Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
Президент Російської Федерації. Кодекс РФ про адміністративні правопорушення (ред. від 02.04.2012), 2012 - перейти до змісту підручника

Стаття 23.44. Органи, які здійснюють функції по контролю і нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій


(в ред. Федерального закону від 28.12.2009 N 380-ФЗ)
1. Органи, які здійснюють функції по контролю і нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій, розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 13.2 - 13.4, 13.6 - 13.9, 13.18, частинами 1 - 3 статті 15.27 (в межах своїх повноважень) цього Кодексу .
(В ред. Федеральних законів від 23.07.2010 N 176-ФЗ, від 08.11.2011 N 308-ФЗ)
2. Розглядати справи про адміністративні правопорушення від імені органів, зазначених у частині 1 цієї статті, має право:
1) головний державний інспектор Російської Федерації з нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій, його заступники;
2) старші державні інспектори Російської Федерації з нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 23.44. Органи, які здійснюють функції по контролю і нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій "
  1. § 3. Розгляд економічних спорів арбітражними судами
    Система і функції арбітражних судів. У судову систему Російської Федерації входять згідно Закону «Про судову систему Російської Федерації» спеціалізовані судові установи - Федеральні арбітражні суди. [1] У п. 2 ст. 118 Конституції Російської Федерації не виділено як самостійного виду судового процесу арбітражне судочинство. Отже, з точки зору
  2. § 1. Поняття і принципи місцевого самоврядування. Моделі взаємовідносин державної влади і місцевого самоврядування
    Поняття місцевого самоврядування відносно недавно стало загальновживаним в російському праві. В якості юридичного терміну воно було закріплено в Законі СРСР від 9 квітня 1990, N 1418-1 "Про загальні засади місцевого самоврядування і місцевого господарства в СРСР". --- Відомості З'їзду народних депутатів СРСР і Верховної Ради СРСР. 1990. N 16. Ст. 267.
  3. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    1. AD HOC [ад хок] - для даного випадку, для цієї мети 2. AD REFERENDUM [ад референдум] - до доповіді (відкласти для подальшого розгляду) 3. A FORTIORI [а фортіорі] - тим більше 4. A POSTERIORI [а постеріорі] - на підставі досвіду, з виниклою пізніше точки зору 5. A PRIORI [а пріорі] - заздалегідь, попередньо 6. BONA FIDE [бона ФІДЕ] - чесно, сумлінно 7. CAUSA [кауза] -
  4. Стаття 7. Права та обов'язки організацій, що здійснюють операції з грошовими коштами або іншим майном
    1. Коментована стаття передбачає права і закріплює обов'язки організацій, що здійснюють операції з грошовими коштами або іншим майном (вказівка на права таких організацій включено Федеральним законом від 30 жовтня 2002 р. N 131-ФЗ, яким і введено в дану статтю перше з положень, що передбачають ці права , йдеться про новий п. 11). Відкриває дану статтю пункт,
  5. Стаття 8. Уповноважений орган
    1. Коментована стаття присвячена уповноваженому органу. Таким згідно визначення, даного в ст. 3 коментованого Закону (можна сказати, згідно скороченим позначенню, введеному в зазначеній статті в юридико-технічних цілях), є федеральний орган виконавчої влади, який приймає заходи з протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і
  6. Адміністративна відповідальність
    Адміністративна відповідальність за порушення законодавства про протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму встановлена статтею 15.27 КоАП РФ, введеної Федеральним законом від 30 жовтня 2002 р. N 130 -ФЗ * (253). Відповідно до Федерального закону від 23 липня 2010 р. N 176-ФЗ, виданим з метою приведення окремих положень
  7. Стаття 12. Обов'язки поліції
    Коментар до статті 12 Перераховані в цій статті та інші обов'язки поліції в межах своєї компетенції відповідно до займаної посади виконують співробітники поліції. Коментар до пункту 1 цієї статті 1.1. Порядок реалізації даного обов'язку врегульовано Інструкцією про порядок прийому, реєстрації та дозволу в органах внутрішніх справ Російської Федерації
  8. Стаття 13. Права поліції
    Коментар до статті 13 Перерахованими у цій статті, так само як іншими правами поліції в межах своєї компетенції відповідно до займаної посади користуються співробітники поліції. Коментар до пункту 1 цієї статті 1.1. Вимога, про який йдеться в п. 1 ст. 13 коментованого Федерального закону, може бути як письмовим, так і усним. 1.2. Для
  9. Стаття 13. Права поліції
    Коментар до статті 13 січня. Коментована стаття передбачає права поліції. У пояснювальній записці до проекту коментованого Закону зазначалося, що права поліції максимально конкретизовані; виключені деякі норми, що не мають чіткого юридичного змісту і дозволяють довільно (без необхідних підстав, належної процедури і дотримання певних термінів) обмежувати права
  10. 4. Інші злочини проти здоров'я населення
    Незаконне заняття приватною медичною пpактикой або приватної фаpмацевтіческой діяльністю (ст. 235 КК). Самовільне заняття приватною медичною пpактикой або фаpмацевтіческой діяльністю, як правило, пов'язано з позбавленням пpава на кваліфікований медичну допомогу і, внаслідок цього, ставить під угpозой життя і здоров'я людини, нерідко пов'язане з поширенням непрофесійних
© 2014-2022  yport.inf.ua