Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове , інформаційне правоФінансове право → 
« Попередня Наступна »
Президент Російської Федерації. Бюджетний кодекс Російської Федерації (чинна редакція від 14.07.2013), 2013 - перейти до змісту підручника

Стаття 264.5. Подання, розгляд і ут-вержденіе річного звіту про виконання бюджету законодав-тільних (представницьким) органом

1. Порядок подання, розгляду і затвердження річного звіту про виконання бюджету встановлюється відповідаю-щим законодавчим (представницьким) органом відповідно до положень цього Кодексу.
2. Одночасно з річним звітом про виконання бюджету представляються проект закону (рішення) про виконання бюджету, інша бюджетна звітність про виконання відповідного бюджету та бюджетна звітність про виконання відповідного консолідованої бюджету, інші документи, передбачені бюджетним законодавством Російської Федерації.
3. За результатами розгляду річного звіту про виконання бюджету законодавчий (представницький) орган приймає рішення про затвердження або відхилення закону (рішення) про виконання бюджету.
У разі відхилення законодавчим (представницьким) органом закону (рішення) про виконання бюджету він повертається для усунення фактів недостовірного або неповного відображення даних і повторного подання в строк, що не перевищує один мі-сяць.
4. Річний звіт про виконання бюджету суб'єкта Російської Федерації представляється в законодавчий (представницький) орган державної влади суб'єкта Російської Федерації не пізніше 1 червня поточного року.
Річний звіт про виконання місцевого бюджету подається до представницького органу муніципального освіти не позд-неї 1 травня поточного року.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 264.5. Подання, розгляд і ут-вержденіе річного звіту про виконання бюджету законодав-тільних (представницьким) органом "
  1. Контрольні заходи
    Бюджетний контроль здійснюється в допомогою контрольних заходів таких, як: ревізія, перевірка, аналіз, обстеження, спостереження, моніторинг, аудит ефективності. Найбільш часто зустрічаються є ревізії і перевірки. ревізія - це система контрольних дій з перевірки фінансово-господарської діяльності суб'єкта контрольних заходів за певний період; перевірка - вивчення та
  2. 54. Звітна стадія бюджетного процесу (основи складання, зовнішньої перевірки, розгляду і затвердження бюджетної звітності).
    Розгляд та затвердження звіту про виконання бюджету здійснюються представницьким органом влади. Представницький орган має право звернутися до органів прокуратури РФ для перевірки обставин невідповідності виконання бюджету прийнятому закону (рішенню) про бюджет у разі перевищення прав, наданих органу, виконуючому бюджет, щодо скорочення витрат, переміщенню асигнувань та
  3. Стаття 264.7. Складання та подання бюджетної звітності Російської Федерації
    1. Федеральне казначейство складає і представляє в Міністерство фінансів Російської Федерації бюджетну звітність Російської Федерації. Бюджетна звітність Російської Федерації представляється Міністерством фінансів Російської Федерації в Уряд Російської Федерації. 2. Звіт про виконання федерального бюджету за перший квартал, півріччя і дев'ять місяців поточного фінансового року
  4. 27. Звіт про виконання бюджету
    Звіт про виконання бюджету подається до відповідного представницький орган у формі проекту закону (рішення) разом з документами і матеріалами, передбаченими положеннями НК РФ (п. 1 ст. 272 НК РФ). Звіт про виконання бюджету має бути складений відповідно до тієї ж структурою і бюджетною класифікацією, які застосовувалися при затвердженні бюджету (п. 2 ст. 272 НК РФ).
  5. Стаття 292. Неподання або несвоєчасне подання звітів та інших відомостей, необхідних для со-ставления проектів бюджетів, їх виконання і контролю за їх виконанням
    Неподання або несвоєчасне подання звітів та інших відомостей, необхідних для складання проектів бюджетів, їх виконання та контролю за їх виконанням, тягне за собою накладення штрафів на керівників одержувачів бюджетних коштів в відповідної з Кодексом України про адміністративні правопорушення, а також винесення попередження про неналежне виконання бюджетного
  6. Розділ 8. Стадія складання та затвердження звіту про виконання бюджету
    Четвертої, завершальною стадією бюджетного процесу є, так звана звітна стадія бюджетного процесу. Дану стадію можна розділити на три етапи: 1) складання бюджетної звітності; 2) зовнішня перевірка річного звіту про виконання бюджету 3) розгляд і затвердження звіту про виконання бюджету. Бюджетна звітність включає в себе: звіт про виконання бюджету містить дані
  7. § 37. Стадія складання, зовнішньої перевірки, розгляду і затвердження бюджетної звітності
    Відповідно до Бюджетного кодексу Російської Федера ції передбачається ведення бюджетного обліку та складання бюджетної звітності. Бюджетний облік являє собою систему збору, реєстрації та узагальнення інформації в денеж ном вираженні про стан фінансових та нефінансових акти вов і зобов'язань Російської Федерації, суб'єктів Росій ської Федерації і муніципальних
  8. Стаття 264.2. Складання бюджетної звітності
    1. Головні розпорядники бюджетних коштів, головні адміністратори доходів бюджету, головні адміністратори джерел фінансування дефіциту бюджету (далі - головні адміністратори бюджетних коштів) складають зведену бюджетну звітність на підставі поданої ним бюджетної звітності підвідомчими одержувачами (розпорядниками) бюджетних коштів, ад-міністраторамі доходів бюджету,
  9. 11. Учасники бюджетного процесу. Міністерство фінансів РФ, Центральний банк РФ, органи Федерального казначейства
    Міністерство фінансів РФ виступає в бюджетному процесі на федеральному рівні в якості органу, відповідального за складання і виконання федерального бюджету. Повноваження Мінфіну РФ визначені ст. 165 БК РФ, а також Положенням про Міністерство фінансів РФ. До повноважень Мінфіну РФ зокрема відносяться: 1) складання проекту федерального бюджету і подання його в Уряд РФ, 2)
  10. 49. Поняття, стадії (коротка характеристика) бюджетного процесу.
    Бюджетний процес - що регламентуються законодавством РФ діяльність органів державної влади, місцевого самоврядування та інших учасників бюджетного процесу по складанню і розгляду проектів бюджетів, затвердження та виконання бюджетів, контролю за їх виконанням, здійснення бюджетного обліку, складання, зовнішньої перевірки, розгляду та затвердження бюджетної звітності. Виходячи з
  11. § 2. Місцеві бюджети
    У частині 1 ст. 132 Конституції Російської Федерації встановлено, що органи місцевого самоврядування самостійно формують, затверджують і виконують місцевий бюджет. Тому кожне муніципальне утворення має власний бюджет (місцевий бюджет). При цьому бюджет муніципального району та зведення бюджетів поселень, що входять до складу муніципального району, складають консолідований бюджет
  12. 8. Бюджетні повноваження муніципальних утворень
    Особливості бюджетних повноважень місцевих органів влади визначаються системою місцевого самоврядування. Загальні повноваження органів місцевого самоврядування в галузі бюджетних правовідносин встановлені ст. 9 БК РФ, які детально регламентуються законами відповідного суб'єкта РФ, а також нормативними правовими актами самих муніципальних утворень. До повноважень органів місцевого
  13. § 21. Бюджетні повноваження Російської Федерації, суб'єктів Російської Федерації і місцевого самоврядування
    Бюджетні повноваження як термін застосовуються в юриди чеський літературі для характеристики прав і обов'язків дер дарства, його суб'єктів і муніципальних утворень у галузі бюджету. Особливістю цих повноважень є те, що бюд жетних права в багатьох випадках поєднуються з обов'язками, а іноді одночасно і є ними. Наприклад, право на зі ставление та розгляд,
© 2014-2022  yport.inf.ua