Правила польотів, підготовки до них, інші правила експлуатації військових літальних апаратів визначені воздуш-ним кодексом РФ, спеціальними настановами Збройних Сил РФ, іншими нормативними правовими актами. Предмет злочину - військові літальні апарати: літаки, вертольоти, планери та ін, що знаходяться на озброєнні у Збройних Силах РФ, інших військах і військових форму-ваниях РФ. Об'єктивна сторона злочину полягає в порушенні правил польотів або підготовки до них або інших правил експлу-атації військових літальних апаратів, що призвело з неостиглого-рожности смерть людини або інші тяжкі наслідки. Порушення правил польотів, підготовки до них або інших пра-вил експлуатації військових літальних апаратів можуть Вира-тулитися у відхиленні від встановленого маршруту польоту, заданий-ної висоти та інших обов'язкових умов виробництва польоту, випуск в політ технічно несправного літального апарату, допуск до польоту членів екіпажу, які перебувають у хворобливому чи іншому стані, що перешкоджає виробництву польоту, і т.п.
До інших тяжких наслідків слід віднести заподіяння тяжкого або середньої тяжкості шкоди здоров'ю декількох осіб, знищення літального апарату, руйнування військових і грома-данских об'єктів, зрив виконання важливого бойового завдання та ін Суб'єктивна сторона злочину передбачає нали-чие необережної форми вини у вигляді легкодумства або-брежності. Суб'єкт злочину - спеціальний: військовослужбовець, керуючий військовим літальним апаратом або відповідаю-щий за його підготовку до польоту і експлуатацію.
|
- § 4. Зобов'язання з буксирування
порушених правовідносинах (буксирування плотів і інш.), Так і в результаті вчинення правопорушення на транспорті як свого роду одне з відновлювальних наслідків (буксирування пошкодженого транспортного засобу). Буксирування виступає відносно самостійним елементом транспортного процесу поряд з перевезенням вантажів, пасажирів та багажу. Співвідношення буксирування і перевезення, важливе
- Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
порушення продавцем умови про асортименті, як видно, встановлені законодавцем залежно від обсягу переданого неассортіментного товару, тобто від того, є порушення даної умови повним або частковим, а саме зобов'язання - невиконаним або виконаним неналежним чином (СР відповідно п. 1 і 2 ст. 468 ЦК). Однак навряд чи законодавець керувався цією обставиною,
- Стаття 351. Порушення правил польотів або підготовки до них Коментар до статті 351
порушенні правил польотів або підготовки до них. Наявність розглянутого складу злочину закон пов'язує з настанням суспільно небезпечних наслідків у вигляді смерті людини або інших тяжких наслідків. До числа інших тяжких наслідків може бути віднесено руйнування літального апарату, знищення або пошкодження іншої бойової техніки, заподіяння шкоди здоров'ю людей і т.д. У конструкцію
- Стаття 12. Обов'язки поліції
порушення; --- Далі - ДТП. - Інша інформація про події. 1.3. У даному випадку під "інформацією" мається на увазі не зміст, а форма повідомлення про подію. Використовуючи термін "інформація", відомство звертає увагу правоприменителя, що такого роду повідомленням про подію будуть будь-якого роду відомості незалежно від форми їх
- 30.1. Основи управління транспортом та дорожнім господарством
порушення на транспорті, в галузі дорожнього господарства та зв'язку ». Тому боротьба з адміністративними проступками (а також із злочинами), які вчиняються на транспорті, покладається не тільки на структурні підрозділи транспорту, створені для виконання цих завдань (інспекції щодо забезпечення безпеки польотів; служби безпеки на залізничному транспорті та ін.), але і на
- Глава 24. ДЕЯКІ ПИТАННЯ ПРАВА НА ОБ'ЄКТ БУДІВНИЦТВА
порушено і прямо перевернуто класичне правило про будову як приналежність землі (superifcies solo cedit). --- Див: Цивільне право: Підручник / Відп. ред. Е.А. Суханова. Т. 1. М.: Бек, 1993. С. 299. Історичної справедливості заради слід зауважити, що принцип superficies solo cedit не проводився грецьким (і східним) правом, яке допускало
- 1. Амністія
порушення принципу справедливості, тому амністія не повинна мати місця ні в практиці вищих органів державної влади, ні в кримінальному законодавстві * (262). Інші автори, які наполягають на скасуванні інституту амністії, мотивують це тим, що вона тягне сплеск злочинності, тобто веде до зростання рецидиву серед осіб, звільнених від кримінальної відповідальності або покарання у зв'язку з
- Стаття 13. Права поліції
порушення, а також дій, що перешкоджають здійсненню повноважень міліції, законній діяльності депутатів, кандидатів у депутати, посадових осіб органів державної влади та посадових осіб органів місцевого самоврядування, представників громадських об'єднань; видаляти громадян з місця вчинення правопорушення або події. У розглянутому пункті передбачені права,
- Стаття 12. Обов'язки поліції
порушеннях, про пригодах; видавати заявникам на підставі особистих звернень про надходження та реєстрації їх письмових заяв про злочини, про адміністративні правопорушення, про пригодах; здійснювати відповідно до підвідомчості перевірку заяв і повідомлень про злочинах, про адміністративні правопорушення, про події і приймати за такими заявами і
- Список нормативно-правових актів
порушень неповнолітніх "; Федеральний закон від 5 липня 1999 р. N 133-ФЗ "Про внесення змін і доповнень до Федерального закону" Про статус депутата Ради Федерації і статусі депутата Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації "; Федеральний закон від 12 липня 1999 р. N 161-ФЗ" Про матеріальну відповідальність військовослужбовців "; Федеральний закон від 17 липня 1999 р. N 177-ФЗ
|