Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове , інформаційне правоФінансове право → 
« Попередня Наступна »
Президент Російської Федерації. Бюджетний кодекс Російської Федерації (чинна редакція від 14.07.2013), 2013 - перейти до змісту підручника

Стаття 3. Нормативні правові акти, регулюю-щие бюджетні правовідносини

(в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ)
1. Президент Російської Федерації видає укази, що регулюють бюджетні правовідносини, зазначені в пункті 1 статті 1 на-вартого Кодексу. Укази Президента Російської Федерації не можуть суперечити цьому Кодексу та федеральним законам, зазначеним у статті 2 цього Кодексу.
2. На підставі та на виконання цього Кодексу, федеральних законів, зазначених у статті 2 цього Кодексу, указів Прези-дента Російської Федерації, передбачених пунктом 1 цієї статті, Уряд Російської Федерації приймає нормативні правові акти, що регулюють бюджетні правовідносини, передбачені статтею 1 цього Кодексу .
3. Федеральні органи виконавчої влади приймають акти, що регулюють бюджетні правовідносини, передбачені статтею 1 цього Кодексу, у випадках і межах, що передбачені цим Кодексом, федеральними законами, зазначеними у статті 2 цього Кодексу, та актами, зазначеними у пунктах 1 і 2 цієї статті.
4. Органи державної влади суб'єктів Російської Федерації приймають нормативні правові акти, що регулюють бюджетні правовідносини, в межах своєї компетенції відповідно до цього Кодексу.
5. Органи місцевого самоврядування приймають муніципальні правові акти, що регулюють бюджетні правовідносини, в межах своєї компетенції відповідно до цього Кодексу.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 3. Нормативні правові акти, регулюю-щие бюджетні правовідносини "
  1. 2. Система джерел бюджетного права
    нормативних правових актів представницьких органів місцевого самоврядування про місцеві бюджети на відповідний рік та інших федеральних законів, законів суб'єктів РФ і нормативних правових актів представницьких органів місцевого самоврядування, що регулюють правовідносини, зазначені в ст. 1 БК РФ (ст. 2 БК РФ). Президент РФ має право видавати укази, що регулюють бюджетні
  2. Тема 3. Бюджетні правовідносини
    регулювання і бюджетного процесу. Бюджетні повноваження Російської Федерації. Бюджетні повноваження суб'єктів Російської Федерації, органів місцевого самоврядування. Поняття і зміст міжбюджетних відносин. Принципи міжбюджетних відносин. Міжбюджетне регулювання. Вирівнювання бюджетної забезпеченості. Міністерство фінансів Росії в системі регулювання міжбюджетних
  3. Стаття 162. Бюджетні повноваження одержувача бюджетних коштів
    нормативними правовими актами (муніципальними правовими актами), що регулюють бюджетні
  4. Стаття 1. Правовідносини, що регулюються Бюджетним кодексом Російської Федерації
    правовий статус учасників бюджетного процесу, правові основи порядку та умов при-потягу до відповідальності за порушення бюджетного законодавства Російської
  5. 33. Джерела бюджетного права Росії. Загальна характеристика Бюджетного кодексу РФ.
    Правових актів Міністерства фінансів РФ, а також Бюджетний кодекс РФ, прийнятий 31 липня 1998р. і введений в дію з 1 січня 2000р. Основним джерелом бюджетного права в РФ є Бюджетний кодекс Російської Федерації. Найважливішими джерелами бюджетного права є Податковий кодекс Російської Федерації, а також правові акти суб'єктів РФ і муніципальних утворень, які регламентують
  6. § 17. Джерела бюджетного права
    нормативні акти. У Конституції Російської Федера ції встановлюються загальні положення та принципи бюджетного устрою держави. Так, ст. 71, 72 визначають компетенцію Російської Федерації і сферу спільної діяльності Рос сийской Федерації і її суб'єктів щодо бюджету; ст. 101, 104, 106, 114 встановлюють основи порядку розгляду, ут верждения бюджету та контролю
  7. 6. Поняття і види джерел аграрного права.
    Нормативних актів і внутрішньогосподарських нормативні
  8. 3. Бюджетні правовідносини
    нормативними правовими актами право на отримання бюджетних коштів. Особливістю бюджетних правовідносин є те, що вони обмежені в часі терміном дії бюджету: бюджетні правовідносини виникають 1 січня відповідного фінансового року і припиняються 31 грудня відповідного фінансового року. У пункті 2 ст. 1 БК РФ вказується, що кодекс встановлює правовий статус
  9. Тема 9. Бюджетний контроль
    нормативна перевірка, техніко-економічні розрахунки). Ревізія - основна форма бюджетного контролю. Акт ревізії. Аудит бюджету. Зовнішній аудит бюджету. Внутрішній аудит
  10. Н. А. Саттарова. Бюджетне право. Підручник, 2009

  11. Президент Російської Федерації. Бюджетний кодекс Російської Федерації (чинна редакція від 14.07.2013), 2013

  12. 8. Нормативні правові акти. Закон
    нормативно-правового акта: 1) владно-вольовий характер, 2) неодноразовість застосування; 3) адресованность невизначеному колу осіб. Нормативні акти можна класифікувати за юридичною силою на закони та підзаконні акти. Закон - це нормативний акт, прийнятий в особливому порядку органом законодавчої влади або референдумом, що виражає волю народу, має вищу юридичну силу і
  13. Запитання для самоконтролю
    нормативний акт регулює обіг стягнення на кошти бюджетної
  14. 32. Поняття і предмет бюджетного права Російської Федерації. Бюджетне право в системі фінансового права, його взаємозв'язок з інститутами фінансового права.
    Регулюються особливим підрозділом фінансового права - бюджетним правом. Бюджетне право - центральний розділ особливої частини фінансового права, пов'язаний з іншими розділами та інститутами останнього, що обумовлено положенням бюджету у фінансовій системі РФ, його координуючою роллю. БП - це розділ фінансового права, що складається з юридичних норм, що регулює суспільні відносини,
  15. 53. Органи бюджетного контролю
    нормативних правових актах відповідних органів місцевого самоврядування. Бюджетний контроль здійснюють органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування: Федеральна служба фінансово-бюджетного нагляду, Федеральне казначейство, фінансові органи суб'єктів РФ і муніципальних утворень, головні розпорядники, розпорядники бюджетних коштів. Форми та порядок здійснення
  16. Стаття 38.1. Принцип підвідомчості видатків бюджетів
    нормативного правового акта Президента Російської Федерації, Уряду Російської Федерації, вищого виконай-тельного органу державної влади суб'єкта Російської Федерації, місцевої адміністрації. (В ред. Федерального закону від 30.12.2008 N
© 2014-2022  yport.inf.ua