1. Органи, що здійснюють державний контроль за використанням та охороною водних об'єктів, розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачені частиною 2 статті 7.2 (про знищення або про пошкодження спостережних режимних свердловин на підземні води, спостережних режимних створів на водних об'єктах, водогосподарських або водоохоронних інформаційних знаків, а також знаків, що визначають межі прибережних захисних смуг та водоохоронних зон водних об'єктів, в тому числі прибережних смуг внутрішніх морських вод і територіального моря Російської Федерації), статтями 7.6 - 7.8, статтею 7.10 (в частині самовільної переуступки права користування водним об'єктом), статтею 7.20, статтею 8.5 (у частині приховування або спотворення екологічної інформації про стан водних об'єктів), статтями 8.12 - 8.16, статтею 8.19 (в частині захоронення відходів та інших матеріалів у внутрішніх морських водах і в територіальному морі Російської Федерації), статтею 9.2 цього Кодексу. 2. Розглядати справи про адміністративні правопорушення від імені органів, зазначених у частині 1 цієї статті, має право: 1) головний державний інспектор Російської Федерації з контролю за використанням та охороною водних об'єктів, його заступники: 2) старший державний інспектор Російської Федерації з контролю за використанням та охороною водних об'єктів; 3) державні інспектори Російської Федерації з контролю за використанням та охороною водних об'єктів; 4) головні державні басейнові (територіальні) інспектора з контролю за використанням та охороною водних об'єктів, їх заступники; 5) державні басейнові (територіальні) інспектора з контролю за використанням і охороною водних об'єктів; 6) керівник Адміністрації Північного морського шляху, його заступники, головні державні інспектори Адміністрації Північного морського шляху, державні інспектори Адміністрації Північного морського шляху - про адміністративні правопорушення, вчинені на трасах Північного морського шляху і в суміжних з ним районах.
|
- § 2. Регулювання компетенції органів місцевого самоврядування
статтях, з відповідними нормами Федерального закону 1995 р., не можна не відзначити, що багато в чому вони перетинаються, і в обох Законах поряд з господарськими питаннями до питань місцевого значення відносяться і соціальні питання (забезпечення житлом, бібліотечна справа, транспорт), і питання забезпечення безпеки громадян (попередження та ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій, заходи
- Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
стаття з проекту Кодексу була виключена. Цим частково пояснюється те, що в § 4 гл. 37 ЦК вирішуються лише самі загальні питання про договори підряду на виконання проектних та вишукувальних робіт. * (449) У строгому сенсі мірою цивільно-правової відповідальності є лише остання з названих санкцій, а саме стягнення збитків. * (450) СЗ РФ. 1999. N 9. Ст. 1096. * (451) СЗ РФ. 1994. N 34.
- Стаття 1 . Призначення поліції
статтях Закону (ст. ст. 12, 13 та ін.) під поліцією розуміються специфічні структурні підрозділи органів внутрішніх справ. Поліцією іменується не підрозділ органу внутрішніх справ (НЕ РВВС, УВС і т . д.), а відповідний підрозділ (служба) органу внутрішніх справ. Згідно ч. 4 ст. 4 Федерального закону "Про поліцію" склад поліції, порядок створення, реорганізації та ліквідації підрозділів
- Стаття 12. Обов'язки поліції
стаття 141 КПК РФ називається "Заява про злочин". Порядку прийняття заяви про явку з повинною присвячена наступна стаття, яка так і називається "Явка з повинною". У ній законодавець посилається на ч. 3 ст. 141 КПК РФ. Однак нічого не говорить про те, що на порядок прийняття явки з повинною поширюється і ч. 4 ст. 141 КПК РФ. Тому видається, що ч. 4 ст. 141 КПК РФ не має
- Тема 4.2. Правові екологічні вимоги, процедури і відносини з використання природних ресурсів та охорони навколишнього середовища
стаття встановила, що при здійсненні господарської, управлінської та іншої діяльності, що надає негативний вплив на стан навколишнього природного середовища, державні органи, підприємства, установи, організації, а також громадяни України, іноземні юридичні особи та громадяни, особи без громадянства зобов'язані керуватися принципами: пріоритету охорони життя і
- 23.2. Види адміністративного нагляду
стаття 35 Закону України «Про пожежну безпеку») особи. Щодо останніх необхідно відзначити, що фактичними підставами для залучення підприємств, установ та організацій до адміністративної відповідальності є: порушення встановлених вимог пожежної безпеки, невиконання приписів посадових осіб органів державного пожежного нагляду. Порядок накладення штрафів
- 11.1. Загальні положення
органи в галузі охорони навколишнього природного середовища: Державний комітет Російської Федерації з охорони навколишнього природного середовища. Міністерство природних ресурсів Російської Федерації, Державний земельний комітет Російської Федерації та ін Певною компетенцією в регулюванні екологічних відносин мають законодавчі і виконавчі органи суб'єктів Російської Федерації і
- Коментар до статті 9.2
органи, що здійснюють державний нагляд за технічним станом самохідних машин та інших видів техніки, - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від одного до трьох мінімальних розмірів оплати праці або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від трьох до шести місяців; на посадових осіб - від п'яти до десяти мінімальних розмірів оплати
- Глава 7. ПИТАННЯ МІСЦЕВОГО ЗНАЧЕННЯ.
Здійснюваної на території муніципального району, резервування і вилучення, у тому числі шляхом викупу, земельних ділянок в межах муніципального району для муніципальних потреб, затвердження місцевих нормативів містобудівного проектування межселенних територій, здійснення земельної контролю за використанням земель межселенних територій; 16) формування та утримання муніципального
- § 4. Повноваження органів місцевого самоврядування у сфері охорони навколишнього середовища, екології, природокористування, землекористування та надрокористування
органи місцевого самоврядування чи можуть бути суб'єктами тих чи інших суспільних відносин у сферах охорони навколишнього середовища, екології, природокористування, землекористування та надрокористування, або вони вправі, маючи об'єкти управління у власності, розпоряджатися (керувати) ними для вирішення тих чи інших питань місцевого значення. Так, від імені міських, сільських поселень і інших
|