« Попередня
|
|
Наступна » |
|
|
Стаття 5.48. Порушення прав зареєстрованих кандидатів, виборчих об'єднань, виборчих блоків, ініціативних груп з проведення референдуму, інших груп учасників референдуму при виділенні площ для розміщення агітаційних матеріалів
|
(введена Федеральним законом від 04.07.2003 N 94-ФЗ) Порушення прав зареєстрованих кандидатів, виборчих об'єднань, виборчих блоків, ініціативних груп з проведення референдуму, інших груп учасників референдуму на розміщення агітаційних матеріалів на об'єкті, який знаходиться у державній та (або) муніципальної власності або у власності організації , яка має державну і (або) муніципальну частку в своєму статутному (складеному) капіталі, що перевищує 30 відсотків на день офіційного опублікування (публікації) рішення про призначення (проведенні) виборів, про реєстрацію ініціативної групи з проведення референдуму, а так само порушення організаціями, що надають рекламні послуги, умов розміщення агітаційних матеріалів - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на посадових осіб у розмірі від двадцяти п'яти до тридцяти мінімальних розмірів оплати праці; на юридичних осіб - від двохсот до трьохсот мінімальних розмірів оплати праці.
|
« Попередня |
|
Наступна » |
= Перейти до змісту підручника = |
|
Інформація, релевантна " Стаття 5.48. Порушення прав зареєстрованих кандидатів, виборчих об'єднань, виборчих блоків, ініціативних груп з проведення референдуму, інших груп учасників референдуму при виділенні площ для розміщення агітаційних матеріалів " |
- Стаття 277. Посягання на життя державного чи громадського діяча Коментар до статті 277
Основним об'єктом посягання на життя державного чи громадського діяча є суспільні відносини, що складаються у внутрішньополітичній сфері реалізації державного суверенітету. В якості додаткового об'єкта виступають суспільні відносини, що забезпечують безпеку життя потерпілого. Потерпілим від злочину є державний або громадський
- Стаття 259. Подача заяви про захист виборчих прав і права на участь у референдумі громадян Російської Федерації
1. Сучасні суспільно-політичні процеси, у тому числі виникнення багатопартійної системи, зумовили широке використання виборів як способу формування органів державної влади та органів місцевого самоврядування на всіх рівнях. Демократизація суспільства створила передумови і для зростання ролі референдуму як безпосередньої форми народовладдя, здійснюваної шляхом прямого
- Стаття 7. Права та обов'язки організацій, що здійснюють операції з грошовими коштами або іншим майном
1. Коментована стаття передбачає права і закріплює обов'язки організацій, що здійснюють операції з грошовими коштами або іншим майном (вказівка на права таких організацій включено Федеральним законом від 30 жовтня 2002 р. N 131-ФЗ, яким і введено в дану статтю перше з положень, що передбачають ці права , йдеться про новий п. 11). Відкриває дану статтю пункт,
- Стаття 12. Обов'язки поліції
Коментар до статті 12 Перераховані в цій статті та інші обов'язки поліції в межах своєї компетенції відповідно до займаної посади виконують співробітники поліції. Коментар до пункту 1 цієї статті 1.1. Порядок реалізації даного обов'язку врегульовано Інструкцією про порядок прийому, реєстрації та дозволу в органах внутрішніх справ Російської Федерації
- Стаття 13. Права поліції
Коментар до статті 13 Перерахованими у цій статті, так само як іншими правами поліції в межах своєї компетенції відповідно до займаної посади користуються співробітники поліції. Коментар до пункту 1 цієї статті 1.1. Вимога, про який йдеться в п. 1 ст. 13 коментованого Федерального закону, може бути як письмовим, так і усним. 1.2. Для
- 8.2. Адміністративно-правовий статус об'єднань громадян
Специфіка об'єднань громадян як суб'єкта адміністративного права виявляється у взаєминах об'єднання з державними органами, насамперед з органами виконавчої влади. Держава забезпечує додержання прав і законних інтересів легалізованих в установленому законодавством порядку об'єднань громадян. Відносно окремих їх видів Верховною Радою України
- Стаття 5.52. Невиконання посадовою особою вимог законодавства про вибори про забезпечення рівних умов передвиборчої діяльності зареєстрованих кандидатів, виборчих об'єднань, виборчих блоків
(введена Федеральним законом від 04.07.2003 N 94-ФЗ) неизвещения уповноваженою на те посадовою особою всіх зареєстрованих по відповідному виборчому округу кандидатів про захід, який фінансується, організовується або проводиться для населення органами державної влади, органами місцевого самоврядування, державними і муніципальними підприємствами і установами та на
- Стаття 13. Права поліції
Коментар до статті 13 січня. Коментована стаття передбачає права поліції. У пояснювальній записці до проекту коментованого Закону зазначалося, що права поліції максимально конкретизовані; виключені деякі норми, що не мають чіткого юридичного змісту і дозволяють довільно (без необхідних підстав, належної процедури і дотримання певних термінів) обмежувати права
- Стаття 12. Обов'язки поліції
Коментар до статті 12 січня. У даній статті встановлено обов'язки поліції, а в наступній статті передбачені її права. Як наголошувалося в пояснювальній записці до проекту коментованого Закону, до переліку обов'язків поліції включені функції, які не були враховані в Законі 1991 про міліції, але які міліція здійснювала у відповідності з іншими законодавчими та іншими нормативними
- § 2. Принципи і гарантії виборчого права
Принципи виборчого права діляться на три групи. Перша включає вихідні принципи виборів як політико-правового інституту, другий - принципи організації виборів, третя - принципи правового становища громадян у сфері виборів. Вихідні принципи виборів конкретизуються в принципах другої і третьої групи. Вихідні принципи виборів. Вихідними для виборів є принципові положення, в
|