Головна
ГоловнаПриродоресурсове, аграрне, екологічне правоПриродоресурсове право → 
« Попередня Наступна »
Президент Російської Федерації. Водний кодекс Російської Федерації з виправленнями та доповненнями на 07.05.2013 року, 2013 - перейти до змісту підручника

Стаття 59. Охорона підземних водних об'єктів

1. Фізичні особи, юридичні особи, діяльність яких надає чи може надати негативний вплив на стан підземних водних об'єктів, зобов'язані вживати заходів щодо запобігання забруднення, засмічення підземних водних об'єктів та істо-домлення вод, а також дотримувати встановлених нормативів допустимого впливу на підземні водні об'єкти.
2. На водозбірних площах підземних водних об'єктів, що використовуються або можуть бути використані для цілей питво-вого та господарсько-побутового водопостачання, не допускається розміщувати місця поховань відходів виробництва та споживання, скарб-бища, скотомогильники та інші об'єкти, що роблять негативний вплив на стан підземних вод .
3. Використання стічних вод для зрошення і добрива земель може здійснюватися відповідно до санітарним законодавством.
4. У разі, якщо при використанні надр розкриті водоносні горизонти, необхідно вжити заходів щодо охорони підземних водних об'єктів.
5. При проектуванні, будівництві, реконструкції, введення в експлуатацію, експлуатації водозабірних споруд, пов'язаних з використанням підземних водних об'єктів, повинні бути передбачені заходи щодо запобігання негативного впливу таких споруд на поверхневі водні об'єкти та інші об'єкти навколишнього середовища.
(В ред. Федерального закону від 14.07.2008 N 118-ФЗ)
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна "Стаття 59. Охорона підземних водних об'єктів"
  1. Стаття 23.22. Органи, що здійснюють державний геологічний контроль
    1. Органи, що здійснюють державний геологічний контроль, розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачені частиною 2 статті 7.2 (про знищення та про пошкодження спостережних режимних свердловин на підземні води, спостережних режимних створів на підземних водних об'єктах, водогосподарських або водоохоронних інформаційних знаків на підземних водних об'єктах, а також
  2. Стаття 23.23. Органи, що здійснюють федеральний державний контроль і нагляд за використанням та охороною водних об'єктів
    (в ред. Федерального закону від 28.12.2009 N 380-ФЗ) 1. Органи, що здійснюють федеральний державний контроль і нагляд за використанням та охороною водних об'єктів, розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачені частиною 2 статті 7.2 (в частині знищення або пошкодження спостережних режимних створів на водних об'єктах, що підлягають федеральному державному
  3. Стаття 38. Види водокористування
    1. Виходячи з умов надання водних об'єктів у користування водокористування поділяється на: 1) спільне водокористування; 2) відокремлений водокористування. 2. Відокремлений водокористування може здійснюватися на водних об'єктах або їх частинах, що знаходяться у власності фізич-них осіб, юридичних осіб, водних об'єктах або їх частинах, що перебувають у державній або муніципальній
  4. Стаття 28. Басейнові округу
    1. Басейнові округу є основною одиницею управління в галузі використання і охорони водних об'єктів і складаються з річкових басейнів і пов'язаних з ними підземних водних об'єктів і морів. 2. У Російській Федерації встановлюються двадцять басейнових округів: 1) Балтійський; 2) Баренцове-Біломорський; 3) Двінська-Печорський; 4) Дніпровський; 5) Донской; 6) Кубанський; 7)
  5. Стаття 23.23. Органи, що здійснюють державний контроль за використанням та охороною водних об'єктів
    1. Органи, що здійснюють державний контроль за використанням та охороною водних об'єктів, розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачені частиною 2 статті 7.2 (про знищення або про пошкодження спостережних режимних свердловин на підземні води, спостережних режимних створів на водних об'єктах, водогосподарських або водоохоронних інформаційних знаків, а також знаків,
  6. Стаття 23.23.1. Органи виконавчої влади суб'єктів Російської Федерації, що здійснюють регіональний державний контроль і нагляд за використанням та охороною водних об'єктів
    (введена Федеральним законом від 28.12.2009 N 380-ФЗ) 1. Органи виконавчої влади суб'єктів Російської Федерації, що здійснюють регіональний державний контроль і нагляд за використанням та охороною водних об'єктів, розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачені частиною 2 статті 7.2 (в частині знищення або пошкодження свердловин державної опорної
  7. Глава 6. ОХОРОНА ВОДНИХ ОБ'ЄКТІВ
    Глава 6. ОХОРОНА ВОДНИХ
  8. Стаття 6. Водні об'єкти загального користування
    1. Поверхневі водні об'єкти, що знаходяться в державній або муніципальній власності, є водними об'єктах-тами загального користування, тобто загальнодоступними водними об'єктами, якщо інше не передбачено цим Кодексом. 2. Кожен громадянин має право мати доступ до водних об'єктів загального користування безкоштовно використовувати їх для особистих і б-тових потреб, якщо інше не передбачено
  9. § 4. Особливості зміни правового режиму земель водного фонду
    Переклад земель водного фонду або земельних ділянок у складі таких земель в іншу категорію допускається у випадках: 1) створення особливо охоронюваних природних територій; 2) встановлення або зміни меж населених пунктів; 3) розміщення об'єктів державного або муніципального значення за відсутності інших варіантів розміщення цих об'єктів; 4) припинення існування водних
  10. Стаття 31. Державний водний реєстр
    1. Державний водний реєстр являє собою систематизований звід документованих відомостей про водні об'єктах-тах, що перебувають у федеральній власності, власності суб'єктів Російської Федерації, власності муніципальних образо-ваний, власності фізичних осіб, юридичних осіб, про їх використання, про річкових басейнах, про басейнових округах. 2. У державному водному
  11. Стаття 8.13. Порушення правил охорони водних об'єктів
    1. Порушення водоохоронного режиму на водозборах водних об'єктів, яке може спричинити забруднення зазначених об'єктів або інші шкідливі явища, - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від п'яти до десяти мінімальних розмірів оплати праці; на посадових осіб - від десяти до двадцяти мінімальних розмірів оплати праці; на юридичних осіб - від ста до двохсот мінімальних
  12. Стаття 20. Плата за користування водним об'єктом
    1. Договором водокористування передбачається плата за користування водним об'єктом або його частиною. 2. Плата за користування водними об'єктами встановлюється на основі наступних принципів: 1) стимулювання економного використання водних ресурсів, а також охорони водних об'єктів; 2) диференціація ставок плати за користування водними об'єктами в залежності від річкового басейну; 3)
  13. Стаття 29. Басейнові ради
    1. З метою забезпечення раціонального використання і охорони водних об'єктів створюються басейнові ради, здійснюють розробку рекомендацій у галузі використання і охорони водних об'єктів у межах басейнового округу. 2. Рекомендації басейнових рад враховуються при розробці схем комплексного використання і охорони водних об'єктах-тов. 3. До складу басейнових рад входять
  14. Коментар до статті 8.9
    1. Згідно із Законом РФ від 21 лютого 1992 р. N 2395-1 "Про надра" надра є частиною земної кори, розташованої нижче грунтового шару, а при його відсутності - нижче земної поверхні і дна водойм і водотоків і простягається до глибин, доступних для геологічного вивчення та освоєння. Користувачі надр, які здійснюють первинну переробку отримуваного ними з надр мінеральної сировини, зобов'язані
  15. Стаття 102. Землі водного фонду
    (в ред. Федерального закону від 03.06.2006 N 73-ФЗ) КонсультантПлюс: примітка. Про особливості перекладу земель водного фонду або земельних ділянок у складі таких земель в іншу категорію, а також особливості перекладу земель іншої категорії або земельних ділянок у складі таких земель в землі водного фонду див. Федеральний закон від 21.12.2004 N 172-ФЗ. 1. До земель водного фонду
  16. Стаття 8.13. Порушення правил охорони водних об'єктів
    1. Порушення водоохоронного режиму на водозборах водних об'єктів, яке може спричинити забруднення зазначених об'єктів або інші шкідливі явища, - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від п'ятисот до однієї тисячі рублів; на посадових осіб - від однієї тисячі до двох тисяч рублів; на юридичних осіб - від десяти тисяч до двадцяти тисяч рублів. (В ред. Федерального закону
  17. Стаття 257. Порушення правил охорони водних біологічних ресурсів Коментар до статті 257
    1. Предметом злочину є правила охорони водних біологічних ресурсів; поняття останніх розкривалося в аналізі ст. 256 КК РФ. 2. Зазначені правила містяться в нормативних актах, названих у коментарі до ст. 256 КК РФ, а також у ВК РФ, Федеральному законі від 21 липня 1997 р. "Про безпеку гідротехнічних споруд", Постанові Уряду РФ від 13 серпня 1996 р. "Про
© 2014-2022  yport.inf.ua