(в ред. Федерального закону від 30.06.2006 N 90-ФЗ) Системи оплати праці (в тому числі тарифні системи оплати праці) працівників державних і муніципальних установ встановлюються: у федеральних державних установах - колективними договорами, угодами, локальними нормативними актами відповідно до федеральними законами та іншими нормативними правовими актами Російської Федерації; в державних установах суб'єктів Російської Федерації - колективними договорами, угодами, локальними нормативними актами відповідно до федеральними законами та іншими нормативними правовими актами Російської Федерації, законами та іншими нормативними правовими актами суб'єктів Російської Федерації; в муніципальних установах - колективними договорами, угодами, локальними нормативними актами відповідно до федеральними законами та іншими нормативними правовими актами Російської Федерації, законами та іншими нормативними правовими актами суб'єктів Російської Федерації і нормативними правовими актами органів місцевого самоврядування. Уряд Російської Федерації може встановлювати базові оклади (базові посадові оклади), базові ставки заро-бітної плати за професійними кваліфікаційними групами. (В ред. Федеральних законів від 20.04.2007 N 54-ФЗ, від 18.10.2007 N 230-ФЗ) Заробітна плата працівників державних і муніципальних закладів не може бути нижче встановлених Урядом Російської Федерації базових окладів (базових посадових окладів), базових ставок заробітної плати відповідних професійних кваліфікаційних груп. (В ред. Федерального закону від 20.04.2007 N 54-ФЗ) Базові оклади (базові посадові оклади), базові ставки заробітної плати, встановлені Урядом Російської Федерації , забезпечуються: федеральними державними установами - за рахунок коштів федерального бюджету; державними установами суб'єктів Російської Федерації - за рахунок коштів бюджетів суб'єктів Російської Федеративної-ції; муніципальними установами - за рахунок коштів місцевих бюджетів. Системи оплати праці працівників державних і муніципальних установ встановлюються з урахуванням єдиного тарифно-кваліфікаційного довідника робіт і професій робітників, єдиного кваліфікаційного довідника посад керівників, спе-ціалістів і службовців або професійних стандартів, а також з урахуванням державних гарантій з оплати праці, рекомендацій Російської тристоронньої комісії з регулювання соціально-трудових відносин (частина третя статті 135 цього Кодексу) і думки відповідних профспілок (об'єднань профспілок) та об'єднань роботодавців. (В ред. Федерального закону від 03.12.2012 N 236-ФЗ) Професійні кваліфікаційні групи - групи професій робітників і посад службовців, сформовані з урахуванням сфери діяльності на основі вимог до професійної підготовки і рівню кваліфікації, які необхідні для здійснюва-лення відповідної професійної діяльності. Професійні кваліфікаційні групи і критерії віднесення професій робітників і посад службовців до професійної кваліфікаційних групах затверджуються федеральним органом виконавчої влади, що здійснює функції з Вира-ботке державної політики та нормативно-правового регулювання у сфері праці.
|
- Стаття 144. Системи оплати праці працівників державних і муніципальних установ
стаття присвячена системам оплати праці працівників державних і муніципальних установ. Працівників державних і муніципальних установ слід відрізняти від державних цивільних службовців, які проходять службу в державних органах, і від муніципальних службовців, що проходять службу в муніципальних органах. Умови оплати праці державних цивільних і муніципальних
- Стаття 145. Оплата праці керівників організацій, їх заступників і головних бухгалтерів
стаття згадує організації, що фінансуються з бюджету, в той час як ст. ст. 135 і 144 ТК вживають термін "державні та муніципальні установи". Очевидно, що маються на увазі одні й ті ж види юридичних осіб і було б доцільно навести в єдність термінологію, використовувану в гол. 21 ТК. 2. Оплата праці керівників, їх заступників і головних бухгалтерів державних і
- Стаття 70. Забезпечення виконання функцій казен-них установ
систему Російської Федерації; відшкодування шкоди, заподіяної казенним установою при здійсненні його діяльності. (В ред. Федерального закону від 08.05.2010 N
- Стаття 271. Оплата праці працівників у віці до вісімнадцяти років при скороченій тривалості еже-денної роботи
оплаті праці заробітна плата працівникам віком до вісімнадцяти років виплачується з урахуванням скороченої тривалості роботи. Роботодавець може за рахунок власних коштів проводити їм доплати до рівня оплати праці праців-ників відповідних категорій при повній тривалості щоденної роботи. Праця працівників віком до вісімнадцяти років, допущених до відрядних робіт ,
- Стаття 146. Оплата праці в особливих умовах
оплати праці працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими, небезпечними і іншими особливими умовами праці, здійснюється як з допомогою збільшення тарифних ставок (окладів), так і шляхом встановлення доплат до них за умови праці. 2. Підвищена оплата праці в місцевостях з особливими кліматичними умовами забезпечується за допомогою застосування районних коефіцієнтів і надбавок до заробітної
- Стаття 150. Оплата праці при виконанні робіт різної кваліфікації
стаття встановлює правила оплати при виконанні робіт різної кваліфікації: а) для працівників з погодинною оплатою праці, б) для працівників з відрядною оплатою праці. 2. За загальним правилом оплата праці працівника провадиться по виконуваній роботі. Однак, якщо при виконанні повременщикам робіт різної складності (кваліфікації) неможливо врахувати робочий час, витрачений на виконання
- Стаття 143. Тарифні системи оплати праці
системи оплати праці - системи оплати праці, засновані на тарифній системі диференціації заробітної плати праців-ників різних категорій. Тарифна система диференціації заробітної плати працівників різних категорій включає в себе: тарифні ставки, оклади (посадові оклади), тарифну сітку і тарифні коефіцієнти. Тарифна сітка - сукупність тарифних розрядів робіт (професій,
- Стаття 285. Оплата праці осіб, які працюють за сумісництвом
оплати праці. При цьому умови оплати праці сумісників, що встановлюються в Залежно від відпрацьованого часу або вироблення, не можуть бути погіршені в порівнянні з встановленими ТК, законами, іншими нормативними правовими актами, колективним договором, угодою (див. коментар. до ст. ст. 135, 152). Обумовлені сторонами умови оплати роботи, виконуваної в порядку сумісництва, повинні
- Стаття 41. Зміст і структура колективного договору
системи і розміри оплати праці; виплата допомог, компенсацій; механізм регулювання оплати праці з урахуванням зростання цін , рівня інфляції, виконання показників, визначених колектив-ним договором; зайнятість, перенавчання, умови вивільнення працівників; робочий час і час відпочинку, включаючи питання надання та тривалості відпусток; поліпшення умов і охорони праці працівників, в
- Стаття 146. Оплата праці в особливих умовах
праці працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими, небезпечними і іншими особливими умовами праці, вироб-водиться в підвищеному розмірі. У підвищеному розмірі оплачується також працю працівників, зайнятих на роботах у місцевостях з особливими кліматичними
- 38. Доходи і видатки бюджетних установ
оплату праці відповідно до укладеними трудовими договорами і правовими актами, що регулюють розмір заробітної плати відповідних категорій працівників; 2) перерахування страхових внесків у державні позабюджетні фонди; 3) трансферти населенню, що виплачуються відповідно до федеральних законів, законами суб'єктів РФ і правовими актами органів місцевого самоврядування; 4)
- Стаття 129 . Основні поняття та визначення
оплата праці працівника) - винагорода за працю залежно від кваліфікації працівника, складності, коли-пра, якості та умов виконуваної роботи, а також компенсаційні виплати (доплати і надбавки компенсаційного характеру, в тому числі за роботу в умовах, що відхиляються від нормальних, роботу в особливих кліматичних умовах і на територіях, що піддали-ся радіоактивного забруднення, і
|