Головна
ГоловнаЦивільне, підприємницьке, сімейне, міжнародне приватне правоПідприємницьке право → 
« Попередня Наступна »
Колектив авторів. Федеральний закон «Про неспроможність (банкрутство)». Текст із змінами і доповненнями на 2011 рік, 2011 - перейти до змісту підручника

Стаття 186.1. Особливості банкрутства недержавних пенсійних фондів

Особливості банкрутства фінансових організацій, встановлені статтями 183.1 - 183.26 справжнього Федерального закону, поширюються на недержавні пенсійні фонди з урахуванням положень статей 186.2 - 186.11 справжнього Федерального закону.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 186.1. Особливості банкрутства недержавних пенсійних фондів "
  1. Стаття 180. Загальні положення про неспроможність (банкрутство) фінансових організацій
    1. Справжній параграф визначає особливості неспроможності (банкрутства) фінансових організацій. 2. Для цілей цього Закону під фінансовими організаціями розуміються: 1) кредитні організації, 2) страхові організації; 3) професійні учасники ринку цінних паперів; 4) недержавні пенсійні фонди; 5) керуючі компанії інвестиційних фондів, пайових
  2. Стаття 185.1. Особливості банкрутства професійних учасників ринку цінних паперів, керуючих компаній інвестиційних фондів, пайових інвестиційних фондів і недержавних пенсійних фондів
    1. Особливості банкрутства фінансових організацій, встановлені статтями 183.1 - 183.26 справжнього Федерального закону, поширюються на професійних учасників ринку цінних паперів, управляючі компанії інвестиційних фондів, пайових інвестиційних фондів і недержавних пенсійних фондів з урахуванням положень статей 185.2 - 185.7 цього Закону. 2. Для цілей цього
  3. § 2. Операції банків із залучення грошових коштів юридичних осіб і громадян
    Необхідність залучення грошових коштів інших осіб. Жоден комерційний банк, яким би великим він не був, не в змозі задовольнити потреби своїх клієнтів, особливо підприємницькі структури, в позикових коштах за рахунок власних активів. Тому банки не можуть обійтися без залучення ресурсів. Завдяки банкам тимчасово вільні гріш знаходять застосування і втягуються в оборот;
  4. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    1. AD HOC [ад хок] - для даного випадку, для цієї мети 2. AD REFERENDUM [ад референдум] - до доповіді (відкласти для подальшого розгляду) 3. A FORTIORI [а фортіорі] - тим більше 4. A POSTERIORI [а постеріорі] - на підставі досвіду, з виниклою пізніше точки зору 5. A PRIORI [а пріорі] - заздалегідь, попередньо 6. BONA FIDE [бона ФІДЕ] - чесно, сумлінно 7. CAUSA [кауза] -
  5. § 1. Поняття і значення договору довірчого управління майном
    Поняття договору довірчого управління майном. Під договором довірчого управління майном розуміється угода, відповідно до якого одна сторона (засновник управління) передає іншій стороні (довірчому керуючому) на певний строк майно в довірче управління, а інша сторона бере на себе зобов'язання здійснювати управління цим майном в
  6. 5. Сторони у договорі простого товариства
    Пункт 1 ст. 1041 ЦК передбачає можливість укладення договору простого товариства за участю двох або декількох осіб. Наведена норма дозволяє передусім зробити висновок про те, що кількість учасників даного договору може налічувати будь-яке число. Необхідно лише, щоб сторін виявилося не менше двох. Разом з тим законодавство встановлює і певне обмеження для
  7. 1. Загальні положення
    В основі подання про конкурс як особливої правової конструкції лежить ідея змагальності. Змагальності немає там, де все розставлено по місцях. З повною підставою тому конкурсом було протиставлено конкурсне виробництво, в якому "цей процес ретельно врегульовано Законом про банкрутство саме тому, щоб усунути саму можливість" змагання "." Конкурс і "конкурсне
  8. Стаття 22. Права і обов'язки саморегулівної організації арбітражних керуючих
    1. Саморегулівна організація арбітражних керуючих вправі: представляти інтереси членів саморегулівної організації у їх відносинах з органами державної влади Російської Федерації, органами державної влади суб'єктів Російської Федерації, органами місцевого самоврядування; оскаржити від свого імені в установленому законодавством Російської Федерації порядку будь-які акти,
  9. Стаття 183.25. Вимоги до арбітражного керуючого у справі про банкрутство фінансової організації
    1. Поряд з встановленими статтями 20 і 20.2 цього Закону вимогами арбітражний керуючий у справі про банкрутство фінансової організації повинен здати додатковий іспит за програмою підготовки арбітражних керуючих у справах про банкрутство відповідних фінансових організацій, затвердженої регулюючим органом за погодженням з контрольним органом, а саме: 1)
  10. Стаття 186.4. Особливості встановлення вимог кредиторів у справі про банкрутство недержавного пенсійного фонду
    1. Для цілей цього параграфа зобов'язання з недержавного пенсійного забезпечення передбачають: 1) виплату викупних сум або їх переведення в інші фонди ; 2) передачу обов'язки з виплати довічно призначених учасникам недержавного пенсійного фонду недержавних пенсій (далі - довічні недержавні пенсії) і коштів пенсійних резервів іншому
© 2014-2022  yport.inf.ua