« Попередня
|
|
Наступна » |
|
|
Стаття 23.26. Органи, що здійснюють функції з охорони, контролю і регулювання використання об'єктів тваринного світу та середовища їх проживання
|
(в ред. Федерального закону від 28.12.2009 N 380-ФЗ) 1. Органи, що здійснюють функції з охорони, контролю і регулювання використання об'єктів тваринного світу та середовища їх проживання, розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачені частиною 2 статті 7.2 (про знищення або про пошкодження знаків, встановлюваних користувачами тваринним світом, уповноваженими державними органами з охорони, контролю і регулювання використання об'єктів тваринного світу та середовища їх проживання, будівель та інших споруд, що належать зазначеним користувачам та органам, за винятком адміністративних правопорушень, скоєних на територіях особливо охоронюваних природних територій федерального значення), статтею 7.11 (за винятком адміністративних правопорушень, скоєних на територіях особливо охоронюваних природних територій федерального значення), статтею 8.33 (за винятком адміністративних правопорушень, скоєних на територіях особливо охоронюваних природних територій федерального значення), статтею 8.34 (в частині адміністративних правопорушень, скоєних з біологічними колекціями, що містять об'єкти тваринного світу, за винятком адміністративних правопорушень, скоєних на територіях особливо охоронюваних природних територій федерального значення), статтею 8.35 (за винятком адміністративних правопорушень, скоєних на територіях особливо охоронюваних природних територій федерального значення), статтею 8.36 (за винятком адміністративних правопорушень, скоєних на територіях особливо охоронюваних природних територій федерального значення), частиною 1 статті 8.37 (за винятком адміністративних правопорушень, скоєних на територіях особливо охоронюваних природних територій федерального значення), частиною 3 статті 8.37 (за винятком адміністративних правопорушень, скоєних на територіях особливо охоронюваних природних територій федерального значення) цього Кодексу. 2. Розглядати справи про адміністративні правопорушення від імені органів, зазначених у частині 1 цієї статті, має право: 1) керівники органів виконавчої влади суб'єктів Російської Федерації, які здійснюють функції з охорони, контролю і регулювання використання об'єктів тваринного світу та середовища їх проживання, їх заступники; 2) керівники структурних підрозділів органів виконавчої влади суб'єктів Російської Федерації, які здійснюють функції з охорони, контролю і регулювання використання об'єктів тваринного світу та середовища їх проживання, їх заступники.
|
« Попередня |
|
Наступна » |
= Перейти до змісту підручника = |
|
Інформація, релевантна " Стаття 23.26. Органи, що здійснюють функції з охорони, контролю і регулювання використання об'єктів тваринного світу та середовища їх проживання " |
- 23.2. Види адміністративного нагляду
В адміністративній науці виділяють такі види адміністративного нагляду: - державний санітарно-епідеміологічний нагляд; - нагляд за дотриманням законодавства про працю; - державний геодезичний нагляд; - державний нагляд за безпекою дорожнього руху; - державний пожежний нагляд; - адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення
- § 1. Підряд
Договори підряду представлені в загальногромадянський законодавстві такими різновидами, як будівельний і побутової поспіль, підряд на виконання проектних та вишукувальних робіт та підрядні роботи для державних потреб. До всіх цих видів договорів підряду застосовуються норми ст. 702-729 ГК, утворюють як би спільну частину законодавства, що регулює відносини у сфері виробництва робіт і
- § 3. Правове становище селянського (фермерського) господарства
Правове становище селянського (фермерського) господарства визначається нормами Цивільного кодексу РФ і спеціальним законодавчим актом - Законом РФ «Про селянське (фермерське) господарство» від 20 листопада 1990 р. (в ред. від 1993 р.). В економічній структурі аграрного сектора селянські (фермерські) господарства займають скромне місце: на їхню частку припадає не більше 1% виробництва товарної
- § 2. Регулювання компетенції органів місцевого самоврядування
У російській правовій науці загальнотеоретичні аспекти проблеми компетенції досить детально розглянуті. І хоча в наукових роботах, присвячених цим питанням, мова йде, як правило, про компетенції державного органу, видається, що містяться в них положення і висновки про поняття, структуру компетенції цілком застосовні і до органів місцевого самоврядування, оскільки, незважаючи на те що
- § 2. Фінансові ресурси муніципальних утворень
За справедливим зауваженням Президента Російської Федерації, "великою проблемою місцевого самоврядування залишається недостатність його власної доходної бази. Але саме з місцевих органів влади населення запитує і за виконання федеральних законів, таких як Закон про ветеранах, і за роботу житлово-комунального господарства, і за дуже багато чого, багато чого іншого ". Сукупність місцевих фінансових
- СПИСОК
Нормативні акти Конституція Російської Федерації від 12 грудня 1993 р. / / Російська газета. 1993. 25 грудня. N 237. Арбітражний процесуальний кодекс Російської Федерації. Федеральний закон від 24 липня 2002 р. N 95-ФЗ (в редакції Федеральних законів від 28 липня 2004 р. N 80-ФЗ, від 2 листопада 2004 р. N 127-ФЗ, від 31 березня 2005 р. N 25-ФЗ, від 27 грудня 2005 р. N 197-ФЗ) / / Збори законодавства
- Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
1. AD HOC [ад хок] - для даного випадку, для цієї мети 2. AD REFERENDUM [ад референдум] - до доповіді (відкласти для подальшого розгляду) 3. A FORTIORI [а фортіорі] - тим більше 4. A POSTERIORI [а постеріорі] - на підставі досвіду, з виниклою пізніше точки зору 5. A PRIORI [а пріорі] - заздалегідь, попередньо 6. BONA FIDE [бона ФІДЕ] - чесно, сумлінно 7. CAUSA [кауза] -
- Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
1. Ad hoc [ад хок] - для даного випадку, для цієї мети 2. Ad referendum [ад референдум] - до доповіді (відкласти для подальшого розгляду) 3. A fortiori [а фортіорі] - тим більше 4. A posteriori [а постеріорі] - на підставі досвіду, з виниклою пізніше точки зору 5. A priori [а пріорі] - заздалегідь, попередньо 6. Bona fide [бона ФІДЕ] - чесно, сумлінно 7. Causa [кауза] -
- Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
1. AD HOC [ад хок] - для даного випадку, для цієї мети 2. AD REFERENDUM [ад референдум] - до доповіді (відкласти для подальшого розгляду) 3. A FORTIORI [а фортіорі] - тим більше 4. A POSTERIORI [а постеріорі] - на підставі досвіду, з виниклою пізніше точки зору 5. A PRIORI [а пріорі] - заздалегідь, попередньо 6. BONA FIDE [бона ФІДЕ] - чесно, сумлінно 7. CAUSA [кауза] -
- 1.3. Джерела авторського права
Для російського цивільного права характерно розташування законів і підзаконних нормативних актів у суворо визначеній ієрархічній системі по мірі убування їх юридичної сили. Тому першим і основним джерелом авторського права є Конституція РФ. Стаття 44 Конституції РФ гарантує кожному свободу літературної, художньої, наукової, технічної та інших видів
|