кодексом; (в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) надавати бюджетні кредити; (в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) абзац втратив чинність з 1 січня 2008 року. - Федеральний закон від 26.04.2007 N 63-ФЗ; здійснювати запозичення в розмірі більше однієї восьмої обсягу запозичень попереднього фінансового року в розрахунку на квартал; формувати резервні фонди . (В ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) 3. Зазначені в пунктах 1 і 2 цієї статті обмеження не поширюються на витрати, пов'язані з виконанням публич-них нормативних зобов'язань, обслуговуванням і погашенням державного (муніципального) боргу, виконанням міжнародних договорів. (П. 3 запроваджено Федеральним законом від 26.04.2007 N 63-ФЗ)
|
- Тема 2. Бюджетна система Російської Федерації
управління. Порядок застосування класифікації операцій сектору державного
- Стаття 96.10. Фонд національного добробуту
управлінню з метою забезпечення співфінансування добровільних пенсійних накопичень громадян Російської Федерації, а також забезпечення збалансованості (покриття дефіциту) бюджету Пенсійного фонду Російської Федерації. 2. Федеральним законом про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і плановий період встановлюється обсяг коштів федерального бюджету, що спрямовуються на цілі, зазначені в
- 25. Розгляд та затвердження проектів бюджету
часові межі між окремими етапами розгляду і затвердження проекту федерального бюджету, допускаючи при цьому, що до моменту початку відповідного фінансового року бюджет на нього ще не буде затверджений. У разі незатвердження бюджету при настанні чергового фінансового року БК РФ передбачає режим тимчасового управління бюджетом. Терміни та порядок розгляду проектів законів
- Стаття 217.1. Касовий план
управлінню залишками коштів на єдиному рахунку бюджету. (Абзац запроваджено Федеральним законом від 07.05.2013 N 104-ФЗ) 2. Фінансовий орган встановлює порядок складання та ведення касового плану, а також склад та терміни подання глав-ними розпорядниками бюджетних коштів, головними адміністраторами доходів бюджету, головними адміністраторами джерел фінансування дефіциту бюджету відомостей,
- Стаття 215.1. Основи виконання бюджету
управління державним поза-бюджетним фондом). Виконання бюджету організується на основі зведеної бюджетного розпису і касового плану. (Частина друга в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) Бюджет виконується на основі єдності каси і підвідомчості витрат. Касове обслуговування виконання бюджетів бюджетної системи Російської Федерації здійснюється Федеральним
- Стаття 37. Принцип достовірності бюджету
бюджету означає надійність показників прогнозу соціально-економічного розвитку відповідаю-щей території і реалістичність розрахунку доходів і видатків
- Тема 4. Правове регулювання доходів бюджетів
бюджетів. Види доходів бюджетів: доходи федерального бюджету, доходи суб'єктів РФ, доходи місцевих бюджетів; податкові доходи, неподаткові доходи, безоплатні надходження. Власні доходи бюджетів. Доходи федерального бюджету. Власні доходи федерального бюджету. Нафтогазові доходи. Податкові доходи федерального бюджету. Неподаткові доходи федерального бюджету. Повноваження Російської
- Контрольні питання і завдання
тимчасова фінансова адміністрація? 9. Як здійснюється підготовка, розгляд і затвердження отче та про виконання бюджету? 10. Які заходи застосовуються до порушників бюджетного го законодавства? 11. Назвіть підстави для застосування заходів примусу за нару шення бюджетного
- Тема 8. Бюджетний процес
управління; виконавчих органів державної влади; Центрального банку Російської Федерації; органів державного (муніципального) фінансового контролю; органів управління державними позабюджетними фондами; головних розпорядників (розпорядників) бюджетних коштів; головних адміністраторів (адміністраторів) доходів бюджету; головних адміністраторів (адміністраторів) джерел
- 7. Бюджетні повноваження суб'єктів Російської Федерації
тимчасове здійснення окремих бюджетних повноважень органів місцевого самоврядування. До другої групи можна віднести такі повноваження: 1) встановлення порядку складання і розгляду проектів бюджету суб'єкта РФ, затвердження та виконання бюджету суб'єкта РФ, здійснення контролю за його виконанням і затвердження звіту про виконання; 2) встановлення і виконання видаткових
- 53. Стадія виконання бюджетів.
Тимчасового надходження передбачених у бюджетах доходів і у фінансуванні відповідних витрат. Оперативне виконання бюджетів здійснюється за бюджетним розписом, яка складається відповідним фінансовим органом (Мінфіном Росії, міністерств фінансів республік у складі РФ, фінансовими управліннями (відділами) країв, областей і т. д.). Виконання бюджетів здійснюється по
- Стаття 92. Дефіцит федерального бюджету
бюджету затверджується федеральним законом про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і пла-новий період і визначається як різниця між загальним обсягом витрат і загальним обсягом доходів федерального бюджету на очеред-ної фінансовий рік і плановий
- Стаття 47. Власні доходи бюджетів
бюджетів належать: податкові доходи, що зараховуються до бюджетів відповідно до бюджетного законодавства Російської Федерації і законодавством про податки і збори; неподаткові доходи, що зараховуються до бюджетів відповідно до законодавства Російської Федерації, законами суб'єктів Російської Федерації і муніципальними правовими актами представницьких органів муніципальних утворень; (в
- Стаття 11. Правова форма бюджетів
бюджет і бюджети державних позабюджетних фондів Російської Федерації розробляються і стверджують -ся у формі федеральних законів, бюджети суб'єктів Російської Федерації і бюджети територіальних державних внебюджет-них фондів розробляються і затверджуються у формі законів суб'єктів Російської Федерації, місцеві бюджети розробляються і затверджуються у формі муніципальних правових актів
- 40. Правовий режим Фонду національного добробуту.
управління даними фондами здійснює Мінфін Росії. Порядок управління встановлює уряд РФ. Крім зазначених фондів, в рамках федерального бюджету діє інвестиційний фонд, за рахунок коштів якого здійснюється державна підтримка для найбільш пріоритетних і значущих інвестиційних проектів. Відбір даних проектів визначається урядом РФ, і проекти припускають
- Стаття 15. Місцевий бюджет
управління інших форм освіти і витрачання грошових коштів для виконання рас- Ходна зобов'язань муніципальних утворень не допускається. У місцевих бюджетах відповідно до бюджетної класифікації Російської Федерації роздільно передбачаються кошти, що направляються на виконання витратних зобов'язань муніципальних утворень, що виникають у зв'язку із здійсненням органами місцевого
- 39. Правовий режим Резервного фонду.
управлінню з метою здійснення нафтогазового трансферту у разі недостатності нафтогазових доходів для фінансового забезпечення зазначеного трансферту. 2. Федеральним законом про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і плановий період встановлюється нормативна величина Резервного фонду в абсолютному розмірі , визначеному виходячи з 10 відсотків прогнозованого на відповідний
- 28. Федеральний бюджет Російської Федерації
управління, оскільки консолідований бюджет відображає, які фінансові ресурси акумулюються на території
- 38. Нафтогазові доходи федерального бюджету: джерела формування і напрями використання.
управління даними фондами здійснює Мінфін Росії. Порядок управління встановлює уряд РФ. Крім зазначених фондів, в рамках федерального бюджету діє інвестиційний фонд, за рахунок коштів якого здійснюється державна підтримка для найбільш пріоритетних і значущих інвестиційних проектів. Відбір даних проектів визначається урядом РФ, і проекти припускають
|