(в ред. Федерального закону від 27.07.2006 N 153-ФЗ) 1. Непокору законній вимозі посадової особи органу федеральної служби безпеки про дотримання заходів і тимчасових обмежень, встановлених на території (об'єкті), в межах якої (на якому) введено правовий режим контртерористичної операції, - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі до п'ятисот рублів; на посадових осіб - від однієї тисячі до трьох тисяч рублів; на юридичних осіб - від п'яти тисяч до десяти тисяч рублів. (В ред. Федерального закону від 22.06.2007 N 116-ФЗ) 2. Несанкціоноване проникнення або спроба проникнення на територію (об'єкт), в межах якої (на якому) введено правовий режим контртерористичної операції, - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від п'ятисот до однієї тисячі рублів. (В ред. Федерального закону від 22.06.2007 N 116-ФЗ) 3. Перешкоджання проведенню контртерористичної операції - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від однієї тисячі до двох тисяч рублів або адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб; на посадових осіб - від трьох тисяч до п'яти тисяч рублів або адміністративний арешт на строк до тридцяти діб; на юридичних осіб - від десяти тисяч до тридцяти тисяч рублів. (В ред. Федерального закону від 22.06.2007 N 116-ФЗ) 4. Порушення головним редактором, редакцією засобу масової інформації, організацією, що здійснює теле-та (або) радіомовлення, або іншою організацією, що здійснює випуск або розповсюдження засоби масової інформації, встановлених законодавством про засоби масової інформації умов освітлення контртерористичної операції - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від п'ятисот до двох тисяч рублів; на посадових осіб - від однієї тисячі до п'яти тисяч рублів; на юридичних осіб - від тридцяти тисяч до ста тисяч рублів. (В ред. Федерального закону від 22.06.2007 N 116-ФЗ)
|
- Стаття 343. Порушення правил несення служби з охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки Коментар до статті 343
порушення і дії, що перешкоджають виконанню військовослужбовцями внутрішніх військ службових обов'язків, вимагати від громадян дотримання громадського порядку; - перевіряти у громадян документи, посвідчують їх особу, якщо є достатні підстави підозрювати їх у скоєнні злочину або адміністративного правопорушення; - складати протоколи про адміністративні правопорушення та
- Стаття 12. Обов'язки поліції
стаття 141 КПК РФ називається "Заява про злочин". Порядку прийняття заяви про явку з повинною присвячена наступна стаття, яка так і називається "Явка з повинною". У ній законодавець посилається на ч. 3 ст. 141 КПК РФ. Однак нічого не говорить про те, що на порядок прийняття явки з повинною поширюється і ч. 4 ст. 141 КПК РФ. Тому видається, що ч. 4 ст. 141 КПК РФ не має
- Стаття 13. Права поліції
стаття КПК України. У КПК РФ відсутня правова основа такого виклику. У ньому йдеться про виклик підозрюваного, обвинуваченого, потерпілого і свідка. А такі з'являються лише після порушення кримінальної справи. 3.6. Відсутність в КПК РФ правової основи виклику особи до органу дізнання на стадії порушення кримінальної справи є перешкодою для здійснення його подальшого приводу. Ні з
- Коментар до статті 3.9
статтями. 2. За змістом ч. 2 коментованої статті адміністративний арешт застосовується лише за наявності обставин, що обтяжують адміністративну відповідальність, вичерпний перелік яких зазначений у ч. 1 ст. 4.3 КоАП; якщо такі відсутні, повинні бути застосовані інші, менш суворі адміністративні покарання. При вчиненні адміністративного правопорушення, що передбачає
- Коментар до статті 18.8
стаття введена Федеральним законом від 10 січня 2003 р. N 7-ФЗ) залежно від мети в'їзду іноземного громадянина в Російську Федерацію і цілі його перебування в Російській Федерації іноземному громадянину видається віза, яка може бути дипломатичної, службової, звичайної, транзитної і візою тимчасово проживає особи. Віза - видане уповноваженим державним органом дозвіл
- Стаття 13. Права поліції
стаття передбачає права поліції. У пояснювальній записці до проекту коментованого Закону зазначалося, що права поліції максимально конкретизовані; виключені деякі норми, що не мають чіткого юридичного змісту і дозволяють довільно (без необхідних підстав, належної процедури і дотримання певних термінів) обмежувати права громадян і організацій, а також які стосуються не
- Стаття 12. Обов'язки поліції
порушеннях, про пригодах; видавати заявникам на підставі особистих звернень про надходження та реєстрації їх письмових заяв про злочини, про адміністративні правопорушення, про пригодах; здійснювати відповідно до підвідомчості перевірку заяв і повідомлень про злочинах, про адміністративні правопорушення, про події і приймати за такими заявами і
- Стаття 3.9. Адміністративний арешт
порушення вимог режиму надзвичайного стану або правового режиму контртерористичної операції до тридцяти діб. Адміністративний арешт призначається суддею. (В ред. Федерального закону від 27.07.2006 N 153-ФЗ) 2. Адміністративний арешт встановлюється і призначається лише у виняткових випадках за окремі види адміністративних правопорушень і не може застосовуватися до вагітних
- § 3. Розгляд економічних спорів арбітражними судами
стаття / / Збірник постанов Президії Вищого Арбітражного Суду Російської Федерації. Вип. 1. Питання підвідомчості і підсудності. М., 1996. С. 2. [10] Постанови Президії Вищого Арбітражного Суду РФ по конкретних справах публікуються в щомісячному журналі «Вісник Вищого Арбітражного Суду РФ» під рубриками, відбивають певні категорії економічних суперечок.
- § 3. Правове становище селянського (фермерського) господарства
порушень законодавства РФ, у разі порушення норм і правил анулювати ліцензії на здійснення Комерційне право. Ч. II. Под ред. В.Ф. Попондопуло, В.Ф. Яковлевої. - СПб., С.-Петербурзький університет, 1998. С. 346 окремих видів діяльності або зупиняти їх дію, притягати до адміністративної відповідальності осіб, які допустили такі порушення законодавства.
|