Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоФінансове право → 
« Попередня Наступна »
Президент Російської Федерації. Бюджетний кодекс Російської Федерації (чинна редакція від 14.07.2013), 2013 - перейти до змісту підручника

Стаття 63. Повноваження муніципального району щодо встановлення нормативів відрахувань від федеральних, ре-гіональних і місцевих податків і зборів до бюджетів поселень

(в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ)
(в ред. Федерального закону від 20.08.2004 N 120-ФЗ)
Муніципальним правовим актом представницького органу муніципального району (за винятком рішення про бюджет муници-пального району чи іншого рішення на обмежений термін дії) можуть бути встановлені єдині для всіх поселень муніципальної-го району нормативи відрахувань до бюджетів поселень від федеральних податків і зборів, у тому числі податків, передбачених спеці-альних податковими режимами, регіональних і (або) місцевих податків, підлягають зарахуванню відповідно до цього Кодексу та (або) законом суб'єкта Російської Федерації до бюджету муніципального району.
(в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ)
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна "Стаття 63. Повноваження муніципального району щодо встановлення нормативів відрахувань від федеральних, ре-гіональних і місцевих податків і зборів до бюджетів поселень "
  1. 46. Регіональні фонди фінансової підтримки муніципальних районів (міських округів)
    муніципальних районів (міських округів) передбачено ст. 138 БК РФ. Регіональний фонд фінансової підтримки муніципальних районів (міських округів) утворюється у складі бюджету суб'єкта РФ з метою вирівнювання бюджетної забезпеченості муніципальних районів (міських округів). Порядок утворення фонду і методика розподілу дотацій з коштів фонду затверджуються законом суб'єкта РФ. Обсяг
  2. 45. Регіональні фонди фінансової підтримки поселень
    повноважень щодо вирішення питань місцевого значення. Порядок утворення фонду і розподілу дотацій із зазначеного фонду затверджується законом відповідного суб'єкта РФ. Обсяг регіонального фонду фінансової підтримки поселень затверджується законом суб'єкта РФ про бюджет даного суб'єкта на черговий фінансовий рік. Право на отримання дотацій з регіонального фонду фінансової підтримки
  3. 8. Бюджетні повноваження муніципальних утворень
    повноважень місцевих органів влади визначаються системою місцевого самоврядування. Загальні повноваження органів місцевого самоврядування в галузі бюджетних правовідносин встановлені ст. 9 БК РФ, які детально регламентуються законами відповідного суб'єкта РФ, а також нормативними правовими актами самих муніципальних утворень. До повноважень органів місцевого самоврядування належать: 1)
  4. 42. Правовий режим дотацій на вирівнювання бюджетної забезпеченості.
    Повноважень щодо вирішення питань місцевого значення виходячи з чисельності жителів і (або) бюджетної забезпеченості. Дотації на вирівнювання бюджетної забезпеченості поселень утворюють регіональний фонд фінансової підтримки поселень. Порядок розподілу дотацій на вирівнювання бюджетної забезпеченості поселень, в тому числі порядок розрахунку та встановлення замінюють зазначені дотації
  5. Стаття 61. Податкові доходи бюджетів поселень
    Повноважним відповідно до законодавчими актами Російської Федерації на вчинення нотаріальних дій, за видачу органом місцевого самоврядування поселення спеціального дозволу на рух по автомобільній дорозі транспортного засобу, який здійснює перевезення небезпечних, великовагових та (або) великогабаритних вантажів, - за нормативом 100 відсотків. (Абзац запроваджено Федеральним законом від
  6. Тема 4. Правове регулювання доходів бюджетів
    муніципальних районів. Податкові доходи бюджетів міських округів. Неподаткові доходи місцевих бюджетів. Повноваження муніципальних утворень з формування доходів місцевих
  7. 7. Бюджетні повноваження суб'єктів Російської Федерації
    повноважень органів державної влади суб'єктів РФ визначається федеративним устроєм Росії. Основні бюджетні повноваження суб'єктів РФ визначені у ст. 8 БК РФ , детально вони регламентуються нормативними правовими актами відповідних суб'єктів РФ. Повноваження суб'єктів РФ в області регулювання бюджетних відносин складаються з двох груп: 1) повноваження, які стосуються всієї
  8. 6. Бюджетні повноваження Російської Федерації
    повноваження федеральних органів державної влади викладені у ст. 7 БК РФ. Бюджетні повноваження РФ можна розділити на дві групи: 1) повноваження, пов'язані з визначенням загальних принципів і засад організації та функціонування бюджетної системи на всіх її рівнях; 2) повноваження, пов'язані безпосередньо до федерального рівню влади. До першої групи повноважень належать, зокрема:
  9. § 3. Витрати і доходи місцевих бюджетів
    повноваження на постійній основі, муніципальних службовців, працівників муніципальних підприємств і установ, встановлюють муніципальні мінімальні соціальні стандарти та інші нормативи витрат бюджетів на вирішення питань місцевого значення. У муніципальних утвореннях, рівень розрахункової бюджетної забезпеченості яких є підставою для надання дотацій з метою вирівнювання
  10. Стаття 61.2. Податкові доходи бюджетів міських округів
    встановленим законами суб'єктів Російської Федерації для зарахування відповідних податкових доходів до бюджетів міських округів відпо-відно до пункту 1 статті 58 цього Кодексу. До бюджетів міських округів зараховуються податкові доходи від податку на доходи фі-зичних осіб за додатковими нормативами відрахувань, встановленим органами державної влади суб'єктів Російської
  11. § 4. Вирівнювання рівня бюджетної забезпеченості муніципальних утворень
    повноваження з вирішення питань місцевого значення. Порядок утворення та надання дотацій з даного фонду встановлюються федеральним законодавством. Розміри дотацій з регіонального фонду фінансової підтримки поселень визначаються для кожного поселення суб'єкта Федерації (за винятком поселень, в яких рівень розрахункової бюджетної забезпеченості поселення до вирівнювання рівня
  12. Стаття 15. Місцевий бюджет
    повноважень з питань місцевого значення, і видаткових зобов'язань муніципальних утворень, використан-няемих за рахунок субвенцій з інших бюджетів бюджетної системи Російської Федерації для здійснення окремих державних-них повноважень. Бюджет муніципального району (районний бюджет) і зведення бюджетів міських і сільських поселень, входять до складу муни-ціпального району (без урахування
  13. 47. Надання міжбюджетних трансфертів з місцевих бюджетів
    повноважень з питань місцевого значення у складі бюджетів муніципальних районів можуть утворюватися районні фонди фінансової підтримки поселень. Порядок утворення таких фондів і розподілу дотацій з зазначених фондів встановлюється законом суб'єкта РФ. Обсяг районного фонду фінансової підтримки поселень і розподіл дотацій між поселеннями затверджується рішенням представницького
  14. Стаття 62. Неподаткові доходи місцевих бюджетів
    статтями 41, 42 і 46 цього Кодексу, у тому числі за рахунок: доходів від використання майна, що знаходиться в муніципальній власності, за винятком майна муніципальних бюджетних і автономних установ, а також майна муніципальних унітарних підприємств, в тому числі казенних, - за нормати-ву 100 відсотків; (в ред. Федерального закону від 08.05.2010 N 83-ФЗ) доходів від продажу
  15. 2.3. Закріплені і регулюючі податки
    нормативи відрахувань (у відсотках) до бюджетів суб'єктів Федерації або місцеві бюджети на черговий фінансовий рік. Нормативи відрахувань можуть встановлюватися і на довготривалій основі (не менше ніж на 3 роки) (ст. 48 Бюджетного кодексу Російської Федерації). В якості регулюючих федеральних податків, наприклад, використовуються акцизи, податок на додану вартість, податок на прибуток підприємств.
  16. 4.4. Доходи місцевих бюджетів
    повноваженнями органів державної влади суб'єктів РФ на встановлення додаткових нормативів відрахувань від податку на доходи фізичних осіб, що підлягає зарахуванню до бюджету суб'єкта РФ, до бюджетів поселень, що входять до складу муніципальних районів (п. 2 ст. 61.1 БК РФ). До бюджетів поселень зараховуються податкові доходи від наступних федеральних податків і зборів, у тому числі податків,
  17. § 1. Статус глави муніципального освіти
    повноваженнями щодо вирішення питань місцевого значення. Глава муніципального освіти відповідно до статуту муніципального освіти: 1) обирається на муніципальних виборах або представницьким органом муніципального освіти зі свого складу; 2) у разі обрання на муніципальних виборах або входить до складу представницького органу муніципального утворення з правом вирішального
  18. § 2. Основні повноваження адміністрації муніципального освіти
    повноваження з питань місцевого значення муніципального освіти, встановлені законодавством і статутом муніципального освіти; 2) здійснює окремі державні повноваження, передані органам місцевого самоврядування муніципального освіти федеральними та регіональними законами; 3) розробляє проект бюджету муніципального освіти, а також проекти програм
  19. § 1. Типи і території муніципальних утворень
    повноважень). Перший тип - міські та сільські поселення. Поселення наділяються повноваженнями щодо вирішення питань місцевого значення, пов'язаних із забезпеченням життєдіяльності населення цих населених пунктів. Сільське поселення - це один або кілька об'єднаних спільною територією сільських населених пунктів (селищ, сіл, станиць, сіл, хуторів, кишлаків, аулів та інших сільських
© 2014-2022  yport.inf.ua