ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
Наступна »
Президент Російської Федерації. Кодекс РФ про адміністративні правопорушення (ред. від 02.04.2012), 2012 - перейти до змісту підручника

Стаття 1.1. Законодавство про адміністративні правопорушення


1. Законодавство про адміністративні правопорушення складається з цього Кодексу та прийнятих відповідно до нього законів суб'єктів Російської Федерації про адміністративні правопорушення.
2. Цей Кодекс грунтується на Конституції Російської Федерації, загальновизнаних принципах і нормах міжнародного права і міжнародні договори Російської Федерації. Якщо міжнародним договором України встановлено інші правила, ніж передбачені законодавством про адміністративні правопорушення, то застосовуються правила міжнародного договору.
Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна" Стаття 1.1. Законодавство про адміністративні правопорушення "
  1. Стаття 1.1. Законодавство про адміністративні правопорушення
    законодавством про адміністративні правопорушення, то застосовуються правила міжнародного
  2. Глава 5. ГАРАНТІЇ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
    статтях даного Федерального закону, а також в інших федеральних законах. Під юридичними гарантіями місцевого самоврядування розуміються гарантії, закріплені в законодавстві. Основними з них є: 1. Заборона на обмеження прав місцевого самоврядування. Місцеве самоврядування в Російській Федерації гарантується забороною на обмеження прав місцевого самоврядування, встановлених
  3. § 3. Розгляд економічних спорів арбітражними судами
    стаття / / Збірник постанов Президії Вищого Арбітражного Суду Російської Федерації. Вип. 1. Питання підвідомчості і підсудності. М., 1996. С. 2. [10] Постанови Президії Вищого Арбітражного Суду РФ по конкретних справах публікуються в щомісячному журналі «Вісник Вищого Арбітражного Суду РФ» під рубриками, відбивають певні категорії економічних суперечок.
  4. § 2. Права, обов'язки і відповідальність платників податків
    законодавства (право на податкове планування). На законодавчому рівні, а може бути, і на конституційному необхідно закріпити право юридичних і фізичних осіб вести справи таким чином, щоб максимально зменшити розмір своїх податкових виплат. Визнання права платника податків на податкове планування поставить проблему розмежування законних і незаконних способів зменшення
  5. § 3. Визначення повноважень органів державної влади у сфері місцевого самоврядування
    законодавства суб'єктів Російської Федерації про місцеве самоврядування Конституції Російської Федерації і федерального законодавства. Моніторинг законодавства суб'єктів Російської Федерації про місцеве самоврядування здійснює Міністерство юстиції. Згідно з Положенням про Міністерство юстиції Російської Федерації воно проводить юридичну експертизу нормативних правових актів суб'єктів
  6. § 5. Форми державного контролю за місцевим самоврядуванням
    законодавстві (федеральному або суб'єктів Федерації). В цілому право введення адміністративного контролю за діяльністю органів місцевого самоврядування встановлено ст. 8 Європейської хартії місцевого самоврядування та обумовлено наступними принципами: 1) будь адміністративний контроль за органами місцевого самоврядування може здійснюватися тільки в порядку та у випадках, передбачених
  7. § 2. Форми опосередкованої участі населення у здійсненні муніципальної влади
    законодавства Російської Федерації. Колегія зазначила, що згідно з п. п. 2, 3 ст. 53 Статуту Іркутської області відносини органів державної влади області та органів місцевого самоврядування будуються на принципах співпраці та самостійності у вирішенні питань власної компетенції; органи державної влади області за погодженням з органами місцевого самоврядування визначають
  8. СПИСОК
    стаття / / Місцеве самоврядування в Російській Федерації: Зб. нормативних актів. М., 1998. Лаптєва Л.Є. Земські установи в Росії. М., 1993. Ларькина А.П. Органи територіального громадського самоврядування. Саранськ, 1993. Легорнев С. Муніципальна власність як основа реального самоврядування / / Житлове та комунальне господарство. 1993. N 1. Лексин В.М., Швецов О.М. Держава і
  9. § 3. Умови дійсності і види недійсних угод
    стаття на відміну від ст. 171 ЦК не містить спеціального застереження щодо цього. Однак якщо неповнолітній у встановленому законом порядку був обмежений чи позбавлений права самостійно розпоряджатися своїм заробітком, стипендією або іншими доходами (п. 4 ст. 26 ЦК), відповідні угоди неповнолітнього можуть бути оскаржені його батьками, усиновителями і піклувальниками. Аналогічні правила
  10. § 4. Порядок і наслідки визнання угоди недійсною
    статтях закону говориться лише про недійсність угод, але не вказується на те, до оспорімих або до нікчемних відноситься та чи інша угода (див., наприклад, ст. 331, 339 , 362, п. 2 ст. 930 ЦК). Другим критерієм розмежування оспорімих і нікчемних угод є коло осіб, які можуть заявляти про недійсність угоди. Стосовно до оспорімим операціях це можуть робити лише зазначені в