Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
А.Б. Агапов. Постатейний коментар до кодексу російської федерації про адміністративні правопорушення. Розширений, з використанням матеріалів судової практики, 2004 - перейти до змісту підручника

Стаття 5.25. Ненадання відомостей про підсумки голосування або про результати виборів


1. Ненадання або несвоєчасне надання головою дільничної виборчої комісії, комісії референдуму для ознайомлення виборцям, учасникам референдуму, зареєстрованим кандидатам, виборчим об'єднанням, виборчим блокам, спостерігачам, іноземним (міжнародним) спостерігачам, представникам засобів масової інформації відомостей про підсумки голосування -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу в розмірі від п'яти до десяти мінімальних розмірів оплати праці.
2. Те ж порушення, зроблене головою територіальної виборчої комісії, комісії референдуму, а так само порушення ним строків направлення відомостей або неповне надання відомостей про підсумки голосування на виборах, референдумі в засоби масової інформації для опублікування -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу в розмірі від десяти до двадцяти мінімальних розмірів оплати праці.
3. Порушення, передбачене частиною 1 цієї статті, вчинене головою окружної виборчої комісії, комісії референдуму, а так само порушення ним строків направлення відомостей або неповне надання відомостей про підсумки голосування, про результати виборів в засоби масової інформації для опублікування -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу в розмірі від двадцяти до тридцяти мінімальних розмірів оплати праці.
4. Порушення, передбачене частиною 3 цієї статті, вчинене головою виборчої комісії, комісії референдуму суб'єкта Російської Федерації, -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу в розмірі від тридцяти до сорока мінімальних розмірів оплати праці.
5. Порушення, передбачене частиною 3 цієї статті, вчинене Головою Центральної виборчої комісії Російської Федерації, -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу в розмірі від сорока до п'ятдесяти мінімальних розмірів оплати праці.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 5.25. Ненадання відомостей про підсумки голосування або про результати виборів "
  1. Стаття 141. Перешкоджання здійсненню виборчих прав чи роботі виборчих комісій Коментар до статті 141
    Відповідно до ч. 2 ст. 32 Конституції РФ громадяни Російської Федерації мають право обирати і бути обраними до органів державної влади та органи місцевого самоврядування, а також брати участь у референдумі. Виняток становлять громадяни, визнані судом недієздатними, а також утримуються в місцях позбавлення волі за вироком суду. В ході проведення виборів або референдуму громадянам
  2. Стаття 142.1. Фальсифікація підсумків голосування Коментар до статті 142.1
    Основним об'єктом аналізованого злочину виступає гарантоване Конституцією РФ вільне і рівне здійснення виборчого права, права на участь у референдумі. Факультативним об'єктом можуть бути нормальна діяльність виборчої комісії або комісії референдуму, інтереси державної влади, державної служби, служби в органах місцевого самоврядування. У структуру
  3. § 3. Освіта та організація діяльності виборчих комісій
    Підготовка і проведення муніципальних виборів здійснюється системою виборчих комісій, очолюваної Центральною виборчою комісією (ЦВК) РФ. У зазначену систему також входять виборчі комісії суб'єктів Федерації, муніципальних утворень, окружні, дільничні виборчі комісії. В організації муніципальних виборів можуть також брати участь територіальні (районні,
  4. § 4. Висування кандидатів і їх реєстрація
    Головні дійові особи виборчої кампанії - кандидати в депутати та на виборні посади. Вступники вибори громадяни набувають статусу кандидатів через процедуру висунення. Після їх реєстрації відповідною виборчою комісією вони знаходять статус зареєстрованих кандидатів. Висування кандидатів. Законом встановлено період, що включає висунення кандидатів, списків
  5. § 4. Акціонерні суспільства
    Акціонерним товариством (далі по тексту - АТ) визнається комерційна організація, статутний капітал якої розділений на певну кількість акцій. Найбільш загальні норми про статус АТ містить Цивільний кодекс, визначаючи в гол. 4 його поняття, основні риси і встановлюючи основні гарантії прав акціонерів і кредиторів товариства. Більш детальна регламентація статусу акціонерних товариств є
  6. § 1. Загальні положення про купівлю-продаж
    Поняття і загальна характеристика договору купівлі-продажу. Купівля-продаж - економічне відношення, покоїться на формулі "товар - гроші". Поява купівлі-продажу по праву пов'язують з початком цивілізованих товарних відносин, з історичною епохою появи грошей, на частку яких випала роль і функція загального вартісного еквівалента . Відносини купівлі-продажу не слід змішувати з опосредующей їх
  7. § 2. Договір роздрібної купівлі-продажу
    Договір роздрібної купівлі-продажу та кваліфікуючі його ознаки. За договором роздрібної купівлі-продажу продавець, який здійснює підприємницьку діяльність з продажу товарів у роздріб, зобов'язується передати покупцеві товар, призначений для особистого, сімейного, домашнього чи іншого використання, не пов'язаного з підприємницькою діяльністю (п. 1 ст. 492 ЦК). Даний договір має наступні
  8. § 8. Відповідальність за шкоду, завдану внаслідок недоліків товарів, робіт або послуг
    Загальні положення. Відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров'ю або майну потерпілого внаслідок конструктивних, рецептурних або інших недоліків товару, роботи або послуги, в якості спеціального делікту в російському цивільному законодавстві було вперше виділено в Основах цивільного законодавства 1991 р., в яких цьому присвячена одна стаття (ст. 129) * (67). Закон РФ від 7 лютого
  9. 2. Форми договірної відповідальності
    Щодо форм (заходів) цивільно - правової, і зокрема договірної, відповідальності, тобто форм вираження несприятливих наслідків у майновій сфері порушника , які є наслідком допущеного ним правопорушення, в юридичній літературі висловлені позиції, які не відрізняються визначеністю. Наведемо найбільш характерні з них. О.С. Іоффе вважає, що до заходів
  10. 7. Права та обов'язки сторін
    Большая часть статей ГК о подряде, в том числе и включенных в "Общие положения о подряде", регулирует содержание договора путем указания на обязанности его сторон. При этом, естественно, имеется в виду, что обязанностям стороны соответствуют права ее контрагента. Вместе с тем в ряде случаев, по соображениям главным образом юридической техники, законодатель использует и другой вариант, указывая не