Головна
ГоловнаЦивільне, підприємницьке, сімейне, міжнародне приватне правоЦивільне право → 
« Попередня Наступна »
Президенти Російської Федерації Б. ЄЛЬЦИН і В.ПУТІН. Цивільний кодекс Російської Федерації (зі змінами від 20.04.2012г.). Частина четверта, 2012 - перейти до змісту підручника

Стаття 1546. Права Російської Федерації і суб'єктів Російської Федерації на технологію


1. Право на технологію, створену за рахунок або із залученням коштів федерального бюджету, належить Російській Федерації у випадках, коли:
1) єдина технологія безпосередньо пов'язана із забезпеченням оборони і безпеки Російської Федерації;
2) Російська Федерація до створення єдиної технології або в подальшому прийняла на себе фінансування робіт з доведення єдиної технології до стадії практичного застосування;
3) виконавець не забезпечив до закінчення шести місяців після закінчення робіт по створенню єдиної технології вчинення всіх дій, необхідних для визнання за ним або придбання виняткових прав на результати інтелектуальної діяльності, які входять до складу технології.
2. Право на технологію, створену за рахунок або із залученням коштів бюджету суб'єкта Російської Федерації, належить суб'єкту Російської Федерації у випадках, коли:
1) суб'єкт Російської Федерації до створення єдиної технології або в подальшому прийняв на себе фінансування робіт з доведення технології до стадії практичного застосування;
2) виконавець не забезпечив до закінчення шести місяців після закінчення робіт по створенню єдиної технології вчинення всіх дій, необхідних для визнання за ним або придбання виняткових прав на результати інтелектуальної діяльності, які входять до складу технології.
3. У випадках, коли відповідно до пунктів 1 і 2 цієї статті право на технологію належить Російській Федерації чи суб'єкту Російської Федерації, виконавець зобов'язаний відповідно до пункту 2 статті 1544 цього Кодексу вжити заходів для визнання за ним та отримання прав на відповідні результати інтелектуальної діяльності для подальшої передачі цих прав відповідно до Російської Федерації та суб'єктами Російської Федерації.
4. Управління правом на технологію, що належить Російської Федерації, здійснюється у порядку, визначеному Урядом Російської Федерації.
Управління правом на технологію, що належить суб'єкту Російської Федерації, здійснюється у порядку, визначеному органами виконавчої влади відповідного суб'єкта Російської Федерації.
5. Розпорядження правом на технологію, що належить Російської Федерації чи суб'єкту Російської Федерації, здійснюється з дотриманням правил цього розділу.
Особливості розпорядження правом на технологію, що належить Російської Федерації, визначаються законом про передачу федеральних технологій.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 1546. Права Російської Федерації і суб'єктів Російської Федерації на технологію "
  1. Стаття 1547. Відчуження права на технологію, що належить Російської Федерації чи суб'єкту Російської Федерації
    1546 цього Кодексу, не пізніше ніж через шість місяців з дня отримання Російською Федерацією чи суб'єктом Російської Федерації прав на результати інтелектуальної діяльності, необхідних для практичного використання цих результатів у складі єдиної технології, право на технологію має бути відчужено особі, зацікавленій у впровадженні технології та володіє реальними
  2. Стаття 1548. Винагорода за право на технологію
    1546 цього Кодексу. 2. У випадках, коли право на технологію відчужується за договором, у тому числі за результатами конкурсу або аукціону, розмір, умови і порядок виплати винагороди за це право визначаються угодою сторін. 3. У випадках, коли впровадження технології має важливе соціально-економічне значення або важливе значення для оборони або безпеки Російської Федерації, а
  3. § 2. Принципи і гарантії виборчого права
    права діляться на три групи. Перша включає вихідні принципи виборів як політико-правового інституту, другий - принципи організації виборів, третя - принципи правового становища громадян у сфері виборів. Вихідні принципи виборів конкретизуються в принципах другої і третьої групи. Вихідні принципи виборів. Вихідними для виборів є принципові положення, в сукупності
  4. § 1. Підряд
    права. Важливе значення у регулюванні відносин підряду мають спеціальні нормативні акти, розвиваючі норми ЦК про окремі види договорів підряду та спрямовані на врегулювання тих видів зобов'язань, які не знайшли відображення у ЦК. Так, відносини у сфері капітального будівництва регулюються Законом РФ від 26 червня 1991 р. «Про інвестиційну діяльність у РРФСР» [2] в частині, що не
  5. § 3. Правове становище селянського (фермерського) господарства
    права на земельну ділянку, не може бути позивачем або відповідачем в суді, не несе відповідальності своїм майном, оскільки не має такого. Можна сказати, що селянське господарство - це не суб'єкт правових, та й економічних відносин, а форма господарювання, різновид господарської, точніше - сільськогосподарської діяльності. Закон виходить з того, що селянське господарство можуть
  6. § 1. Поняття і принципи місцевого самоврядування. Моделі взаємовідносин державної влади і місцевого самоврядування
    стаття 3, частини 2 і 3; статті 12 і 130, частина 1, Конституції Російської Федерації). Відповідно до статті 130 (частина 2) Конституції Російської Федерації місцеве самоврядування - як публічна (муніципальна) влада - здійснюється громадянами шляхом референдуму, виборів, інших форм прямого волевиявлення, через виборні та інші органи місцевого самоврядування ".
  7. § 3. Визначення повноважень органів державної влади у сфері місцевого самоврядування
    права. С. 32. Стаття 4 Федерального закону 1995 до повноважень органів державної влади Російської Федерації в галузі місцевого самоврядування відносить наступні питання . Прийняття та зміна федеральних законів про загальні принципи організації місцевого самоврядування, контроль за їх дотриманням. Як вже було зазначено вище, існує правова невизначеність у питанні про те, що
  8. СПИСОК
    стаття / / Місцеве самоврядування в Російській Федерації: Зб. нормативних актів. М., 1998. Лаптєва Л.Є. Земські установи в Росії. М., 1993. Ларькина А.П. Органи територіального громадського самоврядування. Саранськ, 1993 . Легорнев С. Муніципальна власність як основа реального самоврядування / / Житлове та комунальне господарство. 1993. N 1. Лексин В.М., Швецов О.М. Держава і
  9. § 2. Захист нематеріальних благ
    права (блага) і характеру наслідків цього порушення (п. 2 ст. 150 ЦК). Інакше кажучи, нематеріальні блага захищаються в загальному порядку (причому не забороняється використання одночасно декількох способів захисту, вибір яких здійснюється потерпілим), проте законом або істотою самих нематеріальних благ може обумовлюватися специфіка застосування того чи іншого способу захисту. В
  10. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    стаття трактує про передачу проданої речі із застереженням про збереження права власності за продавцем до оплати речі покупцем або настання іншої обставини, тобто про невідкладно обумовленому договорі про передачу. Абзац 1 ст. 491 ГК відокремлює умовну традицію (речову угоду) від лежить в її основі не умовна купівлі-продажу (обязательственной угоди), а також показує, що угода