1. Непокора законному розпорядженню або вимозі посадової особи органу, що здійснює державний нагляд (контроль) - (в ред. Федерального закону від 18.07.2011 N 242-ФЗ) тягне попередження або накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від п'ятисот до однієї тисячі рублів; на посадових осіб - від двох тисяч до чотирьох тисяч рублів. (В ред. Федеральних законів від 22.06.2007 N 116-ФЗ, від 27.07.2010 N 239-ФЗ) 2. Невиконання законних вимог посадової особи органу охорони континентального шельфу Російської Федерації або органу охорони виключної економічної зони Російської Федерації про зупинку судна, а також перешкоджання здійсненню цією посадовою особою покладених на нього повноважень, у тому числі на огляд судна, - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на посадових осіб у розмірі від п'ятнадцяти тисяч до двадцяти тисяч рублів. (В ред. Федеральних законів від 03.11.2006 N 182-ФЗ, від 22.06.2007 N 116-ФЗ) 3. Перешкоджання доступу членів міжнародної інспекційної групи, що здійснює свою діяльність відповідно до міжнародного договору Російської Федерації, на об'єкт, що підлягає міжнародному контролю, - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на посадових осіб у розмірі від трьох тисяч до чотирьох тисяч рублів; на юридичних осіб - від тридцяти тисяч до сорока тисяч рублів. (В ред. Федерального закону від 22.06.2007 N 116-ФЗ) 4. Невиконання законних вимог посадової особи органу, уповноваженого в галузі експортного контролю, а також перешкоджання здійсненню цією посадовою особою службових обов'язків - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від однієї тисячі до двох тисяч рублів; на посадових осіб - від п'яти тисяч до десяти тисяч рублів. (В ред. Федерального закону від 22.06.2007 N 116-ФЗ) (частина четверта введена Федеральним законом від 08.05.2006 N 65-ФЗ)
|
- Адміністративна відповідальність
Адміністративна відповідальність за порушення законодавства про протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму встановлена статтею 15.27 КоАП РФ, введеної Федеральним законом від 30 жовтня 2002 р. N 130-ФЗ * (253). Відповідно до Федерального закону від 23 липня 2010 р. N 176-ФЗ, виданим з метою приведення окремих положень
- Стаття 12. Обов'язки поліції
Коментар до статті 12 Перераховані в цій статті та інші обов'язки поліції в межах своєї компетенції відповідно до займаної посади виконують співробітники поліції. Коментар до пункту 1 цієї статті 1.1. Порядок реалізації даного обов'язку врегульовано Інструкцією про порядок прийому, реєстрації та дозволу в органах внутрішніх справ Російської Федерації
- Стаття 13. Права поліції
Коментар до статті 13 Перерахованими у цій статті, так само як іншими правами поліції в межах своєї компетенції відповідно до займаної посади користуються співробітники поліції. Коментар до пункту 1 цієї статті 1.1. Вимога, про який йдеться в п. 1 ст. 13 коментованого Федерального закону, може бути як письмовим, так і усним. 1.2. Для
- Що значить - достатні підстави підозрювати?
Закон, на жаль, не дає відповіді на це питання, дозволяючи трактувати відповідь як завгодно. Але безумовно, якщо після перевірки документів підозри не підтвердилися, значить, вони були недостатніми. У такому випадку у громадянина є підстави для оскарження подібних дій, тим більше якщо вони спричинили для нього несприятливі наслідки (про оскарження дій міліції, які порушують права і
- § 2. Кореляція проступків і злочинів по дореволюційному російському праву
Відповідальність за незначні проступки в Росії кінця XIX в. регламентувалася різними актами. Деякі з них передбачали санкції залежно від станової приналежності правопорушника. Так, згідно з Лісовим статутом (вид. 1876 р. в ред . 1890 р., додаток до ст. 1, прямуючи.), а також Зводом законів Російської імперії (т. VIII, ч. 1) стягнення і покарання за порушення
- § 12. Адміністративні правопорушення, посягають на встановлений порядок управління
Встановлений порядок управління - це система політико-правових інститутів, що забезпечують функціонування державної влади. Суспільні відносини в цих сферах являють собою об'єкт адміністративного правопорушення. Перші 12 складів правопорушень, передбачених гл. 14 КпАП (ст. 165, 165 ', 1652, 1653, 1655, 1656, 1657, 1658, 1659, 16510, 165м, 16512)', відносяться до
- Стаття 19.4. Непокора законному розпорядженню посадової особи органу, що здійснює державний нагляд (контроль)
1. Непокора законному розпорядженню або вимозі посадової особи органу, що здійснює державний нагляд (контроль), а також перешкоджання здійсненню цією посадовою особою службових обов'язків - тягне за собою попередження або накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від п'яти до десяти мінімальних розмірів оплати праці; на посадових осіб - від десяти до
- Стаття 30. Гарантії правового захисту співробітника поліції
Коментар до статті 30 січня. У коментованій статті закріплені гарантії правового захисту співробітника поліції. У даній статті відтворені з певними змінами норми ст. ст. 23 і 25 Закону 1991 про міліції, перша з яких присвячена обов'язковості виконання законних вимог співробітника міліції, а друга - неприпустимість втручання в діяльність працівника міліції. В
- 2. Історія розвитку законодавства про відповідальність за злочини проти правосуддя
Російське законодавство протягом всієї історії свого розвитку передбачало відповідальність за злочини проти правосуддя . Правові акти дореволюційній Росії містили досить широкий перелік кримінально караних діянь, які перешкоджають здійсненню правосуддя. Спочатку норми про відповідальність за злочини проти правосуддя були розташовані в різних розділах
- Глава 5. ГАРАНТІЇ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
Гарантії здійснення місцевого самоврядування в Російській Федерації визначаються і забезпечуються державою в особі федеральних і регіональних органів державної влади. Вони мають різноманітний характер і можуть бути об'єднані в дві основні групи: загальні гарантії місцевого самоврядування та спеціальні (юридичні) гарантії місцевого самоврядування. У статті 12 Конституції Російської
|