1. Якщо міжнародним договором України встановлено інші правила, ніж ті, що передбачені бюджет-ним законодавством Російської Федерації, застосовуються правила міжнародного договору. 2. Міжнародні договори Російської Федерації застосовуються до бюджетних правовідносин, зазначеним у статті 1 настою-ного Кодексу, безпосередньо, за винятком випадків, коли з міжнародних договорів випливає, що для їх застосування потрібно видання внутрішньодержавних актів.
|
- Стаття 7. Цивільне законодавство і норми міжнародного права
1. Загальновизнані принципи і норми міжнародного права і міжнародні договори Російської Федерації є відповідно до Конституції Російської Федерації складовою частиною правової системи Російської Федерації. 2. Міжнародні договори Російської Федерації застосовуються до відносин, зазначеним у пунктах 1 і 2 статті 2 цього Кодексу, безпосередньо, крім випадків, коли з
- Президент Російської Федерації. Бюджетний кодекс Російської Федерації (чинна редакція від 14.07.2013), 2013
- Стаття 29. Принцип єдності бюджетної системи Російської Федерації
(в ред. Федерального закону від 20.08.2004 N 120-ФЗ) Принцип єдності бюджетної системи Російської Федерації означає єдність бюджетного законодавства Російської Феде-рації, принципів організації та функціонування бюджетної системи Російської Федерації, форм бюджетної документації і бюд-житній звітності, бюджетної класифікації бюджетної системи Російської Федерації, санкцій за порушення
- Тема 1. Поняття бюджетного права
Поняття і зміст бюджету. Бюджет як економічна, матеріальна та правова категорія. Види бюджетів. Роль і значення бюджетів у функціонуванні держави і муніципальних утворень. Поняття бюджетного права. Предмет бюджетного права. Метод бюджетного права. Джерела бюджетного права. Систематизація джерел бюджетного права. Федеральна складова джерел бюджетного права.
- Д.А. Пашкевич. Бюджетне право. Шпаргалки, 2008
У книзі розкрито основні поняття бюджетного права та процесу - предмет і система бюджетного права, його джерела та норми, принципи бюджетного права та процесу, бюджетна система Російської Федерації. Студенту без шпаргалки нікуди! Зручне і гарне оформлення, відповіді на всі екзаменаційні питання провідних вузів
- Тема 3. Бюджетні правовідносини
Бюджетні правовідносини. Особливості бюджетних правовідносин. Види бюджетних правовідносин: вертикальні бюджетні правовідносини і горизонтальні бюджетні правовідносини; майнові і немайнові правовідносини; віддільні і невіддільні правовідносини; регулятивні та охоронні правовідносини. Структура бюджетних правовідносин. Об'єкти бюджетних правовідносин. Суб'єкти бюджетних
- Стаття 1. Правовідносини, що регулюються Бюджетним кодексом Російської Федерації
1. До бюджетних правовідносин відносяться: відносини, що виникають між суб'єктами бюджетних правовідносин у процесі формування доходів і здійснення видатків бюджетів бюджетної системи Російської Федерації, здійснення державних і муніципальних запозичень, регулюються-вання державного та муніципального боргу; (в ред. Федерального закону від 26.04. 2007 N 63-ФЗ) відносини,
- § 17. Джерела бюджетного права
До джерел бюджетного права належать норми Конститу ції Російської Федерації, бюджетне законодавство і під законні нормативні акти. У Конституції Російської Федера ції встановлюються загальні положення та принципи бюджетного устрою держави. Так, ст. 71, 72 визначають компетенцію Російської Федерації і сферу спільної діяльності Рос сийской Федерації і її
- Контрольні питання і завдання
1. Що є основою бюджетної системи Російської Федера ції? 2. Охарактеризуйте структуру бюджетної системи. 3. Які принципи лежать в основі побудови бюджетної системи Російської Федерації? 4. Що включає в себе термін «бюджетні повноваження»? 5. Які бюджетні повноваження закріплені за Російською Федера цією? 6. Які бюджетні права (повноваження) суб'єктів
- Стаття 6. Сімейне законодавство і норми міжнародного права
Якщо міжнародним договором України встановлено інші правила, ніж ті, що передбачені сімейним законодавством, застосовуються правила міжнародного
- Стаття 281. Порушення бюджетного законодавства Російської Федерації
Невиконання чи неналежне виконання встановленого цим Кодексом порядку складання і розгляду проектів бюджетів, затвердження бюджетів, виконання та контролю за виконанням бюджетів бюджетної системи Російської Федерації призна-ється порушенням бюджетного законодавства Російської Федерації, яке тягне застосування до порушника заходів примусу ня. (В ред. Федерального закону від
- Стаття 1.1. Законодавство про адміністративні правопорушення
1. Законодавство про адміністративні правопорушення складається з цього Кодексу та прийнятих відповідно до нього законів суб'єктів Російської Федерації про адміністративні правопорушення. 2. Цей Кодекс грунтується на Конституції Російської Федерації, загальновизнаних принципах і нормах міжнародного права і міжнародні договори Російської Федерації. Якщо міжнародним
- Стаття 1.1. Законодавство про адміністративні правопорушення
1. Законодавство про адміністративні правопорушення складається з цього Кодексу та прийнятих відповідно до нього законів суб'єктів Російської Федерації про адміністративні правопорушення. 2. Цей Кодекс грунтується на Конституції Російської Федерації, загальновизнаних принципах і нормах міжнародного права і міжнародні договори Російської Федерації . Якщо міжнародним
- 5. Надання міжбюджетних трансфертів.
Порядок та умови надання міжбюджетних трансфертів визначені у гл. 16 ("Міжбюджетні трансферти") БК РФ. Зауважимо, що зазначена глава відповідно до Федерального закону від 30 грудня 2008 р. N 310-ФЗ "Про внесення змін до Бюджетного кодексу Російської Федерації і Федеральний закон" Про внесення змін до Бюджетного кодексу Російської Федерації в частині регулювання бюджетного процесу і
- Стаття 38.1. Принцип підвідомчості видатків бюджетів
(введена Федеральним законом від 26.04.2007 N 63-ФЗ) Принцип підвідомчості видатків бюджетів означає, що одержувачі бюджетних коштів мають право отримувати бюджетні асигнувань та ліміти бюджетних зобов'язань тільки від головного розпорядника (розпорядника) бюджетних коштів, у віданні яких-го вони знаходяться. Головні розпорядники (розпорядники) бюджетних коштів не вправі розподіляти
|