« Попередня
|
|
Наступна » |
|
|
Стаття 168.6. Порядок виконання бюджету суб'єкта Російської Федерації (місцевого бюджету) та здійснення контролю за його виконанням при введенні тимчасової фінансовим-вої адміністрації
|
1. Тимчасова фінансова адміністрація здійснює фінансовий контроль за виконанням бюджету суб'єкта Російської Феде-рації (місцевого бюджету), включаючи контроль за використанням бюджетних коштів головними розпорядниками, розпорядниками та одержувачі бюджетних коштів, а також одержувачами державних (муніципальних) гарантій. Положення пункту 2 статті 168.6 (у редакції Федерального закону від 07.05.2013 N 104-ФЗ) застосовуються до правовідносин, віз-ника при складанні та виконанні бюджетів бюджетної системи Російської Федерації, починаючи з бюджетів на 2014 рік (на 2014 рік і на плановий період 2015 і 2016 років). 2. До компетенції глави тимчасової фінансової адміністрації належить дача згоди на вчинення керівником фінансово-го органу суб'єкта Російської Федерації (муніципального утворення) наступних дій: твердження зведеної бюджетного розпису бюджету суб'єкта Російської Федерації (місцевого бюджету); твердження лімітів бюджетних зобов'язань для головних розпорядників коштів бюджету суб'єкта Російської Федерації (ме-стного бюджету); здійснення запозичень; надання бюджетних кредитів з бюджету суб'єкта Російської Федерації (місцевого бюджету); використання доходів, отриманих при виконанні бюджету суб'єкта Російської Федерації (місцевого бюджету) понад утвер-ганізацій законом (рішенням) про бюджет; переміщення асигнувань між головними розпорядниками коштів бюджету суб'єкта Російської Федерації (місцевого бюдже-та), між розділами, підрозділами, цільовими статтями, групами (групами і підгрупами) видів витрат класифікації видатків бюджетів. (В ред. Федерального закону від 07.05.2013 N 104-ФЗ) 3. Глава тимчасової фінансової адміністрації має право заборонити головним розпорядникам коштів бюджету суб'єкта Росій-ської Федерації (місцевого бюджету) змінювати цільове призначення бюджетних коштів у межах бюджетного кошторису у разі порушення бюджетного законодавства Російської Федерації головним розпорядником бюджетних коштів. (В ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) 4. Глава тимчасової фінансової адміністрації у разі порушення бюджетного законодавства Російської Федерації має право призначити до органів виконавчої влади суб'єкта Російської Федерації (місцеві адміністрації муніципальних утворень) і казенні установи відповідного суб'єкта Російської Федерації (муніципального утворення) своїх представників, до кото-рим переходять усі повноваження головного розпорядника , розпорядника та одержувача бюджетних коштів. (В ред. Федеральних законів від 26.04.2007 N 63-ФЗ, від 08.05.2010 N 83-ФЗ) 5. Втратив чинність з 1 січня 2008 року. - Федеральний закон від 26.04.2007 N 63-ФЗ. 6. Глава тимчасової фінансової адміністрації поряд з керівником фінансового органу суб'єкта Російської Федерації (му муніципальні освіти) застосовує заходи примусу, передбачені статтею 284.1 цього Кодексу. 7. У разі створення керівником фінансового органу суб'єкта Російської Федерації (муніципального утворення) препятст-вий у виконанні тимчасової фінансової адміністрацією повноважень, покладених на неї цим Кодексом та іншими федераль-ними законами, а також у разі вчинення керівником фінансового органу суб'єкта Російської Федерації (муніципального обра- тання) дій, що порушують права і інтереси суб'єкта Російської Федерації (муніципального утворення) і його кредиторів, бюджетне законодавство Російської Федерації і (або) план відновлення платоспроможності суб'єкта Російської Федерації (муніципального утворення), голова тимчасової фінансової адміністрації має право клопотати перед арбітражним судом про від- странения керівника фінансового органу суб'єкта Російської Федерації (муніципального утворення) від посади і про поклали-ванні його повноважень на голову тимчасової фінансової адміністрації.
|
« Попередня |
|
Наступна » |
= Перейти до змісту підручника = |
|
Інформація, релевантна " Стаття 168.6. Порядок виконання бюджету суб'єкта Російської Федерації (місцевого бюджету) та здійснення контролю за його виконанням при введенні тимчасової фінансовим-вої адміністрації " |
- Тема 4. Правове регулювання доходів бюджетів
Поняття доходів бюджетів. Види доходів бюджетів: доходи федерального бюджету, доходи суб'єктів РФ, доходи місцевих бюджетів; податкові доходи, неподаткові доходи, безоплатні надходження. Власні доходи бюджетів. Доходи федерального бюджету. Власні доходи федерального бюджету. Нафтогазові доходи. Податкові доходи федерального бюджету. Неподаткові доходи федерального бюджету.
- Стаття 10. Структура бюджетної системи Російської Федерації
(в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) До бюджетам бюджетної системи Російської Федерації ставляться: федеральний бюджет і бюджети державних позабюджетних фондів Російської Федерації; бюджети суб'єктів Російської Федерації і бюджети територіальних державних позабюджетних фондів; місцеві бюджети, в тому числі: бюджети муніципальних районів, бюджети міських округів,
- Стаття 13. Федеральний бюджет і бюджети державних позабюджетних фондів Російської Федерації
(в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) Федеральний бюджет і бюджети державних позабюджетних фондів Російської Федерації призначені для виконання витратних зобов'язань Російської Федерації. Використання федеральними органами державної влади інших форм освіти і витрачання грошових коштів, призначених для виконання витратних зобов'язань Російської
- Стаття 138.1. Субсидії федеральному бюджету з бюджету суб'єкта Російської Федерації
(введена Федеральним законом від 22.07.2008 N 141-ФЗ) 1. Під субсидіями федеральному бюджету з бюджету суб'єкта Російської Федерації розуміються міжбюджетні трансферти, що надаються федеральному бюджету з бюджету суб'єкта Російської Федерації з метою співфінансування виконання витратних зобов'язань Російської Федерації, що виникають при виконанні повноважень, віднесених до компетенції
- Стаття 168. Покладання на органи Федерального ка-значейства функцій з виконання бюджетів держав-них позабюджетних фондів Російської Федерації, бюджетів суб'єктів Російської Федерації, бюджетів територіальних-них державних позабюджетних фондів та місцевих бюд-жетів
(в ред. Федерального закону від 07.05.2013 N 104-ФЗ) (в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) Органи управління державними позабюджетними фондами Російської Федерації, вищі виконавчі органи державної влади суб'єктів Російської Федерації, органи управління територіальними державними позабюджетними фонду -ми і місцеві адміністрації муніципальних утворень
- Стаття 215.1. Основи виконання бюджету
(введена Федеральним законом від 20.08.2004 N 120-ФЗ) Виконання федерального бюджету і бюджетів державних позабюджетних фондів Російської Федерації, бюджету суб'єктів-та Російської Федерації та бюджету територіального державного позабюджетного фонду, місцевого бюджету забезпечується від-повідно Урядом Російської Федерації, вищим виконавчим органом державної влади
- Стаття 264.5. Подання, розгляд і ут-вержденіе річного звіту про виконання бюджету законодав-тільних (представницьким) органом
1. Порядок подання, розгляду і затвердження річного звіту про виконання бюджету встановлюється відповідаю-щим законодавчим (представницьким) органом відповідно до положень цього Кодексу. 2. Одночасно з річним звітом про виконання бюджету представляються проект закону (рішення) про виконання бюджету, інша бюджетна звітність про виконання відповідного бюджету
- Стаття 264.2. Складання бюджетної звітності
1. Головні розпорядники бюджетних коштів, головні адміністратори доходів бюджету, головні адміністратори джерел фінансування дефіциту бюджету (далі - головні адміністратори бюджетних коштів) складають зведену бюджетну звітність на підставі поданої ним бюджетної звітності підвідомчими одержувачами (розпорядниками) бюджетних коштів, ад-міністраторамі доходів бюджету,
- Тема 8. Бюджетний процес
Поняття бюджетного процесу, його стадії. Бюджетний цикл. Принципи бюджетного процесу: принцип єдності системи бюджетного процесу; принцип самостійності публічних утворень у здійсненні бюджетного процесу; принцип середньострокового бюджетного планування; принцип періодичності бюджету; принцип наступності бюджетів. Повноваження учасників бюджетного процесу. Бюджетні повноваження
- Стаття 15. Місцевий бюджет
(в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) Кожне муніципальне утворення має власний бюджет. Бюджет муніципального утворення (місцевий бюджет) призначений для виконання витратних зобов'язань муніципального освіти. Використання органами місцевого самоврядування інших форм освіти і витрачання грошових коштів для виконання рас-Ходна зобов'язань муніципальних
|