Надання бюджетних інвестицій з порушенням порядку, встановленого цим Кодексом, тягне за собою накладення штрафів на керівників державних органів, органів місцевого самоврядування відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення, вилучення в безспірному порядку сум наданих бюджетних коштів, винесення попередження про неналежне-щем виконанні бюджетного процесу, а також за наявності складу злочину кримінальні покарання, передбачені Кримінальним кодексом Російської Федерації.
|
- 3. Надання бюджетних інвестицій юридичним особам, які не є державними (муніципальними) установами.
Надання бюджетних інвестицій визначаються в ст. 79 і 80 БК РФ. Постановою Уряду РФ від 30 квітня 2008 р. N 324 затверджено "Правила прийняття рішення про підготовку та реалізацію бюджетних інвестицій в об'єкти капітального будівництва державної власності Російської Федерації, не включені в довгострокові (федеральні) цільові програми" * (96). Бюджетний кодекс РФ
- 55. Відповідальність за порушення бюджетного законодавства
наданні коштів з федерального бюджету: списувати суми бюджетних коштів та відсотків за їх використання; стягувати пені за несвоєчасне повернення коштів федерального бюджету; списувати суми наданих ними субсидій, субвенцій, бюджетних інвестицій, використаних не за цільовим призначенням їх одержувачами. Керівники Федеральної служби фінансово-бюджетного нагляду приймають
- 56. Види порушень бюджетного законодавства
надання бюджетних кредитів з порушенням встановленого порядку; надання бюджетних інвестицій з порушенням встановленого порядку; надання державних або муніципальних гарантій з порушенням встановленого порядку; здійснюва-ле-ня державних або муніципальних закупівель з порушенням встановленого порядку; розміщення бюджетних коштів на банківських депозитах або
- Стаття 15.16. Порушення строків перерахування плати за користування бюджетними коштами
наданими на оплатній основі, - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на посадових осіб у розмірі від чотирьох тисяч до п'яти тисяч рублів; на юридичних осіб - від сорока тисяч до п'ятдесяти тисяч рублів. (В ред. Федерального закону від 22.06.2007 N
- Тема 10. Відповідальність за порушення бюджетного законодавства
бюджетного законодавства: поняття, ознаки. Бюджетне правопорушення як підстава відповідальності за порушення бюджетного законодавства. Склад бюджетного правопорушення. Санкції, застосовувані за порушення бюджетного
- Стаття 15.16. Порушення строків перерахування плати за користування бюджетними коштами
наданими на оплатній основі, - тягне накладення адміністративного штрафу на посадових осіб у розмірі від сорока до п'ятдесяти мінімальних розмірів оплати праці; на юридичних осіб - від чотирьохсот до п'ятисот мінімальних розмірів оплати
- 12. Учасники бюджетного процесу. Головні розпорядники, розпорядники, бюджетополучателі
наданні бюджетних коштів на поворотній основі, державних або муніципальних гарантій, бюджетних інвестицій; 2) затвердження кошторису доходів і витрат підвідомчих бюджетних установ; 3) складання бюджетного розпису, розподіл лімітів бюджетних зобов'язань по підвідомчих розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів, виконання відповідної частини бюджету,
- 4. Надання субсидій юридичним особам (за винятком субсидій державним (муніципальним) установам), індивідуальним підприємцям, фізичним особам - виробникам товарів, робіт, послуг.
Надання зазначених субсидій визначені у ст. 78 БК РФ. У компетенцію головного розпорядника бюджетних коштів входить конкретизація умов надання зазначених субсидій. Субсидії надаються в межах бюджетних асигнувань та лімітів бюджетних зобов'язань, передбачених головним розпорядникам бюджетних коштів за кодами класифікації видатків бюджетів у зведеній бюджетного розпису
- Стаття 190. Тимчасове управління бюджетом
надання міжбюджетних трансфертів іншим бюджетам бюджетної системи Російської Федерації зберігається у вигляді, визначеному на звітний фінансовий рік. (П. 1 в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) 2. Якщо закон (рішення) про бюджет не набув чинності через три місяці після початку фінансового року, фінансовий орган органи-зует виконання бюджету при дотриманні умов, визначених
- Стаття 69. Бюджетні асигнування
надання бюджетних інвестицій юридичним особам, які не є державними (муніципальними) установами та державними (муніципальними) унітарними підприємствами; (в ред. Федерального закону від 07.05.2013 N 104-ФЗ) надання субсидій юридичним особам (за винятком субсидій державним (муніципальним) установам), ін-дивидуально підприємцям, фізичним особам -
|