Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоФінансове право → 
« Попередня Наступна »
Президент Російської Федерації. Бюджетний кодекс Російської Федерації (чинна редакція від 14.07.2013), 2013 - перейти до змісту підручника

Стаття 69. Бюджетні асигнування

(в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ)
До бюджетних асигнувань відносяться асигнування на:
надання державних (муніципальних) послуг (виконання робіт), включаючи асигнування на оплату державних (муни-ціпальних) контрактів на поставку товарів, виконання робіт, надання послуг для державних (муніципальних) потреб;
(в ред. Федеральних законів від 30.12.2008 N 310-ФЗ, від 07.05.2013 N 104-ФЗ)
соціальне забезпечення населення;
Положення абзацу четвертого статті 69 (в редакції Федерального закону від 07.05.2013 N 104-ФЗ) застосовується до правовідносин-ям, що виникають при складанні та виконанні бюджетів бюджетної системи Російської Федерації, починаючи з бюджетів на 2014 рік (на 2014 рік і на плановий період 2015 і 2016 років).
Надання бюджетних інвестицій юридичним особам, які не є державними (муніципальними) установами та державними (муніципальними) унітарними підприємствами;
(в ред. Федерального закону від 07.05.2013 N 104-ФЗ)
надання субсидій юридичним особам (за винятком субсидій державним (муніципальним) установам), ін-дивидуально підприємцям, фізичним особам - виробникам товарів, робіт, послуг;
надання міжбюджетних трансфертів;
надання платежів, внесків, безоплатних перерахувань суб'єктам міжнародного права;
обслуговування державного (муніципального) боргу;
виконання судових актів з позовами до Російської Федерації, суб'єктам Російської Федерації, муніципальних утворень про відшкодування шкоди, завданої громадянинові або юридичній особі в результаті незаконних дій (бездіяльності) органів державної влади (державних органів), органів місцевого самоврядування або посадових осіб цих органів .
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 69. Бюджетні асигнування "
  1. Стаття 267. Фінансовий контроль, здійснюваний Федеральним казначейством
    (в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) Федеральне казначейство здійснює контроль за: неперевищенням лімітів бюджетних зобов'язань, розподілених головними розпорядниками (розпорядниками) коштів Феде- рального бюджету між нижчестоящими розпорядниками та одержувачами коштів федерального бюджету, над затвердженими їм ліміти тами бюджетних зобов'язань; неперевищенням бюджетних
  2. Стаття 15.14. Нецільове використання бюджетних коштів
    Використання бюджетних коштів одержувачем бюджетних коштів на цілі, що не відповідають умовам їх отримання, визначеним у затвердженому бюджеті, бюджетного розпису, повідомлення про бюджетні асигнування, кошторисом доходів і витрат або в іншому документі, що є підставою для отримання бюджетних коштів, - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на посадових осіб у розмірі від сорока до
  3. Стаття 293. Неперерахування або несвоєчасне перерахування бюджетних коштів одержувачам бюджетних коштів
    Неперерахування бюджетних коштів одержувачам бюджетних коштів, перерахування бюджетних коштів у меншому обсязі, ніж передбачено повідомленням про бюджетні асигнування, або несвоєчасне перерахування бюджетних коштів одержувачам бюджетних коштів тягне накладення штрафів на керівників державних органів, органів місцевого самоврядування відповідно до Кодексу РРФСР про
  4. Стаття 219.1. Бюджетний розпис
    (введена Федеральним законом від 26.04.2007 N 63-ФЗ) 1. Порядок складання та ведення бюджетних розписів головних розпорядників (розпорядників) бюджетних коштів, включаючи внесення змін до них, встановлюється відповідним фінансовим органом. Бюджетні розпису головних розпорядників бюджетних коштів складаються відповідно з бюджетними асигнуваннями, ут-затвердженими зведеної бюджетної
  5. 39. Кошторис доходів і видатків бюджетної установи
    Кошторис доходів і видатків бюджетної установи - документ, що визначає обсяг і цільове спрямування бюджетних асигнувань даної установи, затверджений у встановленому порядку і містить розрахункові дані по кожному цільовим направленням бюджетних асигнувань. Порядок складання та затвердження кошторису доходів і видатків бюджетної установи встановлено ст. 221 БК РФ. Після затвердження
  6. Тема 5. Правове регулювання видатків бюджетів
    Поняття бюджетних витрат. Класифікація бюджетних витрат. Принципи розподілу витрат: принцип єдності бюджетної системи Російської Федерації; принцип збалансованості бюджету; принцип результативності та ефективності використання бюджетних коштів; принцип загального покриття витрат бюджетів; принцип прозорості; принцип достовірності бюджету; принцип адресності та цільового характеру
  7. Стаття 190. Тимчасове управління бюджетом
    1. У разі якщо закон (рішення) про бюджет не набув чинності з початку поточного фінансового року: фінансовий орган правомочний щомісяця доводити до головних розпорядників бюджетних коштів бюджетні асигнування та ліміти бюджетних зобов'язань у розмірі, що не перевищує однієї дванадцятої частини бюджетних асигнувань та лімітів бюджетних зобов'язань в звітному фінансовому році; інші показники,
  8. Стаття 179.2. Інвестиційні фонди
    (в ред. Федерального закону від 03.12.2012 N 244-ФЗ) 1. Інвестиційний фонд - частина коштів бюджету, що підлягає використанню в цілях реалізації інвестиційних проектів, здійснюваних на принципах державно-приватного партнерства. До інвестиційних фондів відносяться Інвестиційний фонд Російської Федерації та інвестиційні фонди суб'єктів Росій-ської Федерації (регіональні інвестиційні
  9. 14. Витрати бюджету
    Згідно з положеннями ст. 65 БК РФ витрати бюджету - це кошти, що направляються на фінансове забезпечення завдань і функцій держави та місцевого самоврядування. Формування витрат бюджетів всіх рівнів бюджетної системи РФ здійснюється відповідно з певними видатковими зобов'язаннями відповідно до встановленого розмежуванням повноважень федеральних органів державної
  10. 4. Надання субсидій юридичним особам (за винятком субсидій державним (муніципальним) установам), індивідуальним підприємцям, фізичним особам - виробникам товарів, робіт, послуг.
    Загальні умови та порядок надання зазначених субсидій визначені у ст. 78 БК РФ. До компетенції головного розпорядника бюджетних коштів входить конкретизація умов надання зазначених субсидій. Субсидії надаються в межах бюджетних асигнувань та лімітів бюджетних зобов'язань, передбачених головним розпорядникам бюджетних коштів за кодами класифікації видатків бюджетів в
  11. 2. Соціальне забезпечення населення.
    Відповідно до п. 1 ст. 74.1 БК РФ до бюджетних асигнувань на соціальне забезпечення населення відносяться бюджетні асигнування на: а) надання соціальних виплат громадянам, наприклад: допомоги по безробіттю, стипендії у період професійної підготовки, підвищення кваліфікації, перепідготовки за направленням органів служби зайнятості, в тому числі, в період тимчасової непрацездатності
  12. Тема 3. Бюджетні правовідносини
    Бюджетні правовідносини. Особливості бюджетних правовідносин. Види бюджетних правовідносин: вертикальні бюджетні правовідносини і горизонтальні бюджетні правовідносини; майнові і немайнові правовідносини; віддільні і невіддільні правовідносини; регулятивні та охоронні правовідносини. Структура бюджетних правовідносин. Об'єкти бюджетних правовідносин. Суб'єкти бюджетних
  13. 45. Поняття видатків бюджетів. Види бюджетних асигнувань.
    РБ - грошові кошти, що направляються на фінансове забезпечення завдань і функцій держави та місцевого самоврядування. Формування РБ всіх рівнів бюджетної системи грунтується на фінансових витратах на надання державних послуг, що встановлюються Урядом РФ. РБ діляться на поточні та капітальні. Поточні РБ - частина РБ, що забезпечує поточне фінансування органів державної
  14. Тема 1. Поняття бюджетного права
    Поняття і зміст бюджету. Бюджет як економічна, матеріальна та правова категорія. Види бюджетів. Роль і значення бюджетів у функціонуванні держави і муніципальних утворень. Поняття бюджетного права. Предмет бюджетного права. Метод бюджетного права. Джерела бюджетного права. Систематизація джерел бюджетного права. Федеральна складова джерел бюджетного права.
  15. Тема 9. Бюджетний контроль
    Поняття бюджетного контролю. Цілі і завдання бюджетного контролю. Об'єкти і суб'єкти бюджетного контролю. Класифікація бюджетного контролю. Органи бюджетного контролю. Рахункова палата як орган бюджетного контролю. Форми і методи бюджетного контролю (перевірка, обстеження, аналіз, нормативна перевірка, техніко-економічні розрахунки). Ревізія - основна форма бюджетного контролю. Акт ревізії.
  16. Стаття 15.14. Нецільове використання бюджетних коштів і коштів державних позабюджетних фондів
    (в ред. Федерального закону від 30.12.2006 N 270-ФЗ) 1. Використання бюджетних коштів одержувачем бюджетних коштів на цілі, що не відповідають умовам отримання зазначених коштів, певним затвердженим бюджетом, бюджетним розписом, повідомленням про бюджетні асигнування, кошторисом доходів і витрат або іншим документом, що є підставою для отримання бюджетних коштів, якщо таке
  17. Стаття 285.1. Нецільове витрачання бюджетних коштів Коментар до статті 285.1
    1. Об'єктом даного злочину є фінансова дисципліна в області бюджетних правовідносин. Відволікання бюджетних асигнувань на цілі, не передбачені федеральним бюджетом, завдає прямої шкоди державним і громадським інтересам, оскільки ускладнює досягнення тих результатів, які держава хотіла мати за рахунок витрати своїх фінансових ресурсів. 2. Основні поняття,
  18. 55. Відповідальність за порушення бюджетного законодавства
    Порушення бюджетного законодавства - невиконання або неналежне виконання встановленого порядку складання і розгляду проектів бюджетів, затвердження бюджетів, виконання та контролю за виконанням бюджетів усіх рівнів бюджетної системи РФ, яке тягне застосування до порушника примусових заходів. Перелік примусових заходів, що застосовуються до порушників бюджетного законодавства,
© 2014-2022  yport.inf.ua