(введена Федеральним законом від 26.04.2007 N 63-ФЗ) 1. До бюджетних асигнувань на соціальне забезпечення населення відносяться бюджетні асигнування на надання со-ціальних виплат громадянам або на придбання товарів, робіт, послуг на користь громадян для забезпечення їх потреб в цілях реалізації заходів соціальної підтримки населення. 2. Витратні зобов'язання на соціальне забезпечення населення можуть виникати в результаті прийняття публічних нормативних зобов'язань. (В ред. Федерального закону від 07.05.2013 N 104-ФЗ) Бюджетні асигнування на виконання зазначених публічних нормативних зобов'язань передбачаються окремо по каждо-му виду таких зобов'язань у вигляді пенсій, допомог, компенсацій та інших соціальних виплат, а також здійснення заходів соціальної підтримки населення. (В ред. Федерального закону від 07.05.2013 N 104-ФЗ)
|
- 2. Соціальне забезпечення населення.
Відповідно до п. 1 ст. 74.1 БК РФ до бюджетних асигнувань на соціальне забезпечення населення відносяться бюджетні асигнування на: а) надання соціальних виплат громадянам, наприклад: допомоги по безробіттю, стипендії в період професійної підготовки, підвищення кваліфікації, перепідготовки за направленням органів служби зайнятості, в тому числі, в період тимчасової непрацездатності
- Стаття 294. Несвоєчасне доведення повідомлень про бюджетні асигнування та ліміти бюджетних зобов'язань до одержувачів бюджетних коштів
Несвоєчасне доведення повідомлень про бюджетні асигнування та ліміти бюджетних зобов'язань до одержувачів бюджетних коштів тягне за собою накладення штрафів на керівників державних органів, органів місцевого самоврядування відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення, а також винесення попередження про неналежне виконання бюджетно-го
- Стаття 162. Бюджетні повноваження одержувача бюджетних коштів
(в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) Одержувач бюджетних коштів має такими бюджетними повноваженнями: складає і виконує бюджетну кошторис; приймає і (або) виконує в межах доведених лімітів бюджетних зобов'язань та (або) бюджетних асигнувань бюджет-ні зобов'язання; забезпечує результативність, цільовий характер використання передбачених йому бюджетних
- Стаття 69. Бюджетні асигнування
(в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) До бюджетних асигнувань відносяться асигнування на: надання державних (муніципальних) послуг (виконання робіт), включаючи асигнування на оплату державних (муни-ціпальних) контрактів на поставку товарів, виконання робіт, надання послуг для державних (муніципальних) потреб; (в ред. Федеральних законів від 30.12.2008 N 310-ФЗ, від
- Стаття 267. Фінансовий контроль, здійснюваний Федеральним казначейством
(в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) Федеральне казначейство здійснює контроль за: неперевищенням лімітів бюджетних зобов'язань, розподілених головними розпорядниками (розпорядниками) коштів Феде-рального бюджету між нижчестоящими розпорядниками та одержувачами коштів федерального бюджету, над затвердженими їм ліміти тами бюджетних зобов'язань; неперевищенням бюджетних
- Стаття 15.14. Нецільове використання бюджетних коштів
Використання бюджетних коштів одержувачем бюджетних коштів на цілі, що не відповідають умовам їх отримання, визначеним у затвердженому бюджеті, бюджетного розпису, повідомлення про бюджетні асигнування, кошторисом доходів і витрат або в іншому документі, що є підставою для отримання бюджетних коштів, - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на посадових осіб у розмірі від сорока до
- Стаття 293. Неперерахування або несвоєчасне перерахування бюджетних коштів одержувачам бюджетних коштів
Неперерахування бюджетних коштів одержувачам бюджетних коштів, перерахування бюджетних коштів у меншому обсязі, ніж передбачено повідомленням про бюджетні асигнування, або несвоєчасне перерахування бюджетних коштів одержувачам бюджетних коштів тягне за собою накладення штрафів на керівників державних органів, органів місцевого самоврядування відповідно до Кодексу РРФСР про
- 14. Витрати бюджету
Відповідно до положень ст. 65 БК РФ витрати бюджету - це кошти, що направляються на фінансове забезпечення завдань і функцій держави та місцевого самоврядування. Формування витрат бюджетів всіх рівнів бюджетної системи РФ здійснюється відповідно з певними видатковими зобов'язаннями відповідно до встановленого розмежуванням повноважень федеральних органів державної
- Стаття 219.1. Бюджетний розпис
(введена Федеральним законом від 26.04.2007 N 63-ФЗ) 1. Порядок складання та ведення бюджетних розписів головних розпорядників (розпорядників) бюджетних коштів, включаючи внесення змін до них, встановлюється відповідним фінансовим органом. Бюджетні розпису головних розпорядників бюджетних коштів складаються відповідно з бюджетними асигнуваннями, ут-затвердженими зведеної бюджетної
- 39. Кошторис доходів і видатків бюджетної установи
Кошторис доходів і видатків бюджетної установи - документ, що визначає обсяг і цільове спрямування бюджетних асигнувань даної установи, затверджений у встановленому порядку і містить розрахункові дані по кожному цільовим направленням бюджетних асигнувань. Порядок складання та затвердження кошторису доходів і видатків бюджетної установи встановлено ст. 221 БК РФ. Після затвердження
- Тема 5. Правове регулювання видатків бюджетів
Поняття бюджетних витрат. Класифікація бюджетних витрат. Принципи розподілу витрат: принцип єдності бюджетної системи Російської Федерації; принцип збалансованості бюджету; принцип результативності та ефективності використання бюджетних коштів; принцип загального покриття витрат бюджетів; принцип прозорості; принцип достовірності бюджету; принцип адресності та цільового характеру
|